האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון) - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון)

JentuS

Recommended Posts

גם אני עם CRT לגיימינג מתוך בחירה. ל-LCD יש את הייתרונות שלו (גודל פיזי, צריכת חשמל, יותר "נעים" לעין...)

אבל אני לא יכול לסבול את החסרונות שלו, אם זה:

ghosting / blur בתנועה מהירה, אפילו במסכי 120hz "אמיתיים" למרות שהמצב טוב בהרבה מאשר 60hz

native resolution, אין גמישות בבחירת רזולוציה (איכות תמונה ירודה ברזולוציה נמוכה יותר מהטבעית)

FPS מקסימאלי של 60 (במסכים עם קצב רענון 60hz).

טוח צבעים נמוך יותר מאשר CRT, וזוויות צפייה רק מחמירות את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני גם חושב שאין על המסכים האלה, ואם אתה כבר משחק על מסך כזה אני מקווה שאתה מנצל את המצב ומשחק על רזולוציה כמו 1280X1024 ולא 1600X1200

רק הבעיה שאני בחיים לא הייתי חוזר למסך רגיל, מבחינתי אין על המסך הרחב

הוא בנוי בדיוק לפי מרחב הראייה של בני אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1280X1024 זה יחס 5:4, אם כבר אז אני צריך 1280x960 ע"מ לשמור יחס 4:3 ב-CRT.

בכל מקרה 1600x1200 זה מאוד קרוב ל-1080p fullHD מבחינת כמות פיקסלים. ההפרש עומד על 153,600 פיקסלים בלבד.

בין 1600x1200 ל-1280x960 יש הפרש של 691,200 פיקסלים, קשה לפספס את ההבדל בין הרזולוציות.

אם המשחק זז גרוע אני באמת לרוב מעדיף להוריד רזולוציה מאשר להוריד הגדרות גראפיות, דבר שלא הייתי מרשה לעצמי לעשות עם LCD,

אולם AA הוא היוצא מן הכלל (אני מעדיף רזולוציה גבוהה בלי AA מאשר רזולוציה נמוכה עם AA כי הביצועים יחסית דומים והחיתוכים ברז'

גבוהה לא מורגשים כל כך כמו ברז' נמוכה). בכל אופן אין ספק שהכרטיס שלי מיושן, צריך אחד חדש בדחיפות.

אגב אם אני לא טועה ב-WoW ובעוד כמה משחקים בסגנון אפשר לכוון את גודל ה-interface מתוך המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אבל אני מעדיף scale עם הרזולוציה

צודק בקשר לרזולוציה שכחתי מה5:4, אף פעם לא הבנתי את ה5:4 זה נראה בדיוק כמו 4:3 מה יש פה בדיוק קצת יותר פיקסלים?

אני יכול להגיד בוודאות שברוב המשחקים היוצרים לא שמים בשיט על איכות הטקסטורות בקטע של כמות פיקסלים ובגלל זה למשל כדי לנצל FULL HD אתה צריך להוריד טקסטורות משופרות מאתרי מודים של OBLIVION למשל

ועדיין הקטע של המסך רחב חשוב לי מאוד, יש מסך אחד ידוע שהוא full hd והוא של סוני http://www.amazon.com/Sony-GDM-FW900-Widescreen-Trinitron-Monitor/dp/B00004YNSR

אבל החיבורים שלו מבאסים ואני לא יודע אם בכלל אפשר להשיג אותו היום

אני מקווה שבקרוב יוציאו מסך 24 אינץ' מבוסס OLED, אז אני הולך לקנות אחד כזה ולמכור את ה 2408 שלי

צבעים הרבה יותר אמיתיים מLCD, וresponse time בריצפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק בקשר לרזולוציה שכחתי מה5:4, אף פעם לא הבנתי את ה5:4 זה נראה בדיוק כמו 4:3 מה יש פה בדיוק קצת יותר פיקסלים?

אני יכול להגיד בוודאות שברוב המשחקים היוצרים לא שמים בשיט על איכות הטקסטורות בקטע של כמות פיקסלים ובגלל זה למשל כדי לנצל FULL HD אתה צריך להוריד טקסטורות משופרות מאתרי מודים של OBLIVION למשל

אם תבחר רז' של יחס 5:4 ב-CRT עם יחס 4:3, עיגול למשל יראה אליפטי...

לדעתי עדיף לשמור על יחס מסך מאשר להרוויח כמה פיקסלים שיעוותו קצת את התמונה.

אני מעדיף רזולוציה גבוהה בגלל חדות\פירוט האובייקטים (למרחק במיוחד) יותר מאשר חדות\פירוט הטקסטורות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבחר רז' של יחס 5:4 ב-CRT עם יחס 4:3, עיגול למשל יראה אליפטי...

לדעתי עדיף לשמור על יחס מסך מאשר להרוויח כמה פיקסלים שיעוותו קצת את התמונה.

אני מעדיף רזולוציה גבוהה בגלל חדות\פירוט האובייקטים (למרחק במיוחד) יותר מאשר חדות\פירוט הטקסטורות שלהם.

כן בקשר ליחס רזולוציה באמת שלא הייתי עושה משהו כזה על מסך שלא מתאים ליחס

ואם אתה אומר שכבר לא שווה להוריד רזולוציה כי זה פוגע ופירוט אובייקטים למרחקים אז אני חושב שמתי שיצא בגדלים כמו 24 אינץ' אז הוא יהיה התחליף הסופי של LCD וגם של CRT בגלל איכות הצבעים וזמן התגובה האפסי[br]פורסם בתאריך: 11.09.2010 בשעה 18:48:53

זה לא קשור לקצב ריענון, זה קשור לקרינה.

גם לסלולרים יש קרינה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או...קיי....

double-facepalm1

אתה משהו מיוחד ושיהיה לך בכיף להריץ את CRYSIS על 1024X768...

אם CRT היתה טכנולוגיה כול כך מוצלחת ,ומעולה מבחינת הכול לא היו ממציאים את הפלזמה ,LCD, LCD LED

אתה יודע מה? שכנעת אותי, הלוואי והייתי מצליח להינות מאותה רזולוציה שבה שיחקתי לפני 10 שנים.

זה היה חוסך לי הרבה כסף.אגב תראה לי בן אדם אחד, חוץ ממך, שקורא לעצמו גיימר רציני שמשחק ברזולוציה הזאת או במסך כזה מבחירה.

זה נכון שהתוכנה 3D VISION "תואמת" כביכול למספר מסכים מצומצם , אולם זאת הגבלה מלאכותית

לצרכים מסחריים נטו (הסכמים בין ליצרניות מסכים ,כדי לבדל אותם מההיצע הקיים ו

להעניק להם יתרון תחרותי לא הוגן).

כמו כן הדרייבר של ניפרץ כבר ,ואין שום מניעה טכנית אמיתית שכל מסך שתומך

בקצב ריענון של 120 ומעלה, יאפשר גם 3D VISION .

לגבי 8800GT :

אתה "צודק" כשאתה אומר שהכרטיס הזה גבולי למדי היום,

אבל אתה רק שוכח שלא כל הגיימרים פרפקטציוניסטים כמוך.

יש המון LITE עם מסכי LCD ,CRT ישנים וקטנים (חלקם אפילו

יותר איכותיים מבחינת תצוגה ממסכים חדשים יותר שנימכרים כיום)

ושמסתפקים ברזולוציות נמוכות כמו 1024 על 768 ,ללא פילטרים

ושישמחו בשביל כמה מאות שקלים להנות מ-3D VISION

באיכות שמבחינתם היא מספקת (ובעיניך היא פשוט מגוכחת).

אגב לא תאמין, איך רץ אצלי CRYSIS על 1024 *768

על מסך CRT 22 מבוסס שפורפרת דימונדטרון של מיצובישי

המסך שלי "אוכל" 99 אחוז מהמסכים שמחזיקים בבתיהם חברי הפורום

שמשוכנעים שהם מחזיקים את פסגת הטכנולוגיה כשהמציאות

הפוכה לחלוטין והמסך הדקיק שלהם נותן להם איכות תצוגה שנעה בין זבל טהור (במסכים דקים זולים)

לבין איכות תצוגה בינונית במקרה הטוב (במסכים דקים יקרים כמו ה- 24 אינץ של דל

שכול כך פופלרי כאן ).

נו טוב ,

אתם לגמרי אטומים,ועד שאני לא אתפוס באוזניכם ואדחוף לכם קייסמים לעיניים (כדי שישארו פתוחים)

ואושיב אותכם מול מסך ה-CRT הענק שלי ( 22 אינץ DIAMONDTRON M2-CRT ) כשהוא מריץ

CRYSIS ב-1024X768 אני לא אצליח לשכנע אותכם .

זה כמו ויכוח עם חרדי בעניין האבולוצייה,פשוט ביזבוז זמן.

אין טעם להתנצח עם אדם שמחזיק באמונה תפלה.

שיהיה לכם חג שמח ותמשיכו לחיות באשליות כמו בת יענה שטומנת את ראשה בחול.

אתם יותר ממוזמנים "לאכול את הכובע"

ניזכרתי משום מה בביטוי :

"חמורים קופצים בראש"

I REST MY CASE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...