האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון) - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון)

JentuS

Recommended Posts

הכרטיסים החזקים בסידרה 8 עדיין נותנים ביצועים מכובדים למדי

כל עוד לא דורשים מהם יותר מידי ומבטלים חלק מהפונקציות הגרפיות

וחלק מהפילטרים שממילא לא באים כול כך לידי ביטוי בהרבה משחקים.

מי אמר שכולם שואפים לשחק ברזולוצייה גבוהה?

יש הרבה כאלו שיסתפקו ברזולוצייה בינונית ואפילו נמוכה יחסית.

מי אמר שאין מסכי CRT בנפח 22 אינץ?

ומי אמר שלא ניתן להשתמש לשם כך ב-CRT ?

לא זוכר את שם החנות כך שאני לא יכול לתת לינק,

אבל זאת לא המצאה שלי,ראיתי זאת במו-עיניי !

אתה ממש מצחיק אתה יודע? אתה סותר את עצמך אין-ספור פעמים רק כדי לאשש את הטענה שלך.

מצד אחד, כל משקיע במערכת של 6,000 ואז קונה בעוד כמה אלפים 3D כי מה, זה מחיר שווה לכל נפש. אבל מצד שני גם יכולים להסתדר עם כרטיס מסדרת 8000 (שבבירור מתקשים עם הרוב הגדול של המשחקים ברזולציית HD) ולהוסיף ערכת 3D, גם הפעם במחיר שווה לכל נפש.

"גיימר" שלא שואף לשחק ברזולוצייה גבוהה / הגדרות גבוהות ולא כ"כ אכפת לו מהפונקציות הגרפיות כמו שאתה אומר, לא יילך להשקיע בכרטיס זול ולאחר מכן בערכת 3D.

3D זהו דבר שנכון לא להיום לא משתלם, הטכנולוגיה הזו עדיין בחיתולייה וטרם התפתחה כמו שצריך. אני מאמין שזו הסיבה ש-ATI עדיין לא נכנסה לתמונה ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חטיבת רדאון של לא הולכת להפסיק את עבודתה, ממש ממש לא, בטח לא כשגרף המכירות על ויאגרה, התחרות עם הזמן רק תהיה צמודה יותר ויותר.

נכון בהחלט , וגם כאשר עכשיו נפרדת מ-ATI כמו שאני הבנתי תמשיך לבד בפיתוח כרטיסי המסך ועדיין תשאר תחרות קשה בין ל-Nvidia

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת לא נכון, אף אחד לא נפרד מאף אחד. "בולעת" את המותג ATI לתוכה. זה הכל.

הא , נכון :kopfpatsch:, אתה צודק , מעניין מה יהיה הלאה כמו שאמרתי מקודם , כעת זאת נגד

אני מתכוון בחודש הבא לקנות כ.מסך HD 5850 או 5870 , מעניין האם המותג של הכרטיס יהיה או עדיין ATI ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה בדיוק אותו הדבר כפי שהיה עד עכשיו. כבר כמה שנים ATI שייכת ל . הם לא מפטרים את האנשים מחטיבת ATI. הם פשוט משנים את השם שמגיע על הכרטיס מסך ל במקום ATI. זה הכל.

אז השם על הכ.מסך יהיה כבר , סתם פשוט מתעניין :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מציע לך לחכות עוד חודש כי אלוהים יודע מה יהיה בעוד חודש, בנובמבר צריכים לצוץ פרטים מלאים ואפילו שיווק של כרטיסי הדור הבא,

זה או סבלנות עכשיו, או לקנות עכשיו.

ואף אחד לא מבטיח שיהיה על הכרטיס את השם . ככל הנראה זה יקרה רק מתחילת הדור הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא מציע לך לחכות עוד חודש כי אלוהים יודע מה יהיה בעוד חודש, בנובמבר צריכים לצוץ פרטים מלאים ואפילו שיווק של כרטיסי הדור הבא,

זה או סבלנות עכשיו, או לקנות עכשיו.

ואף אחד לא מבטיח שיהיה על הכרטיס את השם . ככל הנראה זה יקרה רק מתחילת הדור הבא.

אם הייתי יודע שזה 100% בנובמבר אז הייתי מחכה עוד חודש בלי בעיה אבל לך תדע , אולי זה יתעקב , ואני צריך מחשב חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שזה טיפשי יש לי הרגשה שמלא אנשים יעברו עכשיו לקנות דברים של אנוידיה

יש המון זועם שהיה קונה כל הזמן כרטיסים שלהם בגלל שהיה כתוב ATI ועכשיו הם כל כך כועסים שלא נראה לי שהם יחזרו לקנות שוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון זועם שהיה קונה כל הזמן כרטיסים שלהם בגלל שהיה כתוב ATI ועכשיו הם כל כך כועסים שלא נראה לי שהם יחזרו לקנות שוב

לי זה לא משנה , אני בכיף אקנה אחד שיהיה רשום עליו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגוחך לחלוטין. ATI שייכת ל כבר שנים. שום דבר לא משתנה.

לאף אחד עם טיפ טיפה שכל, זה לא עומד להיות משנה. כל עוד מדובר במוצר עדיף מבחינה תחרותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד עם טיפ טיפה שכל, זה לא עומד להיות משנה. כל עוד מדובר במוצר עדיף מבחינה תחרותית.

למה , אתה ראית שמישהו פה אמר ש ATI לא שייכת ל- , אני גם יודע שהיא שייכת לה כבר הרבה שנים , ולך תדע , אחרי ה''בליעה'' של ATI לתוך דווקא יכול להיות שכן יהיו שינויים , אתה לא יכול לדעת ובקשר לטיפ טיפת שכל , אני לא אמרתי שאני קונה דברים בגלל השם שלהם שרשום עליהם , ממש לא , אני לא מסתכל על השמות אלא על דברים אחרים לגמרי , לא איכפת לי מה יהיה רשום על פריט כזה או אחר , ואם יש כאלו שקונים בגלל השם אני מרחם עליהם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתי את זה לא התכוונתי לאנשים שמסתובבים בפורומים של חומרה כמו פה או HARDFORUM או OVERCLOCKERS או כל פורום חומרה נורמלי

מכיר שמישהו רוצה לקנות מחשב והוא אומר "תביאו לי רק פנטיום!" או "לא רוצה , רוצה אינטל כי אינטל כולם מכירים"

אז יש כת פאנבויס של המותג ATI בדיוק כמו שיש של , ועצם זה ששינו את הלוגו השולי הזה פגע בהם כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכתבתי את זה לא התכוונתי לאנשים שמסתובבים בפורומים של חומרה כמו פה או HARDFORUM או OVERCLOCKERS או כל פורום חומרה נורמלי

מכיר שמישהו רוצה לקנות מחשב והוא אומר "תביאו לי רק פנטיום!" או "לא רוצה , רוצה כי כולם מכירים"

אז יש כת פאנבויס של המותג ATI בדיוק כמו שיש של , ועצם זה ששינו את הלוגו השולי הזה פגע בהם כל כך

נכון , יש אנשים כאלו , לדעתי אלו תלמידי בית ספר שלא מבינים כלום בחומרת מחשבים אבל צועקים בכל הפורומים שהם חכמים ויודעים הכל , עפילו לא יודע מה להגיד על כאלו חחח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...