Mafia II - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mafia II - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו כבר באמת בא לי להקיא... אתם מוציאים משחק קצר מדי עם המון פוטנציאל לא ממומש, ואז מוציאים אחרי שבוע בלבד חבילת הרחבה בתשלום? ועוד כזו שתכניה נכללו בתמונות ובטריילרים למשחק המקורי? בוז. פשוט בוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל יש הבדל בין משחק מלא שיוצאות לו חבילות הרחבה קטנות אחרי חודשיים, למשחק נורא קצר שיוצאת לו "חבילת הרחבה" עם תוכן שכולם ציפו לו במשחק המקורי, תוך שבוע-שבועיים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש כאן תאוות בצע גרידא.

DLC זו ההגדרה החדשה למוד.

מודים אנשים עושים בחינם וכולם נהנים רק שחברות ההפצה יושבות כל היום וחושבות איך למצוץ עוד כסף מהגיימרים

במהלך הפיתוח פרקים שלמים/רעיונות "נגנזים" משום שהם יתאימו מאוחר יותר לתבנית של DLC

ביזנס זה ביזנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שיש כאן תאוות בצע גרידא.

DLC זו ההגדרה החדשה למוד.

מודים אנשים עושים בחינם וכולם נהנים רק שחברות ההפצה יושבות כל היום וחושבות איך למצוץ עוד כסף מהגיימרים

במהלך הפיתוח פרקים שלמים/רעיונות "נגנזים" משום שהם יתאימו מאוחר יותר לתבנית של DLC

ביזנס זה ביזנס.

תיראה זה דומה ל5+ והגיזיליון 5 שהגיעו אחרי

אנשים מוכנים לשלם על דברים כאלו ודופקים את כולם

פעם דברים כמו הDLC הזה היו נותנים בחינם רק כדי שהמשחק יהיה מבוקש הרבה זמן והקהילה תיהיה מרוצה

היום עושים מזה מסחטת כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה מדברים כאילו חייבים להם משהו. לא טוב לכם - אל תקנו

בכל אופן, אל תתנו לי להפריע, תרגישו חופשי להתבכיין

יצא עדכון למוד

http://mafia-empire.com/forum/index.php?topic=51.0

מודים אחרים אפשר יהיה למצוא פה

http://mafia-empire.com/forum/index.php?PHPSESSID=a25a092dc8a0ff846f155ac2a44adeb6&board=5.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שוב פעם שמתי לב שבדיוק כמו הדמו ההתקנה של המשחק המלא והדרייברים שמגיעים איתו שיבשו לי את כל המשחקים האחרים שמותקנים אצלי

כל המשחקים האחרים כולל AC2 מקרטעים לגמרי 10 FPS :(

רציתי לשמור את מאפיה מותקן על המחשב ככה שיהיה אפשר לשחק עוד כמה פעמים אבל נראה שאני צריך להוריד

אגב מאפיה אני חושב שסיימתי את המשחק אבל אני בכלל לא בטוח

כרגע רשום לי שאני צריך לגנוב מכוניות ולאסוף 27 אלף דולר בשביל ההוא במגרש מכוניות

אבל שאני הולך אליו הוא אומר לי לבוא אחר כך ושאין לו כלום בשבילי עכשיו :\\\\\\

אז אני תקוע המשחק לא נותן לשמור וכל פעם אני מת ומתחיל מחדש במשרד של דרק

ואם באמת הקרב יריות נגד דרק היה המשימה האחרונה אז בכלל לא שמתי לב לזה כי זאת דרך די חלשה לסיים את הסיפור

וגם מה הקטע לתת לויטו משימה כללית "ללכת לגנוב חנויות" באמת??? אחרי כל הסיפור אני שוב גונב חניות בגדים ומסעדות?? LAME

מה שכן אני אוהב לעשות במשחק זה להכנס לרכב לחנות באיזה מקום עם נוף יפה לשים את התחנה ה CLASSIC ולנמנם קצת במיטה שאני מקשיב למוזיקה :)

הייתי רוצה למצוא את התיקייה של המוזיקה ולהעתיק הכל לפני שאני מסיר את המשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לאסוף 27 אלף. כשיהיה לך 27 אלף יהיה המשך.

לגבי אין לי מה להגיד לך הרבה, אף פעם לא היה לי דבר כזה שמשחק אחד גורם לבעיות בשני. תנסה להוריד את הדרייבר של כרטיס מסך בסייף מוד, תנקה עם DRIVE SWEEPER ותתקין את האחרון שיש. אם זה NV אז בטא דרייבר אחרון עובד מצויין.

אם אתה רוצה מוסיקה תחפש SOUND TRACK של המשחק ברשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע רשום לי שאני צריך לגנוב מכוניות ולאסוף 27 אלף דולר בשביל ההוא במגרש מכוניות

לידו יש מתקן שהורס מכוניות

אתה יכול לגנוב מכוניות להכניס למכונה ולהפעיל אותה וזה נותן לך כסף

כמו שאמרו צריך להגיע ל27500 שהמשחק ימשיך

זה בכלל לא בעיה רק מעצבן

המחיצת מכוניות נותנת יותר כסף מגניבה מחנויות -וגם הרבה יותר קלה כי בדרך כלל אין שוטרים

ואתה יכול לעשות את זה די קרוב למתקן הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצבן שוב פעם שמתי לב שבדיוק כמו הדמו ההתקנה של המשחק המלא והדרייברים שמגיעים איתו שיבשו לי את כל המשחקים האחרים שמותקנים אצלי

כל המשחקים האחרים כולל AC2 מקרטעים לגמרי 10 FPS :(

רציתי לשמור את מאפיה מותקן על המחשב ככה שיהיה אפשר לשחק עוד כמה פעמים אבל נראה שאני צריך להוריד

אגב מאפיה אני חושב שסיימתי את המשחק אבל אני בכלל לא בטוח

אז אני תקוע המשחק לא נותן לשמור וכל פעם אני מת ומתחיל מחדש במשרד של דרק

ואם באמת הקרב יריות נגד דרק היה המשימה האחרונה אז בכלל לא שמתי לב לזה כי זאת דרך די חלשה לסיים את הסיפור

וגם מה הקטע לתת לויטו משימה כללית "ללכת לגנוב חנויות" באמת??? אחרי כל הסיפור אני שוב גונב חניות בגדים ומסעדות?? LAME

מה שכן אני אוהב לעשות במשחק זה להכנס לרכב לחנות באיזה מקום עם נוף יפה לשים את התחנה ה CLASSIC ולנמנם קצת במיטה שאני מקשיב למוזיקה :)

הייתי רוצה למצוא את התיקייה של המוזיקה ולהעתיק הכל לפני שאני מסיר את המשחק

הכי פשוט זה להכנס לחנויות נשקים שתמיד ריקות מקונים, לשלוף אקדח ולהרוג את המוכר ואז לשדוד את הקופה,

שתיים שלוש חנויות ואתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...