זקוק לדריוורים ללוח אם מסוג Epox 8RDA+ - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לדריוורים ללוח אם מסוג Epox 8RDA+

FARKASH7

Recommended Posts

אני צריך דריוורים ללוח הישן הזה.

האתר של אומנם פעיל אבל לא ניתן להוריד ממנו את הדריוורים(הלינק שבור, כנראה שרת הFTP לא פעיל).

אני מניח שהסיבה לכך היא שהחברה כבר לא פעילה.

אני לא מוצא את הקופסא של הלוח, ניסיתי להתקין כמה דריוורים מהאתר של , שמתאימים לNforce ללא הצלחה, כרטיס הקול לא עובד, ואני מניח שהדריוורים לא מתאימים.

אם למישהו יש את הדריוורים האלה בבית והוא יכול להעלות אותם אלפי תודות.

אם למישהו יש לינק רלוונטי אחר גם אשמח מאוד.

החיפוש שביצת. בגוגל לא הניב תוצאות, נשאלו שאלות דומות בפורומים אחרים שהפתרון שנתנו שם לא עבד.

בנוסף אשמח ללינק לעידכון ביוס אחרון ללוח הזה, וכן הוראות איך לבצע את העדכון.

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות ראשונה, לשלוח דוא"ל ל-EPOX ולבקש מהם (לפחות את ה-BIOS).

אם אתה רוצה לחפש בעצמך אז אתה צריך להוריד את מנהל ההתקן המעודכן למערכת ההפעלה שלך מהאתר של NVIDIA עבור ערכת השבבים nForce2.

בשביל שבב האודיו אתה צריך לחפש מנהל התקן ל-Realtek ALC650 (על פי המפרט באתר היצרן של הלוח). אם אתה לא מוצא כזה תנסה להוריד את ה-Codec AC'97 העדכני ביותר למערכת ההפעלה שלך מהאתר של Realtek.

אם גם מתאם הרשת לא עובד, אתה צריך מנהל התקן לשבב Realtek RTL8201 PHY.

בקשר ל-BIOS, מה הסיבה בגללה אתה רוצה לעדכן BIOS?

אתה יכול לבדוק באתר של EPOX מה מכילים העדכונים העדכניים ביותר שיש (ויש גם שם וגם במדריך למשתמש של לוח האם הסברים כיצד לעדכן). מצד שני לא ממש ניתן להוריד משם אז או שתשלח דוא"ל ל-EPOX או שתעזוב את זה כי לא הייתי ממליץ להוריד מאתר צד שלישי כלשהו (אלא אם כן אתה בטוח במהימנותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק התעסקתי היום עם ה-8RDA+ ;D, אוכל להעלות את הדרייברים אם אתה עדיין מעוניין

כמובן שיש יתרון בדרייברים עדכניים יותר ולכן אולי עדיף לעדכן דרייבר ספציפי לכל רכיב..

תעדכן אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי תודה על התגובות המקצועיות!

Nike אתה עובד על דריוורים עדכניים או על המקוריים?

בעקרון בניתי מחשב לצפיה בסרטי HD בטלויזיה.

כרגע עם מעבד Burtun 2500 ו256 המחשב מריץ 720P בצורה חלקה ולשם כיוונתי.

העניין שאין קול כי כרטיס הקול לא מותקן.

ניראה לי שהדריוורים המקוריים יעשו את העבודה במקרה הזה היות ומדובר במחשב שאמור לבצע משימה אחת פשוטה שהוא כבר עומד בה.

אשמח אם תעלה את הדריוורים כדי שאוכל להוריד אותם.

בקשר לעידכון הביוס, אני מעוניין לעדכן את הביוס לשם ביצוע OC, למרות שאחרי שראיתי שהמחשב עומד במשימה אולי אוותר על כך.

לפי מה שקראתי יש כמה יתרונות בביוס המעודכן בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא יהיה הכי מהיר כי אני צריך לנתק קשיח בשביל לחבר צורב (יש לי הרבה קשיחים ורק 4 SATA בלוח :-X)

אבל אוקיי, בקרוב אעלה את הדרייברים

כרגע עם דרייברים הישנים מהדיסק שהגיע עם הלוח אבל זה לא רלוונטי כי כמו שאמרתי "התעסקתי" עם הלוח, אני בונה מערכת קלה לשימושים דומים לשלך - ובדרך פורמט ואז XP/7 לא הוחלט עדיין

עם איזו גרסת אתה כרגע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע באיזה גירסת ביוס אני משתמש איך אני בודק את זה?

כאשר המחשב עולה זה מופיע?

הבנתי שלא כול הביוסים תומכים בבאס של 200MHZ וזו אחת הסיבות העיקריות שאני רוצה להחליף ביוס, למרות שעדיין לא בדקתי אם הגירסה שלי כן תומכת.

אם המערכת שלך חלשה כמו שלי ממליץ על ולהעזר במדריך של hometheater.co.il אצלי הסרטים עובדים בצורה חלקה.

בכול מקרה תודה רבה על המאמץ !_Nike_! מעריך את זה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער על ההקפצה.

אני חושש שיש בעיה בכרטיס הקול המובנה.

השגתי כרטיס קול של קראייטיב מסוג סאונדבלאסטר לייב.

הבעיה היא כשאני מחבר אותו המחשב לא עולה בכלל.

כנראה שהוא מתנגש עם הכרטיס המובנה.

איך אני מג'מפר/משנה בביוס כדי שהכרטיס המובנה לא יעבוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור מה בדיוק הבעיה עם כרטיס הקול החיצוני, אפשרי שהבעיה לא קשורה לכרטיס הקול המובנה בלוח, לכן אני מציע לפתוח דיון נפרד בפורום תמיכה טכנית. אפשר להתייעץ שם על כל הנושא, לא חובה רק על הכרטיס היעודי.

מראש אפשר להציע דברים כמו איפוס , כך שתנסה כמה שיותר דברים ותצמצם את האפשרויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...