האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון) - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון)

JentuS

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל אם הם יפשלו שוב ושוב (אאאוווהה) ויעשו מהלכים גרועים (אאאוהה) ויפסידו עוד ועוד כסף (אווווההה אוווווההה) ועשו עוד מהלכים גרועים ויפסידו עוד כסף (אאאוווווהההה אווווההההה אוההההההההה) ויפסידו (אאאאאאאהההההה) עוד.. ועוד.... (אאאאאאאאאההההההההההההה) אז הם יפשטו רגל (אאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה)....לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם הם יפשלו שוב ושוב (אאאוווהה) ויעשו מהלכים גרועים (אאאוהה) ויפסידו עוד ועוד כסף (אווווההה אוווווההה) ועשו עוד מהלכים גרועים ויפסידו עוד כסף (אאאוווווהההה אווווההההה אוההההההההה) ויפסידו (אאאאאאאהההההה) עוד.. ועוד.... (אאאאאאאאאההההההההההההה) אז הם יפשטו רגל (אאאאאאאאאהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה)....לא ?

לא יפשטו רגל אלא יפרשו מתחום מחשבים ביתיים.

הנה לינק לאחת הכתבות , תקראו , וזה רק מקור אחד מהרבים שקראתי , אני רק צריך למצוא אותם

http://www.theinquirer.net/inquirer/news/1725820/nvidia-tanking

עוד אחד http://www.fudzilla.com/graphics/graphics/graphics/nvidia-losing-ground-in-graphics-chip-market

ועוד אחד http://community.nasdaq.com/News/2010-07/nvidia-reels-as-ati-grabs-market-share.aspx?storyid=30678

עוד לינק http://www.dailytech.com/AMD+Takes+Discrete+Graphics+Market+Lead+from+NVIDIA/article19216.htm

והנה עוד אחד http://www.itproportal.com/portal/news/article/2010/8/2/nvidia-loses-market-share-rivals/

לדעתי זה מספיק , כולם כותבים בעיקרון את אותו הדבר , על הירידה של בשוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא ישנן חברות שעובדות עם FIREPRO\FIREGL. אלו כרטיסים שכבר ייצא להם אפילו להמכר ולא שווקו לעובדי .

נכון, בכמות ממש קטנה לייד כרטיסי Q של NV

אגב 141 מליון זה אולי המון כסף אבל זה לא יותר מאגרוף כואב שמחלים לכיס של NVIDIA.

שלא תבין אותי לא נכון, אני בכלל לא בעד כרטיסים מקצועיים מהסיבה שזאת דרך לסחוט עוד כסף.

בסופו של דבר כרטיס גיימינג עם טוויק לדרייבר הופך להיות מקצועי, אבל... גם NV ו- מעוניינים לעשות עוד כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לזמן לעשות את שלו. שוק כרטיסי גיימינג לא יכול להתקיים עם חברה אחת :)

לNVIDIA יש קהל לקוחות מספיק גדול בשביל להמשיך כמו שצריך בעבודה שלהם.

כן , נראה איך תסיים את השנה , ואיך תתחיל ותמשיך ב-2011 , נעקוב אחרי ההתפתחויות[br]פורסם בתאריך: 27.08.2010 בשעה 11:19:56

שלא תבין אותי לא נכון, אני בכלל לא בעד כרטיסים מקצועיים מהסיבה שזאת דרך לסחוט עוד כסף.

בסופו של דבר כרטיס גיימינג עם טוויק לדרייבר הופך להיות מקצועי, אבל... גם NV ו- מעוניינים לעשות עוד כסף.

תראה לי אחד שלא מעוניין לעשות כסף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שNVIDIA תפסיק ליצר כרטיסים גראפיים לשוק הביתי.

כל עוד שהם מיצרים כרטיסים מקצועיים הרי הפיתוח שקיים מאפשר את יצור כל סוגי הכרטיסים.

אין שום סיבה לא ליצר ולמכור כרטיסים לגיימינג ולמשתמש הכללי.

כל ה"כתבות" עם הספקולציות הם סתם דיבורים באוויר.

מישהו כתב את זה, ואז עוד 50 העתיקו את זה.

לך תדע מה האינטרסים של מי שכתב את זה במקור.

בכל מקרה אין לזה שום בסיס במציאות, וזה לא משהו שיכול לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין סיכוי שNVIDIA תפסיק ליצר כרטיסים גראפיים לשוק הביתי.

כל עוד שהם מיצרים כרטיסים מקצועיים הרי הפיתוח שקיים מאפשר את יצור כל סוגי הכרטיסים.

אין שום סיבה לא ליצר ולמכור כרטיסים לגיימינג ולמשתמש הכללי.

כל ה"כתבות" עם הספקולציות הם סתם דיבורים באוויר.

מישהו כתב את זה, ואז עוד 50 העתיקו את זה.

לך תדע מה האינטרסים של מי שכתב את זה במקור.

בכל מקרה אין לזה שום בסיס במציאות, וזה לא משהו שיכול לקרות.

קודם כל זה לא ''מישהו כתב'' את זה , אם תשים לב , בכל המאמרים רשום שזה מתוך מחקר שנעשה בתחום הזה , ברוב המאמרים כתוב את שם המחקר וכמובן שהרבה אתרים וכתבות משתמשים במקור כל שהוא , והמקור הוא המחקר שנעשה.

חוץ מזה אף אחד גם לא צריך להמציא דברים , כשחברה ענקית בשוק סובלת מבעיות כלשהן , כולם רואים את זה בלי כוונת אפילו , אם הייתה חופר קצת גם הייתה מגיעה לעובדה שעקב כשלונות אלו של החברה , איבדה 25% מהמניות שלה שזה אפילו בשביל חברת ענק כזאת די הרבה וזה גם מצויין בדרך זו או אחרת בכתבות האלו שחברות מסוימות מבטלות או לא ימשיכו לשתף פעולה עם החברה , זה כמו שרשרת של כשלונות שנפלה על שגוררת דבר אחרי השני , השאלה היא האם החברה תצליח לחשוב על משהו כדי להצליח לקרוע את השרשרת הזו ושוב לטפס למעלה , בינתיים המצב של לא טוב אם אפשר לקרוא לזה כך אך נחייה ונראה מה יהיו התפתחויות עם הזמן אצל החברה , ובאמת צריך לעקב אחרי זה כי זה לא סתם ''שמועות'' כמו שאתה מנסה להוכיח או גם אחרים , זאת עובדה שקיימת , אפילו בעצמה הודתה על כך רק שהחברה מפנה אצבע מאשימה כלפי כל מיני גורמים כלכליים ומשברים כלכליים , לא יודע אם זה תירוץ שהחברה מנסה להמציא או שזה נכון אבל עובדה היא עובדה , שהחברה מאבדת הרבה מנתח השוק.

כמו שאמרתי מקודם , נראה ונעקב אחרי ההתפתחויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הכתבות מדובר על רבעון לא מוצלח, שהמתחרה ניצלה היטב. מה עם כל השנים על גבי שנים המוצלחות ?

איך המתחרה, שקטנה ממנה, ששרדה בעיות כלכליות גדולות בהרבה, עדיין בעניינים ? גם אותה עזבו חברות שותף. ככה זה יש תנועה בשוק.

אף אחד לא מדבר לא על פשיטת רגל ולא על יציאה משוק הכרטיסים הביתיים, זה הכל מסקנות עקומות שלך. צא מהסרט, זה old news.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכשיו אם יציאת GTX460 פתאום NV חזרה לתמונה והרבה אנשים מעדיפים לקנות GTX460 במקום HD5770 או 5830.

חלק גדול מהגיימרים וחובבי קולנוע(ומי לא \צופה בסרטים ???)

מצביעים ברגליים ומעדיפים את הכרטיסים

האחרונים מבית משום שהם (ברמת ה-HIGH END )

תומכים בצורה מיטיבית ב-3D סטריאוסקופית.

תמוהה לדעתי ש-ATI ,סליחה ,מתעלמת מהעניין

כאשר כל השוק פונה לכיוון הזה :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכשיו אם יציאת GTX460 פתאום NV חזרה לתמונה והרבה אנשים מעדיפים לקנות GTX460 במקום HD5770 או 5830.

בדיוק. זהו זה. חטיבת ATI עומדת לצאת מתחום הכרטיסים הגרפיים.

כל הדיון הזה הזוי. ATI היתה שנים רבות, במצב הרבה יותר גרוע מ ברבעון האחרון, והרבה הרבה מאחוריה מבחינת אחוזי שוק. ובכל זאת, עדיין מייצרת לשוק הבייתי. תתפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...