איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר להיפטר מיהדות שלא באמצעות המרת דת?

dan79

Recommended Posts

לבחור שלא מצליח להיכנס, אתה כנראה לא מבין את מה שאני מנסה להגיד לך. תפתח את הראש ותקרא טוב את מהשאני כותב לפני שאתה עונה. אל תנסה סתם להצטדק או להכניס לי מילים לפה שלא אמרתי.

אני לא שונא יהודים. אני יהודי מאושר, וגאה להיות יהודי. אני אוהב את הארץ, אוהב את המסורת, אוהב את האנשים, חלק מהחברים הכי טובים שלי הם דתיים, חלקם גם לומדים בישיבות, חלק גדול מהמשפחה שלי דתיים ואני לא אומר שכל הדתיים חארות. ברור שאלימות, התעללות ושחיתות יש בכל הדתות והמגזרים ולא רק ביהדות וגם יש הרבה אנשים רעים בעולם לא משתייכים לאף דת.

עכשיו, אחרי שנרגעת קצת, תקרא את המשפט הבא לאט, תחזור לקרוא אותו אפילו כמה פעמים אם צריך ותנסה להבין את משמעות הדברים בלי לחפש רק מה לענות:

האופי של היהודים כעם, נתפס בעייני העולם, כולל יהודים אחרים, כעם של אנשים תככנים, מניפולטיביים, רוקמי מזימות, אנוכיים, רודפי בצע, נצלנים, סנובים, שחצנים, גסים וולגרים. "בזכות" התדמית הזאת "הרווחנו" את התדמית של רשעים ברחבי העולם כי אלה הן תכונות אופי של אדם רשע המתואר בכל הספרים, , אגדות וסיפורים.

בתור עם נאור ומתקדם שלא נחשב כמדינת עולם שלישי ושואף להידמות לאמריקאים והאירופאים יש לנו עוד דרך ארוכה, שהמכשול היחיד שעומד בפנינו הוא אנחנו בעצמנו. מכל המדינות האלה אנחנו המדינה שהכי קשה לחיות בה. למה? כי אנחנו חיים פה ואנחנו מכירים את כל הטריקים והשטיקים שלנו וכל אחד תמיד מנסה להרוויח על חשבון השני ולכן הוא גם חושב שכולם מנסים להרוויח על חשבונו.

זאת אקסיומה שלא תיפתר. תראה לדוגמה את כל הבירוקרטיה של חברות למיניהן, הן רוצות לעשות קופה על חשבון הלקוח וחושבות שהוא מנסה לדפוק אותן ולכן הן מנסות להקשות עליו כמה שיותר לקבל את מה שהוא צריך.

זה עובד גם לכיוון השני. הלקוח תמיד מרגיש שדופקים אותו אז הוא מנסה למצוא את כל הדרכים האפשריות כדי להתחכם ולקבל משהו יותר טוב כי "זה מגיע לו".

גם גופים ציבוריים וממשלתיים מתנהגים ככה. אולי בגלל שאתה עוד צעיר ולא התנסת מספיק בדברים האלה אתה לא מבין בזה, אבל תשאל את ההורים שלך מה הם היו צריכים לעשות כשהם גילו שיש בעיה בחישוב של הארנונה או כשביקשו לקבל פיצוי מחברת הביטוח.

אני לא מדבר על אדם ספציפי. כאינדיווידואל כל אחד בעולם הוא מלאך, אבל כשרואים את ההתנהגות הכוללת של כל האוכלוסייה, אי אפשר שלא להיגעל מהאופי היהודי. אז בסדר, כשיש אסון אנחנו תמיד נהיה הראשונים להושיט עזרה, אבל זה לא הכל. מה קורה כשאין אסונות? שומעים עלינו רק דברים רעים וזה מה שהעולם זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר לתקוף משפטית כל הסכם ממון.

יש הרבה גברים שנשותיהם לא מוכנות לקבל מהם גט--התוצאה שהם מאולצים

לשלם מזונות במשך שנים רבות.

הסכם ממון זה לא פתרון קסמים.

בפועל חתונה נכפית עלייך מפני שגם אם אתה מביא פיליפינית

מאיזה כפר נידח ,עדיין מבחינת משרד הפנים כדי להשאיר אותה בארץ באופן חוקי

אתה תצטרך לשאת אותה לאישה.

לא אמרתי שזה פתרון קסמים

אמרתי שזה הדבר הפחות גרוע

בכל מקרה עם הייתי במצב שלך -ואני רחוק מימנו שנות אור כי אין לי כסף=אין נשים

הייתי שם חלק מהכסף בכל מיני חשבונות שיהיה קשה מאוד למצוא אותם לעורכי דין -ולא אומר לבת זוג כלום על זה (טכנית זה לא שקר )

ככה שבמקרה הגרוע ביותר ואתה עומד מול שופטת פימינאצית במשפט גירושים

הריב יהיה רק על חלק מהכסף ולא על כולו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7 ילדים זכרים גן עדן? איזה שטויות ,מיכן אתה מביא את זה? :nixweiss:

אני לא זוכר, שמעתי על זה איפהשהו, כתבתי "אם אני לא טועה" למקרה שאני כן טועה, כי אני פשוט לא בטוח בזה

לבנאדם הרעב, אני אגיב לך אחרי שאני אסיים את התרגיל שלי במערכות הפעלה -_-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבחור שלא מצליח להיכנס, אתה כנראה לא מבין את מה שאני מנסה להגיד לך. תפתח את הראש ותקרא טוב את מהשאני כותב לפני שאתה עונה. אל תנסה סתם להצטדק או להכניס לי מילים לפה שלא אמרתי.

:xyxthumbs:

בתור אחד שנולד באירופה והגיע לכאן כחייל בודד אני מיזדהה עם רוב דבריך

אלא שהפוסט הזה שלי אינו עוסק באנטישמיות ולכן אני מבקש להפסיק

ולחזור לנושא העיקרי.

אני רק יכול להעיד שרוב האנישמיות הארופאית נובעת בראש וראשונה

ממניעים דתיים לאומניים ותחרותיים כלכליים.

רוב האנטישמיות אינה מוצדקת .

אותו חלק קטן שנראה מוצדק לכאורה

הוא למעשה חסר בסיס לוגי היות וההתנהגות הכול כך שנואה

על הגויים היא למעשה התנהגות מתגוננת במקור ,שנובעת מהדיכוי,

מהפרעות ודחיקת הרגליים השיטתית והממוסדת של היהודיים

מכול מקור פרנסה ריווחי אפשרי,

כך שזה כמו במשל : מה קדם למה ,הביצה או התרנגולת?

מה שכן נכון הוא ,שחלק גדול מהיהודים הם יותר אינטליגנטיים

מהאוכלוסיה הכללית מפני שבמשך 3000 השנה האחרונות

הם היו נתונים לסלקציה אבולציונית קשה במיוחד שגרמה

לכך שרק אותם יהודים שהיה להם את הכישרון והיכולת "לתמרן"

את הגויים ,הצליחו לשרוד ולהעמיד צאצאים .

(אלו שלא הצליחו פשוט נירצחו או גוועו ברעב )

אותם צאצאים- אנחנו הם בניהם.

חלקנו מנצלים את האינטליגנציה העדיפה שלנו לרעה (כפי שאתה תיארת בכישרון רב)

וחלק אחר לטובה (רואים זאת היטב בפטנטים,פרסי נובל,הייטק וכיוצא בזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופי של היהודים כעם, נתפס בעייני העולם, כולל יהודים אחרים, כעם של אנשים תככנים, מניפולטיביים, רוקמי מזימות, אנוכיים, רודפי בצע, נצלנים, סנובים, שחצנים, גסים וולגרים. "בזכות" התדמית הזאת "הרווחנו" את התדמית של רשעים ברחבי העולם כי אלה הן תכונות אופי של אדם רשע המתואר בכל הספרים, , אגדות וסיפורים.

אהא, אני חשבתי שאתה אומר שהיהודים ממש כאלה, ראיתי אותך מציין את המילה "תדמית" איפהשהו אבל עדיין הבנתי שאתה ממש אומר שהיהודים כאלה

בתור עם נאור ומתקדם שלא נחשב כמדינת עולם שלישי ושואף להידמות לאמריקאים והאירופאים יש לנו עוד דרך ארוכה, שהמכשול היחיד שעומד בפנינו הוא אנחנו בעצמנו. מכל המדינות האלה אנחנו המדינה שהכי קשה לחיות בה. למה? כי אנחנו חיים פה ואנחנו מכירים את כל הטריקים והשטיקים שלנו וכל אחד תמיד מנסה להרוויח על חשבון השני ולכן הוא גם חושב שכולם מנסים להרוויח על חשבונו.

זאת אקסיומה שלא תיפתר. תראה לדוגמה את כל הבירוקרטיה של חברות למיניהן, הן רוצות לעשות קופה על חשבון הלקוח וחושבות שהוא מנסה לדפוק אותן ולכן הן מנסות להקשות עליו כמה שיותר לקבל את מה שהוא צריך.

אתה בטוח שזה ככה רק בישראל?

זה עובד גם לכיוון השני. הלקוח תמיד מרגיש שדופקים אותו אז הוא מנסה למצוא את כל הדרכים האפשריות כדי להתחכם ולקבל משהו יותר טוב כי "זה מגיע לו".

להגנת הלקוח, בארץ יש פחות תחרותיות ופחות קהל יעד לכל מוצר, ובאמת לפעמים מוכרים מוצרים שאפשר לקנות בחו"ל במחיר נמוך בהרבה

גם גופים ציבוריים וממשלתיים מתנהגים ככה. אולי בגלל שאתה עוד צעיר ולא התנסת מספיק בדברים האלה אתה לא מבין בזה, אבל תשאל את ההורים שלך מה הם היו צריכים לעשות כשהם גילו שיש בעיה בחישוב של הארנונה או כשביקשו לקבל פיצוי מחברת הביטוח.

i'll take your word for it

אני לא מדבר על אדם ספציפי. כאינדיווידואל כל אחד בעולם הוא מלאך, אבל כשרואים את ההתנהגות הכוללת של כל האוכלוסייה, אי אפשר שלא להיגעל מהאופי היהודי. אז בסדר, כשיש אסון אנחנו תמיד נהיה הראשונים להושיט עזרה, אבל זה לא הכל. מה קורה כשאין אסונות? שומעים עלינו רק דברים רעים וזה מה שהעולם זוכר.

אולי זה בגלל שאני מנותק מאוד מהעולם, אבל ההתנהגות הכוללת של האוכסלייה לא נראית לי כ"כ נוראית, למרות ששמעתי שבניו זילנד הנהגים ממש סבלניים יחסית לארץ

עכשיו אני לא יודע על מה התווכחנו בכלל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ מסכים כמט ב- 100%. אבל בוא באמת נחזור לעיקר.

לא רוצה להמיר-- רוצה להיתפטר מהדת היהודית בגלל הכפייה של החרדים

שדה-פקטו שולטים במוסד הנישואין על-פי הפרשנות המעוותת שלהם.

נישואין זה רק פן אחד של העניין ,שמבחינתי המאיס עליי לחלוטין את הדת היהודית ,אולם

לכפייה הדתית פנים רבות כמו הקושי להשיג בשר לא מוכשר (אין הכוונה לבשר חזיר)

שלא ספוג במלח שפוגע בטעם וגורם עם הזמן לבעיות בכליות וללחץ דם

העדר תחבורה ציבורית.

העדר אפשרות לרכוש בסוף שבוע .

והרשימה ארוכה........

הדרך היחידה לא לחיות כיהודי היא פשוט לא לחיות בישראל כי פה כל החוקים מבוססים על ערכי הדת ורוב האוכלוסייה באמת מעדיפה את זה כך.

אם בכל זאת אתה רוצה לחיות בישראל, אתה צריך שידך תהיה משגת כדי: להתנייד בשבת ברכב פרטי או מונית, לקנות בשר לא מוכשר שלרוב יהיה יקר יותר, להתחתן באולם שאין לו תעודת כשרות וגם גובה בהתאם וכו' וכו'.

בהתייחסות לדוגמה שלך בקושי להשיג בשר לא מוכשר יש לי הסבר פשוט: החנות/איטליז שימכור בשר לא מוכשר/לא כשר לא יקבל תעודת הכשר ויפסיד עם זה הרבה לקוחות שמחפשים את התעודה כשהם באים לקנות בשר. זה שיקול כלכלי לחלוטין (שדרך אגב גם על זה הדתיים עושים מסחרה. צריך לשלם הרבה כסף ולעבור ביקורות תקופתיות כדי לקבל תעודת כשרות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכן נכון הוא ,שחלק גדול מהיהודים הם יותר אינטליגנטיים

מהאוכלוסיה הכללית מפני שבמשך 3000 השנה האחרונות

הם היו נתונים לסלקציה אבולציונית קשה במיוחד שגרמה

לכך שרק אותם יהודים שהיה להם את הכישרון והיכולת "לתמרן"

את הגויים ,הצליחו לשרוד ולהעמיד צאצאים .

יש תיאוריה דומה אבל יותר מקובלת, לפיה בתקופה שבה הכנסייה אסרה על לא-יהודים לעסוק במסחר, והתחום הזה נשאר פתוח בעיקר ליהודים, היהודים האינטיליגנטים יותר הצליחו מאוד במסחר, ההצלחה הכלכלית הזאת אפשרה להם להוליד יותר ילדים ולדאוג להם, וכמובן שהילדים האלה ירשו את האינטיליגנציה (או לפחות חלקם :P)

אגב, האינטיליגנציה הגבוהה משוייכת יותר ליהודים האשכנזים לפי ויקיפדיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TheHungryOne

אז ברצוני יותר להבין את כוונתיך.

מה שחושבים אומות העולם על היהודים זה אומר שזה באמת הכל נכון? ולא נשכח את הדברי םשלא ציינת -כנראה כי אתה בטוח שזה באמת לא נכון.

או שאתה מנסה לומר שכך הם חושבים אך לא נותן צד אם זה נכון או לא?

אז אני מבין שאתה מדבר על יהודי בכלליות בלי קשר לדתיים, אז לא מבין מה הלך כאן כל הכניסה לשם.

בכל זאת כתבת את זה:

"כולם צריכים להתחשב ביהודי אבל יהודי לא יתחשב בגוי כי זה נוגד לדת שלו"

בדת היהודית אין התחשבות בגוי? אתה מוזמן לשתף אותי בזה על ידי מקורות.

............

בעיקרון דבר שאין לא השגחה כלל צריך לעלות פחות, אז גם שם עושים מסחרה [כי מי שרוצה בכך -ילך על זה בכל מחיר ] ,וזה לא קשור ליהודי -כך זה טבע האדם.

רק שהיהודי טוב בעסקים :hat:

על השגחה טובה משלמים יותר נו מה נעשה הרי יש משגיח צמוד [כמה שזה חשוב -כפי שכתבת על כל המסחרה שהולך היום אוי אוי מה שתפוסים ] וכו'.. זה עולה כסף.

אני לא זוכר' date=' שמעתי על זה איפהשהו, כתבתי "אם אני לא טועה" למקרה שאני כן טועה, כי אני פשוט לא בטוח בזה

[/quote']

אני מנסה לדייק בכל דבר [כדי לא להטעות סתם אנשים ,אפילו אם מציינים אני לא בטוח בזה ] ,לכן יכלת לחפש על זה בגוגל ולראות האם ישנו מקור לדבר או שזה שטויות.

אז תאמץ את זה -זה מאוד קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב' date=' האינטיליגנציה הגבוהה משוייכת יותר ליהודים האשכנזים לפי ויקיפדיה

[/quote']

אתה יכול לצרף קישור לדף?[br]פורסם בתאריך: 19.08.2010 בשעה 15:58:53

אז ברצוני יותר להבין את כוונתיך.

מה שחושבים אומות העולם על היהודים זה אומר שזה באמת הכל נכון?

או שאתה מנסה לומר שכך הם חושבים אך לא נותן צד אם זה נכון או לא?

אני לא אומר שמה שחושבים זה נכון בהחלט. אני אומר שיש בזה משהו מן האמת כמו שהעיד דן בפוסט האחרון שלו. כמובן שהתיאורים האלה הם קיצוניים למדי, אך אני יכול להבין את ההרגשות של הגויים כי אני חווה את זה על בשרי יום-יום.

אז אני מבין שאתה מדבר על יהודי בכלליות בלי קשר לדתיים, אז לא מבין מה הלך כאן כל הכניסה לשם.

בכל זאת כתבת את זה:

"כולם צריכים להתחשב ביהודי אבל יהודי לא יתחשב בגוי כי זה נוגד לדת שלו"

בדת היהודית אין התחשבות בגוי? אתה מוזמן לשתף אותי בזה על ידי מקורות.

http://www.kipa.co.il/pash/show.asp?id=5740

יש לי הרבה דוגמאות גם מחיי היום-יום של כפייה דתית אפילו בתוך החברה היהודית, אבל אין לי כוח לכתוב אותן ואני חושב שאתה עצמך וכל אחד שקורא את דיון הזה גם מכיר את הפכייה ממקור ראשון.

האיסלאם מנסה לכפות על העולם את הדת שלו ע"י זה שהם שולחים מחבלים מתאבדים לעשות פיגועים "בשם אללה ומלחמת הקודש".

היהודים אומרים "אתם תחיו את החיים שלכם רק אל תפריעו לנו לחיות את החיים שלנו. אבל... מפריע לנו שאתם כך וכך וכך וכך...".

יש משפט שאומר שדמוקרטיה היא החופש לעשות את מה שאתה רוצה כל עוד מרשים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהדות היא דת סגורה שאומר שאם אתה רוצה להכנס יהיה לך מאוד קשה וכשאתה בפנים אתה לא יכול לצאת. אם נולדת יהודי אתה יהודי לא משנה מה תעשה.

לפי דעתי אם אתה לא רוצה להכנס לרבנות - אל תתחתן . זה לא ממש בעיה להביא ילדים בלי להתחתן אבל אז אתה עדיין נחשב לידוע בציבור (אחרי חצי שנה שאתה גר עם חברה שלך החוק כבר מגן עליה) . לרוב עדיף לאישה יהודיה לא להתחתן ולגבר כן להתחתן כי הוא יכול לסחוט אותה כי ממזרות זה דבר שאי אפשר למחוק. ולהיות יהודי וממזר זה יותר גרוע מלהיות סתם יהודי. אפשר בבית דין הרבני לטעון שהאישה בגדה או לגרום לתפוס אותה בוגדת . במקרה כזה היא לא מקבלת כלום מהבעל. בבית הדין לענייני משפחה לרוב לאשה יש יתרון . בבית הדין הרבני לגבר יש יתרון.

אני עדיין לא מומחה גדול בעיניינים האילו אני עם אשתי ביחד כבר 7 שנים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אדם שעבר ברבנות

זה סיוט אחד גדול

במיוחד בגירושים

לי ולגרושה שלי לא היה שום דבר משותף כמו דירה וילדים

אבל אז האישה הגישה לשלום בית אפילו שרצתה גט

לאחר שנה וחצי של דיונים ביקשה האישה גט + רצתה את הכתובה 350 אלף

האופציות שלי היו לתת גט או שלום בית שאני צריך לשלם לה כול חודש קיצבה

נתתי גט +10 אלף סה"כ בסוף קבלה רק 3 אלף לאחר שבקשתי בדיקה אמת לכול הדברים שאי אמרה[שקרים]

למזלי לא היה לי ילדים כי אם היה זה היה סיפור יותר מסובך

כמו שאני אומר צריך לדעת גם ממי להתגרש

בקשר להסכם ממון כול הסכם צריך להיות מאושר על ידי בית המשפט

[[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לצרף קישור לדף?

http://en.wikipedia.org/wiki/Ashkenazi_intelligence

אני מנסה לדייק בכל דבר [כדי לא להטעות סתם אנשים ,אפילו אם מציינים אני לא בטוח בזה ] ,לכן יכלת לחפש על זה בגוגל ולראות האם ישנו מקור לדבר או שזה שטויות.

אז תאמץ את זה -זה מאוד קל.

מצטער, next time

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית הרצונות של דן לגיטימיים לחלוטין, הם לא הופכים אותו לאנטישמי, שונא יהדות/יהודים או שונא כפי שהרבה כאן טענו.

יש אנשים(אני ביניהם) שלא מאמינים באף דת ולא מכירים בקיומו של בורא עולם מסוג כלשהו

ולכן לא מעוניינים להנציח אירועים משמעותיים בחיינו בטקס דתי.

לדעתי החופש לכך הוא אלמנטרי בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת, אפילו במדינה שבה הדת והמדינה לא נפרדות(רוב מדינות העולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית הרצונות של דן לגיטימיים לחלוטין, הם לא הופכים אותו לאנטישמי, שונא יהדות/יהודים או שונא כפי שהרבה כאן טענו.

יש אנשים(אני ביניהם) שלא מאמינים באף דת ולא מכירים בקיומו של בורא עולם מסוג כלשהו

ולכן לא מעוניינים להנציח אירועים משמעותיים בחיינו בטקס דתי.

לדעתי החופש לכך הוא אלמנטרי בכל מדינה דמוקרטית מתוקנת, אפילו במדינה שבה הדת והמדינה לא נפרדות(רוב מדינות העולם).

:xyxthumbs::yelclap:

בדיוק ,כל מילה זהב.

ההאשמות שניזרקו נגדי הן פשוט מופרכות,מגוכחות וחסרות כל בסיס.

אף אחד לא הצמיד לי קנה אקדח לראש ואילץ אותי להגיע לכאן כחייל בודד

ולעשות 3 שנים בקרבי +אין ספור בטש"ים במילואים+לחימה בקסבות של

טול כרם ושכם ב-2002.

רק לגבי המשפט האחרון שלך אני לא ממש בטוח.

מלבד מדינות האיסלאם האם באמת ברוב מדינות העולם האחרות ,

ישנה זהות בין המדינה לדת? ,כלומר דת אחת רשמית בחסות המדינה

כאשר דתות אחרות ,לא ממש ניחשבות ואין להן שום מעמד רשמי?

[br]פורסם בתאריך: 19.08.2010 בשעה 19:07:32

רוב הציבור בישראל קשור לדת [וזה כולל הרבה חילונים ] והדברים נחקקו באופן דמוקרטי.

דווקא פרסמו פה בפורום שהציבור החילוני כבר לא רוב ודווקא להציג מכאן זה הכי טוב http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3890195,00.html, המסורתי דתי וחרדי עולים עליו. [למרות שישנם גם חילונים שמציגים את עצמם כחילונים על אף שלא מפריע להם אותם דברים ]

בכל אופן:

כל חוק הינו כפיה, וכל חוק נקבע לפי רצון הרוב. חופש התנועה הוא אך ורק כשאין התנועה בניגוד לחוק, כשהמשטרה אוסרת תנועה, או כשהצבא אוסר תנועה אזי אין שום חופש תנועה. וכך נקבעים כל החוקים לפי הרוב. אתה רוצה לצוד חולדות? החוק אוסר, אתה רוצה לקטוף רקפות? החוק אוסר, אתה רוצה להיכנס לשטח אש? החוק אוסר. אתה רוצה לפתוח בית עינוגים ביום אבל? החוק אוסר. וכך הלאה, כל חוק הוא כפיה, והרוב קובע את החוקים.

וכמובן - שומרים את זכויות המיעוט אבל לא כופים את דעתו על הרוב.

בולשיט

אתה ממש לא נותן לעובדות לקלקל לך את התזה

אה?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3890195,00.html

איך שלא תחלק את המספרים ,אתה תגיע לשורה התחתונה שאומרת

שהחרדים יחד עם הדתיים האדוקים מהווים מיעוט של 20 אחוז .

מה ששולל לאלתר את הטענה שלך .

כך שיוצא ש-20 אחוז שהם מיעוט שבמיעוט כופה את דעותיו

ואת הפרשנות שלו לדת על הרוב.

במילים אחרות הרוב מורכב מ-80 אחוז שהם בזרם החילוני\מסורתי

קרי הרוב נימנים עם הזרם שמגדיר את עצמו מקסימום כקונסרבטיבי.

במילים אחרות המיעוט (הזרם האורתודוקסי) כופה את עצמו על הזרם

של הרוב שהוא בעיקרו קונסרבטיבי.

אגב,אם אתה שואל אותי אז לא רק שצריך לשלול את כל הקיצבאות

מאותם חרדים שלא מתגיסים לצבא וש-"לומדים" חינם אין כסף בישיבות

(בניגוד לסטודנטים שלא מקבלים שקל מהמדינה ונאלצים לשלם עשרות

אלפי שקלים עבור לימודיהם וגם לעשות מילואים תוך כדי זה, ולסכן את

חייהם בפעילות מבצעית של בט"שים),

אלא שצריך לאסוף את כולם ולזרוק למחנה אוהלים בנגב למשך שלוש שנים

שבהם הם יועסקו בעבודות פרך.

החרדים הפרזיטים חיים על חשבון הכסף והדם שלנו ,לא משתתפים כמעט

בשוק העבודה ,לא משלמים כמעט מיסים ולא עושים שירות סדיר ומילואים

,ובכול זאת הם מנצלים עד תום את שיטת הבחירות הדפוקה

הנהוגה בישראל שמאפשרת למיעוט להשיג הרבה יותר מאחוזו היחסי באוכלוסיה ,

ולמעשה לעשוק את הרוב באמצעות דרישות כספיות סחטניות

ובנוסף לכול לכפות על הרוב את חוקיו האורטודוקסיים.

ואני רק שואל באיזה זכות ומאין יש להם את החוצפה להגיד לנו איך לחיות,איך להתחתן

מה לאכול,איך להתגרש ואפילו איך להיקבר.

למעשה הדמוקרטייה של היום היא עיוות של רעיון הדמוקרטייה האמיתי.

במקור הדמוקרטייה יושמה לראשונה בספרטה ושם רק ללוחמים היתה

הזכות להצביע כשההגיון מאחורי השיטה היה שרק אלו שמוכנים לסכן

את חייהם ולשלם בדמם עבור החלטותיהם,רק הם אלו שזכאים לקבוע

את עתיד המדינה.

לכן אם אתה כזה חסיד גדול של הדמוקרטייה אז מן הראוי בכלל לשלול

מהחרדים את זכות ההצבעה.

אני משוכנע שאם היינו חיים במדינה נורמאלית שלא חייה תחת איום

קיומי קבוע שגורם לכך שהחילונים והדתיים- לאומיים כל כך מפוצלים

בין כמה מפלגות (עבודה,ליכוד,קדימה,האיחוד הלאומי)על-פי הסוגיות הביטחוניות,

אז הייתה קמה תנועה כמו שינוי ז"ל ,רק הרבה יותר גדולה שהייתה זוכה

בבחירות ברוב ענק וזורקת את החרדים מהמועצות הדתיות,

מבתי הדין הרבניים,מחברה קדישא וכיוצא באלו אירגונים

שהחרדים השתלטו עליהם.

למיטב ידיעתי היא המדינה היחידה בעולם שבו מצד אחד

הגברים נתונים לכפייה דתית ובו-זמנית גם לכפייה פמינאצית.

זה חרא להיות גבר חילוני\דתי לאומי במדינת מפני

שמשמעותו האמיתית היא שכולם חיים על חשבונו ודמו כמו קרציות על כלב.

(לפחות הקרציות לא כופות על הכלב לעשות דברים שהוא לא רוצה

…..מלבד להתגרד כמובן )

נראה לי שהדרך הטובה ביותר כיום עבור חילונים היא לחיות ביחד ללא חתונה

(גם לא בקפריסין) ,לעשות הסכם ממון ולקבוע בו שבני הזוג אינם ידועים בציבור

חרף מגוריהם המשותפים.

כמובן שאין מניעה לעשות מסיבת חתונה.

למיטב הבנתי למסיבה שבה לא נכח רב ולא הוחלפו טבעות ולא

נעשתה כתובה ,אין תוקף משפטי\דתי כולשהוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לגבי המשפט האחרון שלך אני לא ממש בטוח.

מלבד מדינות האיסלאם האם באמת ברוב מדינות העולם האחרות ,

ישנה זהות בין המדינה לדת? ,כלומר דת אחת רשמית בחסות המדינה

כאשר דתות אחרות ,לא ממש ניחשבות ואין להן שום מעמד רשמי?

קח לדוגמא את גרמניה. המפלגה השולטת שם היום, היא ה-CDU, המפלגה הנוצרית-דמוקרטית.

יחד עם זאת, אין לך שום בעיה להנשא, להקבר או להתחנך בצורה חילונית.

וזה מה שבעצם אמרתי, קח מדינה מערבית מתקדמת לכל הדעות והדירוגים,

כאשר הדת והמדינה לא מופרדת בה ועדיין תקבל סובלנות עד אין קץ לאורח חיים אתאיסטי-חילוני.

הרי אם תסתכל על מפת העולם, תגלה שהפרדה בין דת למדינה יש רק ברוסיה, ארה"ב ותורכיה,

ובכל זאת מדינות מערביות מתקדמות מאפשרות לך לנהל אורח חיים חילוני מלא על כל נגזרותיו,

למרות שין בהן הפרדה בין דת למדינה.

לגבי הרבנות בפרט אומר, כמו כל עסק משגשג, מנהליו והאנשים שמרוויחים מהעסק הכי הרבה,

יילחמו עד מותם בכדי לשמר את מקור פרנסתם המצליח.

שים לב אילו תגובות ארסיות קיבלת כאן "שונא ישראל!", "אנטישמי", עוד שנייה השוו אותך להיטלר.

וזה למה? כי הם שטופי מוח! מבחינתם ביקורת על המדינה = שנאתה, כי זה מה שלימדו אותם

בכדי לשמור על מכונת המזומנים הזאת, שנקראית הרבנות, להמשיך לעבוד.

לדעתי אפשר בהחלט לאהוב את המדינה ובכל זאת לבקר מדיניות ספציפית אחת או יותר בה היא נוקטת,

זה כל הקטע בלחיות במדינה דמוקרטית.

הבעיה שרוב האנשים פה "תנ"כיים" וזה פשוט לא הסגנון שלהם, ישראלים צריכים מלך ויד קשה של שלטון טוטאליטרי,

רק כך הם יהיו מרוצים סופית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...