האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם חברת nVidia שוקעת בשוק כ.המסך הביתיים (למי שלא הבין אותי נכון)

JentuS

Recommended Posts

שלום לכולם

אני קורא מאמרים פה ושם בכל מיני אתרים ופורומים ושמתי לב שהרבה כותבים על זה שלחברת nVidia בזמן האחרון היו הרבה כשלונות בשוק כרטיסי המסך הביתיים וגם שיצרנית הענק נכנסה להרבה חובות , מיליוני דולרים שהיא בעצמה לא יודעת איך היא תצא מהחובות האלו כשלאומת זאת חברת ענק שנייה של כרטיסי מסך שהיא ATI רק ממשיכה לטפס למעלה לצמרת ההצלחה , מפה נוצר לי רושם שחברת תובעת בחובות שלה ובעתיד הלא רחוק היא עלולה לפרוש משוק היצרניות של כרטיסי המסך הביתיים.

אז רציתי לדעת האם זה נכון ? , האם הנושא הזה ידוע כבר או שזה רק אני כזה ''חכם'' שנתקלתי במידע כזה , הייתי רוצה לשמוע את תגובותיכם על כך , תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל עדיין שולטת בשוק כרטיסי המסך למשחקים.

זה שהיא סיימה שנה אחת בהפסד לא אומר כלום, רק אם היא תפסיד לאורך מספר שנים יהיה טעם לחשוב על פשיטת רגל (משהו מאוד לא סביר שיקרה כי תמיד יהיה מישהו שיהיה מוכן לקנות חברות ענק כמו , ראה מקרה AMD).

חוץ מזה תעשה טובה ותערוך את הכותרת כי אפשר להבין ממנה שזו עובדה שהיא עלולה לפשוט את הרגל בעוד שזו סתם השערה שלך. לפחות תציג זאת כשאלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברת עלולה לפשוט רגל

:lol:

אנוידיה עוד רחוקה מפשיטת רגל. רחוקה מאוד.

כן, הפופולאריות של ATI עולה בקצב מסחרר אבל מה שמתקבל בסוף זה 2 חברות מאוד חזקות שעומדות אחת מול השניה.

מי מרוויח? הלקוח כמובן.

להזכירך, אם לא היו קונים את ATI ככל הנראה המותג ATI כבר לא היה קיים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדע לך שהחברה אולי הפסידה השנה אבל היא לדעתי הולכת לעלות בטירוף היא פשוט התעכבה עם הליין של הכרטיסים והיא כביכול דור של כרטיסים מאחורי ATI מה שכן, היא השקיע בהרבה חברות קריטיות שישתמשו בCUDA ובPHYSX שלה מה שעדין אתה רואה בקטנה בחלק מהמשחקים הולך לגדול שים לב:

חברת מנטל ימאג'ס זה החברה שמפתחת את MENTAL RAY אחד ממנועי הרינדור הנפוצים בעולם היום אם אני לא טועה בבעלות של אנבידיה או בשותפות איתם או משהו בסגנון בכל מקרה הם פיתחו מעין ACTIVE SHADE של מנטל ריי מבוסס שאם היית עובד קצת על תוכנות תלת מימד הייתה מבין כמה זה גדול זה כמעט כמו לעשות רנדר בריל טיים..

עוד משהו גם אם תסתכל יש פתאום אופציה לעבוד כמעט בריל טיים על VRAY שזה גם מבוסס לצורך השוואה VRAY ככה סתם עובד רק על מעבד ותמונה אחת לא רצינית לקח לי פעם לילה שלם לרנדר כשעל בסיס זה כמעט ריל טיים תבין את ההבדלים וכמה כרטיסי מסך זה דבר חזק...

בכללי כרטיסי מסך של מתפקדים יותר טוב לי יש ATI וכדי לראות סירטונים ביוטיוב או כל נגן במסך מלא צריך לבטל את הHARDWARE ACCELERATION אחרת הוא מקריס את המחשב זה בהרבה רדיונים שראיתי.

אבל מבחינת מחיר לרוב ATI עולים פחות ונותנים יותר ובמשחקים הם עובדים להיט! הבעיה שזה רק במשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאוד תלוי במשתמש, אני את האצות החומרה שאני צריך לקבל מכרטיס המסך שלי, טפו טפו הכל עובד כמו בספר. יוטיוב עובד נהדר בשבילי (לפני 5-6 דרייברים עבדו לא מעט לסדר את העניין).

אבל כן, מיקומם של בשוק הפיתוח ברור בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עדיין שולטת בשוק כרטיסי המסך למשחקים.

זה שהיא סיימה שנה אחת בהפסד לא אומר כלום, רק אם היא תפסיד לאורך מספר שנים יהיה טעם לחשוב על פשיטת רגל (משהו מאוד לא סביר שיקרה כי תמיד יהיה מישהו שיהיה מוכן לקנות חברות ענק כמו , ראה מקרה AMD).

חוץ מזה תעשה טובה ותערוך את הכותרת כי אפשר להבין ממנה שזו עובדה שהיא עלולה לפשוט את הרגל בעוד שזו סתם השערה שלך. לפחות תציג זאת כשאלה...

קודם כל אתה אומר שמישהוא יקנה את החברה אבל אני לא יודע , זה קצת בעיה , האם מישהוא ירצה לקנות חברה ששקוע בחובות ענקיים , אני לא יודע איך זה , דבר שני כן , זאת ההשערה שלי , אבל לא סתם ככה כי בא לי לחשוב , אני בעצמי יש לי כיום כרטיס מסך שלהם , אבל כמו שאמרתי אני קראתי את המידע הזה מכמה מקורות , לדוגמא מגזינים שעוסקים בכל רכיבי המחשבים , פורומים ואתרים למיניהם ושימו לב , כל המידע הוא בינלאומי ולא ממקורות ישראליים אז בגלל זה נוצר לי הרושם שהחברה עלולה לפרוש וזה לא המילים שלי גם , זה בדיוק מה שרושמים על החברה בכל המקורות שאני ניתקלתי , אני לא יודע , אני מקווה שכל מי שהגיב לי על הנושא הזה , לא מגיב סתם כי זו ההשערה שלו כי פשוט אם אני ניתקלתי בכתבות האלו אז גם כל אחד אחר יכול , ואם באמת אנשים ראו וקראו את המידע הזה בעצמם אז נוצר רושם שפשוט אף אחד לא מתייחס למידע הזה ו\או לא מאמין לזה.

ודרך אגב אני שיניתי את הכותרת לשאלה בנושא הזה , תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה אומר שמישהוא יקנה את החברה אבל אני לא יודע , זה קצת בעיה , האם מישהוא ירצה לקנות חברה ששקוע בחובות ענקיים , אני לא יודע איך זה , דבר שני כן , זאת ההשערה שלי , אבל לא סתם ככה כי בא לי לחשוב , אני בעצמי יש לי כיום כרטיס מסך שלהם , אבל כמו שאמרתי אני קראתי את המידע הזה מכמה מקורות , לדוגמא מגזינים שעוסקים בכל רכיבי המחשבים , פורומים ואתרים למיניהם ושימו לב , כל המידע הוא בינלאומי ולא ממקורות ישראליים אז בגלל זה נוצר לי הרושם שהחברה עלולה לפרוש וזה לא המילים שלי גם , זה בדיוק מה שרושמים על החברה בכל המקורות שאני ניתקלתי , אני לא יודע , אני מקווה שכל מי שהגיב לי על הנושא הזה , לא מגיב סתם כי זו ההשערה שלו כי פשוט אם אני ניתקלתי בכתבות האלו אז גם כל אחד אחר יכול , ואם באמת אנשים ראו וקראו את המידע הזה בעצמם אז נוצר רושם שפשוט אף אחד לא מתייחס למידע הזה ו\או לא מאמין לזה.

ודרך אגב אני שיניתי את הכותרת לשאלה בנושא הזה , תודה

בפורומים באינטרנט אפשר למצוא אנשים שיגידו כל דבר, זה לא מוכיח כלום. אם יש לך קישור לאדם רציני / מומחה בתחום שאומר דבר כזה נשמח לקישור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם היה לו קישור "רציני", בסך הכל מדובר במשיכת כניסות לאתר. אין שום סיכוי שיקרה דבר דמיוני שכזה,

הם שם באנוידיה טובעים בכסף. איחור בהשקת ואיבוד נתח שוק X כתוצאה מכך - לא ישנה שום דבר מבחינת

המשך קיומה של ענקית השבבים, להיפך, זאת רק מוטיבציה להמשיך במרץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפורומים באינטרנט אפשר למצוא אנשים שיגידו כל דבר, זה לא מוכיח כלום. אם יש לך קישור לאדם רציני / מומחה בתחום שאומר דבר כזה נשמח לקישור.

אני לא יודע , כמו שאמרתי זה לא רק מהפורומים זה גם מכל מיני מקורות , כמו מגזינים שעוסקים בחומרת מחשבים וחברות שמיצרות את החומרה וגם אפילו בפורומים זה לא אנשים סתם כותבים את זה , הם מביאים קישורים למקורות האלו , אבל לא משנה , אני רואה שפה אנשים ממש לא מעודכנים , אני אשתדל לחפור למצוא כמה קישורים למקורות האלו אם אתם לבד לא מסוגלים או שלא רוצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי שאתה לא מבין כלום.

כל ה"כתבות" שקראת הם ספקולציות שמבוססות או על פשלה כזאת או אחרת שעלתה לNVIDIA ביוקר, או/ו על התחרות שATI נתנו להם בתקופה האחרונה, ועל הרצון של גורמים כאלו ואחרים (ATI ותומכיהם) לנגח את בכל דרך אפשרית.

וגם אם תגיע למצב שהיא תהיה בחובות, תמיד יש משקיעים ותוכניות לעתיד.

ומה זאת אומרת מי יקנה אותם ?

הידע ועובדים של שווים המון כסף, הרבה חברות ענק ישמחו לשלם בשביל בשביל זה.

ענקים טכנולוגים בקדמת התחום לא נעלמים סתם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיי שאתה לא מבין כלום.

כל ה"כתבות" שקראת הם ספקולציות שמבוססות או על פשלה כזאת או אחרת שעלתה לNVIDIA ביוקר, או/ו על התחרות שATI נתנו להם בתקופה האחרונה, ועל הרצון של גורמים כאלו ואחרים (ATI ותומכיהם) לנגח את בכל דרך אפשרית.

וגם אם תגיע למצב שהיא תהיה בחובות, תמיד יש משקיעים ותוכניות לעתיד.

ומה זאת אומרת מי יקנה אותם ?

הידע ועובדים של שווים המון כסף, הרבה חברות ענק ישמחו לשלם בשביל בשביל זה.

ענקים טכנולוגים בקדמת התחום לא נעלמים סתם ככה.

אני לא אמרתי שהחברה תיעלם לגמרי , אתה לא שם לב למה שאני רשמתי בהתחלה , שהחברה עלולה לפרוש משוק היצרניות של כרטיסי המסך הביתיים , זה שהיא עדיין מובילה בתחום הפיתוחים והכרטיסי מסך למחשבי-על זה ברור , אבל אם היא לא תמצא דרך לצאת מהחובות אחרי שהשקיעה כל כך הרבה כסף בתחום כרטיסי המסך למחשבים ביתיים וללא הצלחה איבדה בלי החזר 141 מיליון דולר ואם לא תמצא לעצמה פתרון מהיר אז גם די מהר היא עלולה לפרוש מהתחום הזה ולהישאר רק בתחום מחשבי-העל , זה מה שאני מנסה למסור לכם מה שכותבים במוקורות מסוימים , אני בכל זאת אשתדל למצוא כמה קישורים כדי שתקראו בעצמכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוסיפו לזה את השליטה כמעט מוחלטת של NV בשוק המקצועי, לא תמצאו בית פוסט בעולם ללא כרטיסי קוואדרו בתוך המארז...

תתפלא ישנן חברות שעובדות עם FIREPRO\FIREGL. אלו כרטיסים שכבר ייצא להם אפילו להמכר ולא שווקו לעובדי .

נכון, בכמות ממש קטנה לייד כרטיסי Q של NV

אגב 141 מליון זה אולי המון כסף אבל זה לא יותר מאגרוף כואב שמחלים לכיס של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא ישנן חברות שעובדות עם FIREPRO\FIREGL. אלו כרטיסים שכבר ייצא להם אפילו להמכר ולא שווקו לעובדי .

נכון, בכמות ממש קטנה לייד כרטיסי Q של NV

אגב 141 מליון זה אולי המון כסף אבל זה לא יותר מאגרוף כואב שמחלים לכיס של .

אני מסכים איתך , אבל תסכים איתי גם שאם החברה לא תדע איך ''להגן'' על עצמה היא עלולה לקבל סדרה של אגרופים כאלו וזאת כבר בעיה , לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...