Mafia II - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mafia II - הדיון הראשי

~BaRaK~

Recommended Posts

שלום חברים אני נמצא בשלב בכי מעצבן במשחק.

זה השלב שדרק וסטיב מבקשים ממני (ויטו סקולטה) לבוא איתם לעובדי הנמל ולהיראות מאיים מול השביתה שיתחילו לעבוד.

שם אחד עובדי הנמל אומר לי שדרק השמן הוא זה שהרג את אבא שלי ואז המשחק אומר לי שאני צריך להרוג את דרק וסטיב בתוך הנמל.

אחרי 20 פעם שהרגו אותי הצלחתי סוף סוף להרוג אותם וכבר אין אף אחד בנמל להרוג.

עכשיו כבר המשחק לא אומר לי לאן לנסוע ושום אינדיקציה במפה, ממש תקוע לא יודע לאן ללכת.

בשורת המשימות הוא כן אומר שאני צריך לשדוד חנויות או לגנוב רכבים ולתת הכל לברוסקי.

זה מה שעשיתי, הלכתי סתם לחנויות ושדדתי ונסעתי לברוסקי והוא אומר לי שאין לו שום משימה לתת לי והמפה ממשיכה לא לתת לי אינדיקציות.

בקיצור, ממש תקוע.....מי שמכיר את השלב בבקשה תעזרו לי אני תקוע חרשתי את כל השלב ולא מצאתי כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 186
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחזור חזרה שאתה מגיע לשלב שאתה הורג את דרק במשרד שלו. אתה תמצא שם כסף משהו כמו 50 אלף דולר, אחרי שאתה לוקח את זה ישאר לך חוב קטן יחסית אז אתה תצתרך לשדוד חנויות או תחנות דלק כדי להשיג את הכסף עד שתגיע לסכום שצריך.

עצה שלי- תשדוד רק חנויות . הם הכי רווחיות. תחנות דלק הכי פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

האם כדי לשחק במאפיה 2 ולהנות ממנו ומהעלילה שלו אני צריך קודם לשחק ולסיים את הראשון?מבחינת עלילה אני צריך לסיים את הראשון כדי להתחבר לשני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה הם חיברו את זה כך שהדמות המרכזית של MAFIA 2 זה אותו בן אדם שבא להרוג את הדמות המרכזית של MAFIA 1 שהוא בגד בבוס שלו והסגיר אותו למשטרה ואחרי כמה עשרות שנים מצאו אותו עדיין והרגו.

חוץ מזה שני משחקים לא מחוברים בעלילה שלהם בכלל ואתה יכול לשחק את השני בלי שסיימת את הראשון.

דעתי שחובה לשחק את הראשון רק מכיוון שזה משחק MAFIA האגדי וקלסי שהמשך לא הצליח להתקרב אליו יותר מדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...