NBA 2K11 - דיון רשמי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K11 - דיון רשמי

m1ke

Recommended Posts

הורג אותי למה אני לא מצליח לעשות אליי-אופים במשחק, ב2K10 עשיתי חופשי!

בADVANCED CONTROLS כתוב שצריך ללחוץ על LF1+B, זה מה שאני עושה ששחקן נמצא בתנועה לכיוון הסל. מה שקורה בעצם זה שאני מוסר רגיל במקום לעשות אליי-אופ, אחר כך לשחקן שמסר יש את האות A מעליו והוא פשוט רץ לכיוון הסל. מישהו יכול להסביר לי מה אני לעזאזל צריך לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

gguyhh מה יהיה אנחנו נשחק אונליין?! :)

בטח! אני פנוי בשעות הערב בעיקר.

אגב חברים, כל מי שרוצה לשחק ברשת, תרשמו לקבוצה שלנו, ואז גם יהיו יותר סיכויים למצוא משחקים אחד נגד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדין תקוע על pro בmy player.

המערכת מסירות השנה משגעת אותי. היא היתה בסדר גמור שנה שעברה והם עשו בה איזה שינוי לא מובן וכל פעם שאני רוצה למסור לשחק שנמצא לידי הוא מתעקש להשליך את הכדור לחצי השני של המגרש וכמובן לאבד אותו. אני כבר מוסר רק בעזרת RB.

בעקרון העניין של הרמה לא באמת מטריד אותי, זה לא יוסיף לי סנטימטרים אם אני אשחק HOF במקום PRO. כל עוד אני לא מרגיש שזה קל מדי בשבילי, אני סבבה.

ואני עדין מנסה לקבל את הסיסמא שלי חזרה באונליין. השרות לקוחות שלהם ביזיון.

נ.ב

גם לכם הנעלים של ג'ורדן כל הזמן נעלמות ב MY PLAYER? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מתחיל לעצבן קצת,

יש קבוצות שפשוט השחקנים שלהם לא טובים בשביל הסנון של המשחק :kopfpatsch: אם השחקנים לא יודעים להוריד כדור לריצפה הם ממש לא מועילים (Deng משיקגו הוא דוגמא טובה) , אותו דבר לגבי שחקנים שחודרים, לחדור סתם ולעשות ליי אפ עם הרכז שלך כמעט בלתי אפשרי אפילו אם הוא רונדו, רוז או כל רכז אחר פשוט כי ישר ייקפצו עליו וזה ימנע ממנו לעשות את הנקודות.

ההפרש בין הקבוצות כזה משמעותי שעם דנבר או לייקרס אני יכול לקרוע קבוצה 20 הפרש כבר ברבע השלישי ואם אני ישחק עם שיקגו או אוקלהומה זה פשוט יהיה ביזיון :pissed:

עם איזה קבוצות אתם אוהבים לשחק, אני נודד בין קבוצות ולא מוצא אחת שכיף לי איתה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות פשוט צריך להבין איך לשחק עם כל קבוצה כי לכל אחת מתאים סגנון שונה לשיקגו מתאים ושחק או על הכנס לגבוהים או בידוד של רוז

השנה פשוט התרגילים יותר משפיעים וגם השקיעו יותר בסגנון שונה לכל קבוצה ככה שמשחק ריצה פחות יתאים לבוסטון אבל רק איתו אתה תנצח עם פיניקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך טעות פשוט צריך להבין איך לשחק עם כל קבוצה כי לכל אחת מתאים סגנון שונה לשיקגו מתאים ושחק או על הכנס לגבוהים או בידוד של רוז

השנה פשוט התרגילים יותר משפיעים וגם השקיעו יותר בסגנון שונה לכל קבוצה ככה שמשחק ריצה פחות יתאים לבוסטון אבל רק איתו אתה תנצח עם פיניקס

קצת לא נכון מה שאתה אומר, דווקא כדי לנצח צריך להכתיב את קצב המשחק ככה שאם אתה בוסטון אתה רוצה להכתיב משחק רגוע ולא משחק ריצה כשאתה נגד פיניקס,

ודבר שני, אי אפשר לבודד את רוז ! הוא קולע על הפנים ואם תנסה ללכת ללי אפ הוא פשוט לא יקלע כי ככה עשו את המשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר פשוט אתה צריך לא לחשוב על לסיים עם רוז אלא להוציא לשחקן שממנו באה העזרה ואז לשחק ואז לשחק עם היתרון היחסי שיש על ההגנה אבל עדיף לך לשחק על פיק אנד רול עם בוזר או פיק אנד פופ עם דנג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...