NBA 2K11 - דיון רשמי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K11 - דיון רשמי

m1ke

Recommended Posts

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1. אל תבנה עלי רבות, אני די חלש.

2. בשמחה, איך אני עושה את זה?

ב יש לך מלמעלה Community, תיכנס ותעשה חיפוש ל NBA2K11, אמור להראות לך קבוצה בשם הזה.

אולי יצא לנו לשחק מחר אם כך במולטי.

אני יכול לעשות את זה עם מקלדת? אין לי שלט..

כנס לאפשרויות ותבדוק מה המקביל של LT ו- B

בשלט LT זה הכפתור של התרגילים (כלומר שבעזרתו ולחיצה ימינה-שמאלה עושים crossover) ו -B זה ה.....לא הזריקה, לא המסירה ולא הקפיצה למעלה :smile1:

סורי אני לגמרי עייף מהעבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שגם אתם לא מצליחים לנצח ברמת ALLSTAR.. זה פשוט בלתי אפשרי הAI עושה דברים ממש לא הגיוניים: :pissed: כול פעם שהוא ניכנס לPOST הוא קולע לא משנה באיזה מרחק. כול פעם שאתה נכנס לצבע עוצרים אותך או נותנים לך בלוק כמעט בלתי אפשרי לתפוס ריבאונד. עדיין לא ממש הבנתי איך אני עובר שחקנים זה עושה לי CROSSOVER מסכן כזה אחד על אחד קשה כול פעם אתה ניתקע בשחקן ואז הוא עוצר ב2K10 האחד על אחד היה הרבה יותר טוב . ב2K10 ניצחתי הרבה משיחקים בALLSTAR אבל בחדש עשו את זה ממש קשה ולא הגיוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב יש לך מלמעלה Community, תיכנס ותעשה חיפוש ל NBA2K11, אמור להראות לך קבוצה בשם הזה.

אולי יצא לנו לשחק מחר אם כך במולטי.

נכנסתי כמו שאמרת, ויש שם חמש קבוצות שאף אחת לא נראית כמו NBA-ISRAEL. אולי תביא קישור, בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לאפשרויות ותבדוק מה המקביל של LT ו- B

בשלט LT זה הכפתור של התרגילים (כלומר שבעזרתו ולחיצה ימינה-שמאלה עושים crossover) ו -B זה ה.....לא הזריקה, לא המסירה ולא הקפיצה למעלה :smile1:

סורי אני לגמרי עייף מהעבודה

לפי מה שבדקתי הB זה fake pass ולא מצאתי כפתור בשם LT (אם אני לא טועה Left Trigger)

מישהו יכול לבדוק בבקשה? תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שבדקתי הB זה fake pass ולא מצאתי כפתור בשם LT (אם אני לא טועה Left Trigger)

מישהו יכול לבדוק בבקשה? תודה.

LT במקלדת זה שיפט שמאלי. (לפי הגדרות דיפולט)....

B זה fake pass כמו שאמרת.

נכנסתי כמו שאמרת, ויש שם חמש קבוצות שאף אחת לא נראית כמו NBA-ISRAEL. אולי תביא קישור, בבקשה.

:kopfpatsch: צודק זה היה הרבה יותר קל

http://steamcommunity.com/groups/nba2k11il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט לא רשמת רווחים, כשרשמת לי את שם הקבוצה.

למעוניינים להצטרף: שם הקבוצה הוא nba 2k11 - israel

טוב, הצטרפתי. עכשיו אנחנו חברים. :D

חברים, בואו והצטרפו לקבוצה הנ"ל. הקבוצה פתוחה לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה בהולה חברים !!!!!!

סיימתי לפני כמה דקות להוריד את המשחק מ-STEAM , וכשאני מריץ אותו הוא זוחל בצורה נוראית , כולל כבר משלב התפריטים הראשיים !!!! המפרט הטכני של המחשב שלי הוא 2QUAD Q8300 2.5 GHZ , 2GRAM , וכרטיס מסך 9500. הוא אמור לעבוד אצלי בסדר , או שאני טועה? יש משהו שאפשר לשנות בSETTINGS של המשחק? עזרה בהולה !!!!! :-[[br]פורסם בתאריך: 15.10.2010 בשעה 18:58:38

עוד משהו שלא ציינתי ויכול (מאוד להיות קשור) - אני זוכר שהבעייה הזו צצה לי כבר ב-NBA2k10 , יכול מאוד להיות אחרי שהתקנתי וחיברתי את המחשב שלי לרשת דרך ראוטר....... יש מושג למישהו ? (זה לא חייב להיות בגלל זה , אבל אולי....)
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה לכרטיסי מסך אבל אני די בטוח שהוא לא אמור לזחול משלב התפריטים.

הדרישות המינימליות הן 6600 ככה שאתה אמור להיות מסודר.

שאר המשחקים פועלים לך בסדר? מעודכנים? רזולוציה נכונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק יותר מדי.....ככה שאין לי ממש השוואה , אבל במשחק וחצי ששיחקתי חוץ ממנו זה נראה בסדר.

מה שמוזר לי שנזכרתי שגם ב-2K10 , שעבד לי טוב , פתאום התחיל את אותה הבעייה המציקה. שוב - יכול להיות קשור בזה שחיברתי ראוטר לפני המודם (למרות שעכשיו ניתקתי אותו וחיברתי ישירות למודם ואותו חרא. יכול להיות שזה קשור לאיזושהי הגדרת רשת או משהו? ממש מתסכל !!!!!)[br]פורסם בתאריך: 15.10.2010 בשעה 19:34:16

טוב , עדכנתי את הדרייבר של הכרטיס מסך , הפעלתי את המשחק , וחשבתי שהבעייה נפתרה. התפריטים היו אחלה , המשחק התחיל נהדר , ואז פתאום באמצע הסיבוב הראשוני לפני המשחק שהמצלמה מראה את האולם , פתאום שוב הכל התחיל לזחול , כולל התפריטים שיצאתי אליהם בחזרה.

רעיונות? איזה עוד שווה לנסות לעדכן...? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...