NBA 2K11 - דיון רשמי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NBA 2K11 - דיון רשמי

m1ke

Recommended Posts

אחרי כמה משחקים מה שיש לי להגיד זה - המשחק הוא משחק טוב רק יש כמה דברים שאני לא מרוצה מהם אבל אולי זה כי עוד לא למדתי להכיר את המשחק.

הראשון זה ההגנה, אני מדבר על ההגנה שלי לא של המחשב, אי אפשר לעשות כלום אם המחשב מחליט לחדור עם שחקן מהיר (קובי, וויד וגם לא כאלה תותחים) המקש של ה D-intense הוא לא כמו במשחקים הקודמים, השחקנים בכלל לא נצמדים לשומר גם כשאתה קרוב ורוצה ללחוץ ומאוד קשה לשלוט ככה על השחקנים שלך בהגנה . (רק אני מרגיש ככה ? יש משהו שאני לא יודע , לא עושה טוב :nixweiss:)

הדבר השני זה הקליעות החופשיות, השחקנים קולעים יותר לפי מצב רוח מאשר מצב שיחקתי כמה משחקים עם שיקגו גם ברמה all star וגם ב Pro ורוז החטיא פשוט מלא מלא מלא זריקות חופשיות לגמרי ...

ד"א מישהו יודע איך עושים את המלהכים האלה של הפייד הוואי וזריקות על הראש של שחקנים עם השחקנים התותחים כמו קובי , לברון , כרמלו ... אני תמיד רואה ביוטוב אנשים שעושים את זה אבל אני לא מצליח, והאימונים האלה שיש ממש לא עוזרים ! כבר שעה אני מנסה לעשות Spin או להעביר מאחורי הגב וכלום :facepalm: ... (יש לי גיים פאד של , אל תדאגו אני לא מנסה עם המקלדת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לגבי ההגנה אני מסכים, ממש קשה להיות מגן טוב, אבל יש לך שני כלים, הראשון זה ה LT (כלומר intense) השני זה הRS שאיתו אתה חסימות לחדירות. כמובן שעם שחקנים תותחים אם אתה נופל בפח ועושה קפיצה לצד הלא נכון, כל המגרש נפתח.

לגבי הקליעות חופשיות, תעשה אימון קליעות חופשיות. הבעיה זה שלכל שחקן כמעט יש את הזריקה שלו, נורא קשה בהתחלה לדעת מה התזמון של כל אחד.

דבר נוסף, d-rose הוא לא כזה תותח עונשין, .766 עונה שעברה, מכובד אבל מצריך ריכוז.

באימון של הפריסטייל יש לך את כל הזריקות והמהלכים ששאלת עליהם.

fadeway עושים עם LS משוך נגד כיוון הסל וזריקה.

SPIN אפשר לעשות עם שילוב של דאנק או לייאפ בצורה קלה אם מושכים את הRS נגד כיוון הסל בעת ההטבעה או הליאפ.

SPIN רגיל קשה לעשות, צריך תוך כדי תנועה להחזיק LT ולסובב את LS מהצד של הכדור "מאחורי הגב של השחקן" (כלומר בצורה U).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי איך לעזאזל אני משחק רגיל ובלי מצב של coaching mode או דברים כאלה?

שאני משחק אני כאילו המאמן שאומר לשחקנים שלי מה לעשות במקום ממש לשחק את המשחק.

איך מסדרים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הזה מתסכל אותי >:(

הרבה יותר קשה להתרגל למשחק מאשר ל2K10.

אני משחק עם ג'ויסטיק ואני פשוט לא מצליח לעשות הגנה כמו שצריך, או לעשות SPIN.. ובאופן כללי לא לנצח במשחקים על הרמה הנמוכה..

ב2K10 הצלחתי הרבה יותר טוב :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לזה קצת זמן, על רמה PRO למשל אתה לא צריך לעשות יותר מדי. העיקר לא לאבד יותר מדי כדורים, לעשות הגנה טובה (אם קשה לך, תנסה בהתחלה להתרכז על בשמירה על שחקן אחד בלבד, אח"כ לאט לאט תתחיל להחליף את השחקנים).

בהתקפה תנסה למצוא את שני השחקנים שאתה מרגיש איתם הכי נוח אצלי זה בד"כ הפוינט גארד (דריק רוז) ושוטינג גארד כמו קייל קולבר.

תנסה גם להשתמש בתרגילי התקפה, הם יכולים להפיק כמה נקודות נורא קלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גובה ומשקל משנה לך את הskill points שתקבל בפעם הראשונה.

משקל משפיע על היכולת שלך או של שחקנים אחרים לעשות לך back down בפוסט - יענו לדחוף אותך אחורה במאבק על עמדה. את שאק למשל בכלל בלתי אפשרי להזיז :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לשנות תמיד את המשקל, אז למה לא לעשות את המשקל הכי גבוה שאפשר?

ואללה? לא שמתי לב כנראה.

תבדוק, תעשה משקל הכי נמוך, תעשה מצב אימון ואז תעלה לו את המשקל.

אני חושב שמשקל נמוך תיהיה הרבה יותר זריז אבל מצד שני יעיפו אותך בנשיפה, ובמשקל גבוהה תוכל לעשות הגנה יותר טובה מול אנשים עם מסה אבל החדירה לסל תיפגע. אני אבדוק את זה מחר.[br]פורסם בתאריך: 9.10.2010 בשעה 23:57:13

לכל האנשים שלא מצליחים לעשות SPIN, או מאחורי הגב- תדליקו את ה VSYNC ותצליחו.

אל תשאלו אותי למה, אחד הבאגים ההזויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...