שלום כבר לא יהיה: "לא נכיר בישראל כמדינה יהודית" - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום כבר לא יהיה: "לא נכיר בישראל כמדינה יהודית"

Gil28

Recommended Posts

אני שמח לראות שאתה עדיין מכליל.

"האיסלאם רוצה להשמיד את המין האנושי" = "היהודים רוצים להשתלט על העולם".

לא שאני חלילה אומר שאתה היטלר (שאמר שהיהודים רוצים להשתלט על העולם), אבל מה שאתה אומר נשמע... דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 100
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שישמע דומה עד מחר, מה הנקודה שלך?

אתה טוען שזה לא נכון? אם זה מה שאתה טוען, אתה טיפש. (כמובן שהכוונה היא השמדה של המין האנושי שאינו מוסלמי)

אמת מרה שאני נאלץ להסכים איתה,אבל כמובן שיבוא איזה פטפטן יהודי שיחשוב שהוא יודע טוב יותר מחבריו המוסלמים מהם רוצים מעצמם.

ואני צחקתי כשדיברתי על שמעון פרס,למרות שאני לא שולל את העסקה עם השטן לאור כול הדם שיש לישיש הזה על הידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלדבר כמו היטלר ולחשוב כמו היטלר עלול להוביל בסופו של דבר ל"פתרון לבעיית המוסלמים העולמית" בסגנון היטלר.

אוי נו באמת תתבגר יואב :hat:,זה בחיים לא יקרה המוסלמים לא פריארים כמו היהודים שהלכו כמו צאן לטבח והם עושים זאת שוב רק שהפעם לתנור המוסלמי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו אמר שתהיה להם ברירה? סה"כ יש לך המון דרכים היום לגרום נזק מאוד גבוה לאוכלוסייה אזרחית (אני מדבר על השמדה המונית, וזה לא קשה עם הטילים שיש היום אפילו בלי גרעין). וביום שאזרחים מוסלמים יהפכו להיות אויבים של מישהו רק בגלל שהם מוסלמים, זה היום שבו נסמן בקלנדרים "שואה V2.0".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך חס וחלילה לדבר אפילו על דבר כזה

המוסלמים הם דת קהילתית , מספיק להשפיע על מקבלי ההחלטות שם , על הראיסים - הם קבוצה אתנית "שיבטית" " חמולתית"

זה שהמערב מסרב להבין כיצד הערבי/מוסלמי חושב זה לא בדיוק מקדם את האינטרסים המשותפים , ויש אינטרסים משותפים רבים ,

תתפלא , הערבי/מוסלמי , רוצה לגדל את הילדים שלו בשלום ורוצה פרנסה טובה ואיכות חיים , זה שהוא מולך שולל על ידי מנהיגים אינטרסנטים שלו - זה משהו אחר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך חס וחלילה לדבר אפילו על דבר כזה

המוסלמים הם דת קהילתית , מספיק להשפיע על מקבלי ההחלטות שם , על הראיסים - הם קבוצה אתנית "שיבטית" " חמולתית"

זה שהמערב מסרב להבין כיצד הערבי/מוסלמי חושב זה לא בדיוק מקדם את האינטרסים המשותפים , ויש אינטרסים משותפים רבים ,

תתפלא , הערבי/מוסלמי , רוצה לגדל את הילדים שלו בשלום ורוצה פרנסה טובה ואיכות חיים , זה שהוא מולך שולל על ידי מנהיגים אינטרסנטים שלו - זה משהו אחר .

גם ההורים הגרמנים של 1939 רצו לגדל את ילדיהם בשלווה :s07: נו אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנם תהליכים חברתיים ופסיכולוגים המשפעים על היחיד

היחיד הוא חלק מהחברה שפועלת על פי תבניות פסיכולוגיות שאינן נלקחות בחשבון המערב בזמן המגעים עם המזרח .

ונכון ישנה שאלה כיצד אומה שלמה נסחפה אחרי דבר שהוא הזוי ומנוגע לעקרוניהם של היחידים , קרנפים / עדר אלו מילים שמגרדות את הקצה של ההסבר שאותו עדיין עלייך ראות כדי להבין - חלילה אני לא טוען בכלל להסכים חלילה וחס , אני מגנה בכל לשון של גינוי את המעשה , אבל יחד עם זאת יכול להתבונן ולראות כיצד הוא מתרחש על פי מתווה פסיכולוגי של עדר ושל התלהמות , איבוד שפיות היחיד למען אמת החברה , אתה יכול לראות זאת למעשה בכל פעילות דתית או בכלל בכל מקום בו מתכנסת קבוצה , אוטומטית היחיד מקבל את אמת הקבוצה ( שמונהגת ) על עצמו כי כך הוא מקבל את זהות הקבוצה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלדבר כמו היטלר ולחשוב כמו היטלר עלול להוביל בסופו של דבר ל"פתרון לבעיית המוסלמים העולמית" בסגנון היטלר.

אין לי כוח לחפש את ההודעה הזאת, אבל כבר כתבתי פה שזה הפיתרון היחיד להצלת העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתקן אותך בקטנה, יהיה עולם אם וכשאר האיסלם ישלוט, פשוט העולם הזה יהיה בערך 3000 שנה אחורה מבחינה טכנולוגית וחברתית.

ויואב, בגלל הפחד הזה להיראות כמו הנאצים אנחנו עוצרים את עצמיינו בהרבה פעולות שיכלנו לעשות בשביל לפגוע בהנהגת הטרור, אבל אני חייב לומר לך, שהפחד הזה מהשוואה הוא מיותר ,הראי לא ניתן להשוות בין מצב היהודים בגרמניה, למצב הפלסיטינים, בגרמניה היינו מעיט (ממש מעיוט) באוכלוסיה, הערבים במדינה+ הרשות הפלסטינית זה ממש לא מיעוט (2 מיליון איש ויותר ), מה גם שליהודים לא הייתה שום מדינה תומכת או מדינת מקור, בניגוד מוחלט למוסלמים ולערבים, שיש להם בערך 56 מדינות מוסלמיות ושטח גדול פי 600 ממדינת ישראל+ גדילה משמעותית של כמות המוסלמים במדינות לא מוסלמיות, לכן רק לפי השוואה קרה של מיספרים ניתן לראות שאי אפשר להשוות אתהמצב שאנחנו עומדים בפיניו כנגד היטלר הצורר, והאמת, רק המספר שלהם ביחס אלינו נותן לנו את כל הליגיטימציה בעולם להיכנס להם באמא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון, האיסלם משתלט על העולם במטרה להשמיד את כל בני האדם שאינם מוסלמים.

לגבי ההשוואה לנאצים, נכון. בשני המקרים "האשימו" את הצד שנטען שצריך להשמיד בזה שהוא "מרושע ומנסה להשתלט על העולם".

אבל מה לעשות שעובדתית הנאצים שיקרו לגבי היהודים, אבל העולם אומר את האמת לאמיתה בצורה אובייקטיבית לחלוטין לגבי האיסלם?

הרי אנחנו לא ממציאים שהאיסלם רוצה להשמיד את העולם, כמו שהנאצים עשו על היהודים. המוסלמים אומרים את זה בעצמם!

זה שתקבור את הראש בחול לא ישנה את העובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כח להיכנס לכל הויכוח הנאו-נאצי הזה, אבל לומר שלפלשתינאים "יש עשרות מדינות" זה כמו לומר "לצרפתים יש את אנגליה, שניהם נוצרים". זה פשוט לא נכון. ערב הסעודית אינה מדינתם של המצרים ושתיהן אינן מדינתן של הפלשתינאים.

הפלשתינאים הם ישות לא מדינית כרגע, והמקום האפשרי למדינה בשבילם הוא:

דרום לבנון

סוריה

ירדן

חלקים מאיו"ש

עזה

כל השאר לא קשורים ולא קבילים.

המוסלמים לא מאורגנים במעין ארגון עולמי כל יכול כל זומם מושך בחוטים - אין דבר כזה הפרוטקולים של זקני מכה - בדיוק כפי שהפרוטקולים של זקני ציון היו ביטוי אנטישמי ותו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאומרים שלהם יש הרבה מדינות מתכוונים לכך. הם הרי באו מכל המדינות הללו.

כמו שאתה אומר לבריטים יש את צרפת כי שניהם נוצרים אבל לא על כך מתבססת המדינה שלהם, המדינה הצרפתית מתבססת על העם הצרפתי.

הפלסטינים הם לא עם. אנחנו המצאנו את המונח הזה. הם פליטים ירדנים, מצרים, סורים, לבנונים ועוד מהכיבוש המוסלמי בשנת 632 וצאלח א-דין בשנת 1187.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...