המדען הראשי פותח את הפה (שנת הלימודים) - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המדען הראשי פותח את הפה (שנת הלימודים)

geniaXP

Recommended Posts

אני כותב את דעתי בנושא זה ,וכמובן איני פתוח כאן להכת השולטת כאן בפורום, שלדעת חלקם שדעותילא מתאימות להם -רצו לזרוק אותי מכאן

פשוט כפייה לשמה .

זכותו של מדען להביע את דעתו האישית , לך כל תורת האבולציה היא אמת לשני היא לא ולאחר היא חלקית - [ גם בדת בכל אופן יהדות אני יכול להביא הרבה ציטוטי חז"ל לפני 1500/ 2000 שנה על נושא ההתפתחות ותמיכה חלקית - מה שנקרא מיקרו אבולוציה ], המעשה שנעשה הוא דיקטטורה - והנה לכם 90 אחוז אתאיסטים בעד זה [ אנשים לא מבינים שהאבולוציה לא נוגעת ישירות בכלל בקיום בורא ,ורבים מהמחזיקים בתיאוריה מאמינים בצורה כזו או אחרת באל, אתאיסטים משתמשים בתורת האבולוציה לאי קיום האל ]-כי זה טוב לצד שלהם -והשוחד יעוור...

למשל לא יתכן שיבוא מדען וירצה לעלות טענות מדעיות נגד - ינהגו בו בבוז ויזרקו אותו - בקיצר זה מה שהולך שם -ובשביל להתקדם ולעשות שם -חייב להיות בדעה שווה עם תנועת האבולוציוניסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

הוא יכול להביע דעה אישית כמה שבא לו, אך כאן הוא דיבר כאיש מקצוע שאמר דברים הסותרים לחלוטין את מה שידוע ומקובל כיום בתחום. האם היית משאיר בתפקידו רב שיטען שבניגוד לסברה המקובלת, היהודים הם אלו שהחריבו את בית המקדש השני בעצמם כי נמאס להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: :hizuk: :hizuk:

אם המדען רוצה לקיים מחקר ולנסות להוכיח שתאוריה מסויימת אינה נכונה - בבקשה, הוא מוזמן לעשות זאת.

למעשה, זה רק יועיל לכולם - או שהוא ייכשל, ובכך יחזק את התאוריה הנוכחית, או שהוא יצליח, ובכך נתקרב בעוד צעד לאמת אוניברסלית כלשהי.

אם הוא אינו חוקר את הנושא, והנושא אפילו לא קשור לתחום ההתמחות שלו, עדיף שיסתום את הפה שלו,

שכן הוא סתם מדבר שטויות ומפיץ שקרים שבהם אין לו מושג.

להציע ללמד את תאורית הבריאה לצד תורת האבולוציה זה כמו להציע ללמד ש- 1+1 = 3 בשיעורי מתמטיקה

וכן, אם היה מורה למתמטיקה שהיה מלמד תלמידים ש- 1+1=3, מקומו לא היה בכיתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא יכול להביע דעה אישית כמה שבא לו, אך כאן הוא דיבר כאיש מקצוע שאמר דברים הסותרים לחלוטין את מה שידוע ומקובל כיום בתחום. האם היית משאיר בתפקידו רב שיטען שבניגוד לסברה המקובלת, היהודים הם אלו שהחריבו את בית המקדש השני בעצמם כי נמאס להם?

1+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מדענים,רופאים ,מרצים ,חוקרים ..שרוצים לתת ביקורת מדעית כנגד האבולוציה -מסומנים לרעה על ידי תנועת האבולוציוניסטים.. וגם באוניברסיטאות וכו'.

'http://www.youtube.com/watch?v=Fj8xyMsbkO4

ניתן לעבור לכל החלקים...

[מתייחס רק לביקורת נגדית וסימון לרעה -ולא מעבר לזה ]

יש אנשי שלא מקבלים את האבולוציה מסיבות מדעיות. אם מי שתומך בעמדתם מפוטר, אף שיש עמדה מדעית כזו, לכן סביר אם יהיה שם איש שידחה זאת מסיבות מדעיות הוא יפוטר באותה מידה. זוהי דוגמא טובה לסכנה בהפקדת השליטה בחינוך לידי גורמים שלטוניים שניזונים מאג'נדות פוליטיות במקום מידע וערכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הדברים מדוע מדענים לא מביאים את דעתם באמת על האבולוציה -מהסיבה הזאת.

בסך הכל נתן את דעתו האישית על אף שלמשל אינו מתעסק בנושא זה בפועל-והנה לכם כפייה.

אאאררר.... דעה אישית זה דבר אחד, לדבר שטויות זה דבר אחר. בתור מדען, עליו לדבוק בכלים מדעיים. אפשר להיות חלוקים בנושא האבולוציה, אבל להגיד "האדם התפתח מהקוף" זו בורות במלוא מובן המילה.

תחשוב שהרב הראשי של היה אומר שהתורה לא ניתנה למשה בהר סיני אלא לנוח שמצא תיבה צפה באמצע המבול. הוא לא היה מקבל ביקורת על זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם מדענים,רופאים ,מרצים ,חוקרים ..שרוצים לתת ביקורת מדעית כנגד האבולוציה -מסומנים לרעה על ידי תנועת האבולוציוניסטים.. וגם באוניברסיטאות וכו'.

'http://www.youtube.com/watch?v=Fj8xyMsbkO4

ניתן לעבור לכל החלקים...

[מתייחס רק לביקורת נגדית וסימון לרעה -ולא מעבר לזה ]

יש אנשי שלא מקבלים את האבולוציה מסיבות מדעיות. אם מי שתומך בעמדתם מפוטר, אף שיש עמדה מדעית כזו, לכן סביר אם יהיה שם איש שידחה זאת מסיבות מדעיות הוא יפוטר באותה מידה. זוהי דוגמא טובה לסכנה בהפקדת השליטה בחינוך לידי גורמים שלטוניים שניזונים מאג'נדות פוליטיות במקום מידע וערכים.

אתה מוזמן להציג ביולוגים מאוניבריסטאות מכובדות שאינם מקבלים את האבולוציה.

בכל אוניברסיטה שמכבדת את עצמה, לפרופסורים מן המניין יש קביעות - הם יכולים לחקור פחות או יותר מה שבא להם (בין אם מדובר בתחום איזוטרי, ובין אם מדובר במחקר הנוגד מוסכמה כלשהי), ולהחזיק בכל דעה שרק ירצו, ואף אחד לא יכול להגיד להם דבר. זהו כלל בסיסי המאפשר את קיומו של החופש האקדמי והתקדמות המדע.

... האם היית משאיר בתפקידו רב שיטען שבניגוד לסברה המקובלת, היהודים הם אלו שהחריבו את בית המקדש השני בעצמם כי נמאס להם?

אם אתה מעוניין בדיון, תתחיל לענות לשאלות שמציגים לך.

אם בכל זאת יש לך צורך עז להגיב ואתה סתם מתכוון לחזור שוב ושוב על אותם דברים מבלי להתייחס לתגובות, אתה מוזמן לחסוך לכולם זמן ושטח אכסון, ולכתוב: "ראו תגובה קודמת שלי, אין לי משהו חדש להוסיף. אין לי מושג מדוע אני טורח בכל זאת לחזור על אותם דברי הבל שוב ושוב, כנראה משהו במוח שלי השתחרר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"האדם הוא יצור שהתפתח מאב קדמון קופי משותף"

מעניין מי זה מדבר שטויות.

זכותי המלאה להגיב למי שבא לי, לחברי הכת איני משיב בדרך כלל מכיוון שבסופו של דבר אדם שלא מתאים לדעתם הוא טיפש דפוק וכו'.. כפי שגם אתה ציינת כסוג לזה שהרי אתה כבר חבר מטעמם . [ אך מידי פעם סילופים אני מראה ] .

כל משתתף אחר שאין בו זילזול ויש טענות רציניות אני תמיד מרבה להגיב.

כמו בדיון כאן http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=475633.110

למשתתפים iakovl ,wrecker , amitdavidi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זכותי המלאה להגיב למי שבא לי, לחברי הכת איני משיב בדרך כלל מכיוון שבסופו של דבר אדם שלא מתאים לדעתם הוא טיפש דפוק וכו'.. כפי שגם אתה ציינת כסוג לזה שהרי אתה כבר חבר מטעמם . [ אך מידי פעם סילופים אני מראה ] .

כל משתתף אחר שאין בו זילזול וטענות רציניות אני תמיד מרבה להגיב.

כמו בדיוק כאן http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=475633.110

אז היות וכל מי שהגיב לך כאן הוא מחברי ה"כת", אין צורך לחזור שוב ושוב על אותם דברים, מבלי להתייחס לטענות שהועלו. כפי שאמרתי - או שתשתוק, או שתכתוב: "אני חש צורך עז להגיב ולהעתיק את ההודעה הקודמת שלי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע כן, אבל ההודעות שלי הם בפני עצמם כל פעם חידוש אחר - האחרונה בקשר למדענים שגם בטיעון מדעי מסומנים לרעה.

אני לא מתייחס לטענות שלך ולשאר ההחבורה תמשיכו בשלכם ואני בשלי.

כל פעם אני צריך להסביר זאת לך [מדי פעם גם בשביל הקוראים ], כי בהרבה דיונים אתה חוזר על כך אל אף שכבר יודע.

אז כל משתתף אחר בדיון מוזמן להגיב לדבריי ויקבל הסבר.

עד כאן ,כדי שלא יגרר לקללות אלי - כיודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע כן, אבל ההודעות שלי הם בפני עצמם כל פעם חידוש אחר - האחרונה בקשר למדענים שגם בטיעון מדעי מסומנים לרעה.

אני לא מתייחס לטענות שלך ולשאר ההחבורה תמשיכו בשלכם ואני בשלי.

רוני'לה, לא מדובר בבלוג.

מדובר בפורום, בו אנשים מתדיינים בינהם. אם אינך רוצה להגיב לאף אחד מחברי ה"כת" שהגיבו בדיון הנוכחי - אל תגיב. הכנסת הודעה עם "חידוש אחר" בכל פעם, ללא קשר לדיון המתנהל, הינה טרוליות לשמה.

נשגב מבינתי כיצד טרם קיבלת באן בגין התנהגות נלוזה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההודעה קשורה לנושא, מכיוון שנשלחו הודעות אחרי ההודעה הראשונה ויש לי חידוש - ניתן לפרסם -אין בזה שום דבר רע.

אף אדם כאן לא חייב להשיב על כל תגובה ותגובה אם אינו רוצה .

אז אם יש לי חידוש בנושא הכתבה אני אפרסם ,השאלה למי אשיב על אותה תגובה -עומדת להחלטה שלי.

את המחשבות להרחקה שלי כי זה מפריע לך תשאיר לעצמך .

עכשיו תראו שהדיון יגרר לפרטים אישיים - על ידי אותה כת ,"השולטת" כאן בפורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין באותה דעה שהייתי בה:

אני מסכים עם רוב מה שהוא אומר שם למעט כמה שטויות זניחות, בסופו של יום מה שידוע כעובדות שלא ניתנות לעירעור ומקובלות על רוב האוכלוסיה יש ללמד ככאלה ואת כל השאר (כולל תאוריות מדעיות והשקפות דתיות) יש להציג כהסבר נפוץ שלא הוכח.

הפיטורים שלו הם לא פחות מסתימת פיות.

אבל אני לא מופתע, גדעון סער כבר הוכיח יותר מפעם אחת שהוא לא השינוי לטובה שחשבתי שהוא יהיה.[br]פורסם בתאריך: 5.10.2010 בשעה 15:55:12

וואלה?

אוקיי רבותי, סקר חדש: מי בעד שרוני יקבל הרחקה קבועה ממדור "אקטואליה ותרבות" מלבד הדיון "דת ואמונה"?

למה מלבד "דת ואמונה"? כולל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...