Mafia II - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mafia II - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, לאחר שסיימתי את המשחק, הנה כמה רשמים:

1. זה משחק העולם הפתוח הכי סגור שאי פעם יצא - רבאק, בניתם עיר יפיפיה, מכוניות מדהימות, אז תנו קצת להסתובב לבד!! להיות גנגסטר ולעשות

מה שאנירוצה. הרגשתי כאילו אני נמצא על מסילה כל המשחק.

2. סגרתם את העולם? סבבה, אז לפחות תתנו המון משימות סיפור, 15 פרקים זה לא לעניין.

3. יש לציין שזה המשחק הראשון שבו באמת רציתי למצוא את כל ה-Collectibles :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מאכזב! חוץ מקטעי היריות פה ושם..

סוג של ספוילר:

הסיום על הפנים.. במקום להמשיך ולהשתלט על כל העיר, המשחק נגמר.

לצערי, נראה לי שזו הפואנטה על מנת לגרום לאנשים לקנות את ההרחבה/משחק ההמשך שעתיד לצאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי בדיוק אותו כרטיס, 8800GT הדור הראשון אם מאוורר פצפון לא יעיל ורועש בטירוף. מגיע עד ל-110 מעלות תוך שניות. מצידי שישרף כבר שאני יחליף אותו.

גם לי הדור הראשון

אבל אני לא יחליף אותו כרגע -בטח לא בגלל מאפיה 2

סך הכל בדרך כלל זה סוס עבודה -אבל לא אוהב את המשחק הזה

למרות שמריץ אותו חלק עד היציאה

לצערי, נראה לי שזו הפואנטה על מנת לגרום לאנשים לקנות את ההרחבה/משחק ההמשך שעתיד לצאת.

כן ברגע שיש תפריט כזה על ההתחלה זה מעלה לי חשדות שככה זה תוכנן וסיכוי טוב שיש תוכן מוכן כבר שלא הכניסו למשחק למכור אחרי זה

לך תדע אולי בסוף יהיו עוד 2 ערים שלמות שימכרו אותם כDLC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכזבה שאין כמוה, אבל זה כבר הפך להרגל עם סטנדרט המשחקים בימינו.

אני מאמין שאנחנו נמצאים במין תקופת מעבר בגיימינג כשהמון פיצ'רים חדשים נכנסים לאופנה ולסטנדרט ולא משאירים מקום לשמירה על כל חוקי הזהב הקונסרבטיביים שהיו הופכים משחקים אגדיים למה שהם, בעוד כמה שנים אני מצפה לסטנדרטים המעורבים והמתחדשים של היום לתפוס קצת צורה ולראות משחקים עקביים יותר באיכות שלהם מכל הבחינות.

מה אתם אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נותן למשחק הזה 7 מתוך 10 עד כה, שיחקתי כ6-7 שעות.

מבחינת גרפיקה אני מרוצה עד הגג

עלילה - מרוצה מאוד, יכול להיות קצת יותר מעניין.

העיר עצמה - מאכזב מאוד, עיר כל כך גדולה ויפה בקושי יש איזושהי אינטראקציה.

נהיגה - לא הכי נוחה אבל זה מה שהופך את זה לריאליסטי יותר, המכוניות של התקופה

מצלמה - טובה יחסית, אין תלונות.

אקשן - מהיר, לא עמוק אבל מספק בצורה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשחקים הטובים ששיחקתי.

הם השאירו סוף פתוח, נראה כאילו יהיה המשך. :hat:

המשך? בימינו קוראים לזה חבילות הרחבה.

אחרי שיסיימו לעשוק את ארנקנו, הם יבואו בקול תרועה ויכריזו על Mafia 3, עם פרסומים על עולם פתוח אמיתי עם משימות צדדיות...כאילו זה לא מה שציפינו לו ב-2.

ואז הם יוציאו חבילת הרחבה ל-3, יקראו לה "The Big World", שהוא בעצם פותח חלק מהעיר שהיה צריך להיות פתוח מלכתחילה.

חודש לאחר מכן הם יוציאו את החבילה המצופה "The Left Key" שהוא כפתור מיוחד וסודי שגורם לדמות לנוע שמאלה, לא עוד סיבובים ימינה כל הזמן!! זו תהיה חוויות משחק שונה לחלוטין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק, עם כל צעד האכזבה גדלה וגדלה. איי שם באמצע הייתה מן הרגשה של אופורייה, מקום יפה קרבות מלאי אקשן ועיר חייה ופתוחה יחסית לתחילת עלילה. אבל כמו שאמרתי, האכזבה המשיכה לגדול.

עד עכשיו לא הבנתי מי הבחור הקרח מהסקרינים בעמוד הראשון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך? בימינו קוראים לזה חבילות הרחבה.

אחרי שיסיימו לעשוק את ארנקנו, הם יבואו בקול תרועה ויכריזו על Mafia 3, עם פרסומים על עולם פתוח אמיתי עם משימות צדדיות...כאילו זה לא מה שציפינו לו ב-2.

ואז הם יוציאו חבילת הרחבה ל-3, יקראו לה "The Big World", שהוא בעצם פותח חלק מהעיר שהיה צריך להיות פתוח מלכתחילה.

חודש לאחר מכן הם יוציאו את החבילה המצופה "The Left Key" שהוא כפתור מיוחד וסודי שגורם לדמות לנוע שמאלה, לא עוד סיבובים ימינה כל הזמן!! זו תהיה חוויות משחק שונה לחלוטין!

מי ישמע... אני מהמר ש60 אחוז פה לפחות אין להם עותק חוקי של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את המשחק, אולי זה כי אני מאוד לא אוהב משחקי עולם פתוח. המשחק הזה נותן הרגשה של עולם גדול אבל נישאר ממוקד בלי כל הזבל מסביב ובלי בזבוז זמן רב מידי בנהיגה ממקום למקום :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הביקורת שלי על המשחק - חלק (גדול) מהדברים כבר נאמרו כאן, חלק לא. כמובן שקשה מאוד להמנע מהשוואות עם , אז אפילו לא ניסיתי...

גראפיקה - 9/10.

המשחק נראה טוב מאוד - הבניינים, הרכבים, ההשתקפויות בגשם, הבזקי האורות, השלג הנערם, פגיעות הכדורים... ועם זאת, המשחק מצליח לא להיות כבד יתר על המידה, בעוד שGTA הוריד אפילו מחשבים חזקים על הברכיים.

אווירה - 8/10.

הביגוד והרכבים האוטנתיים, מזג האוויר המשתנה, צורת הדיבור, המוזיקה ברדיו, ואיך אפשר בלי הטומיגאן. המשחק גם מנסה (ומצליח) להיות קצת פחות דומה לקרקס מGTA - אין נשקים מוגזמים, הרבה יותר קשה להתחמק מהשוטרים, התנגשויות במהירות גבוהה יכולות להרוג אותך וגם אם לא, אתה תאבד הרבה מאוד מהמהירות שלך בהתנגשות ברכבים אחרים במקום שהרכב שלך יתנהג כמו טנק ויעיף אותם לכל עבר. הדבר היחיד שפוגע בציון הם עניינים טכניים מסויימים (ראו בסעיף "טכני").

בנוסף, אם להיות ממש קטנוניים, המשחק סובל מאנכרוניזם קל - לפחות החלק שמתרחש בשנת 51'. הרבה מהמכוניות (אם לא ידעתם, כל המכוניות במשחק הם העתקים מדוייקים של דגמים אמיתיים לחלוטין, בשינוי קל של שם היצרן והדגם עקב ענייני זכויות יוצרים), השירים ברדיו ואפילו הפרסומות באים אמנם מהפיפטיז, אבל כמה שנים מאוחר יותר.

עלילה - 8/10.

המשחק מרגיש כמו סרט גנגסטרים, על כל המשתמע מכך. האלימות , הסחיטה, העינויים, החיסולים... היו יכולים להשקיע קצת יותר במתן עומק לדמויות.

משחקיות - 7/10.

קרבות הירי מהנים מאוד, גם חוויית הנהיגה תורמת לעניין. בהבדל מGTA, יש כאן ייצוג משמעותי גם לקרבות פנים אל פנים, רק חבל שזה נעשה בידיים בלבד. היו יכולים להשקיע יותר במרדפים (שכמעט ואין במשחק). גם כאן יש עניינים טכניים מסויימים שפוגעים בציון.

אה, ועוד מינוס קטן: לא היו אופנועים בפיפטיז?

טכני - 6/10.

לצערי, זו אחת הנקודות החלשות במשחק. לעומת המנוע הגראפי המרשים והיעיל, שאר המשחק מרגיש קצת כמו בטא לא גמורה: אנשים שקמים וממשיכים לרוץ אחרי שחטפו צרור ברגל (לעומת התגובות המציאותיות בהרבה בGTA), אנשים שנשארים אדישים גם אחרי שאתה דופק צרור בבנאדם לידם (בולט בעיקר בחנויות), שוטרים שמופיעים כמעט יש מאין, שותפים שפותחים באש בכיוון אקראי מסיבה לא ברורה (כשאתה לא נמצא במשימה אלא סתם מסתובב איתם בעיר) אבל נמנעים מלירות על שוטרים במקרים מסויימים, גופות שנעלמות כשאתה עדיין בסביבה, רימונים שלא עושים טיפת נזק לסביבה אלא לאנשים בלבד, מכוניות שאפשר לרוקן לתוכן 10 מחסניות בלי שיקרה להן משהו מעבר לשמשות שבורות וצמיגים מנוקבים אבל כדור יחיד במכסה מיכל הדלק יפוצץ אותן מייד, הדיאלוג העלילתי (בעיקר זה שמתנהל ברכב) נמשך גם כאשר אתה נכנס למקום עם דיאלוג משלו, כמו תחנת דלק או מוסך כך שהדברים מתערבבים ביחד...

אורך חיים - 5/10.

מאכזב בגדול. העלילה הראשית טובה אבל לא ממש ארוכה, אין משימות צדדיות, ואפילו אין אפשרות נורמאלית סתם להסתובב בעיר עקב העדר SAVE זמין, שלא בצמוד לארועי עלילה, שהיה מאפשר להתעלם רגע מהכל ולעשות מה שבא לך ללא הפרעות. כל המשחק, מהתפריט, דרך המפה ועד לסיום, נראה כמו הכנה לDLC. מאוד, מאוד חבל - בעיקר במשחק נטול מולטי.

ציון כללי - 7/10. אם לפחות חלק מהבעיות הטכניות יתוקנו בפאצ'ים, יגיע לו יותר - אבל אורך החיים הקצר מגביל את הציון הכללי בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...