מה הולך פה ?! - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הולך פה ?!

ScreameR

Recommended Posts

רק לידע כללי, המסך נכבה לי פעמיים בזמן כתיבת ההודעה הזו.. :\

אז הכל התחיל שגיליתי שהמאורר של ה9500 שלי לא עובד, שלחתי אותו לפנדה (אויי איזה טעות !) למעבדה..

לקחתי את הMX440 הישן שלי, והכנסתי אותו במהרה לסלוט,

לאחר מכן החלו תופעות מחרידות לקרות !המסך היקר שלי (LG FLATRON 795FT PLUS)

נכבה מעצמו סתם ככה באמצע העבודה על המחשב

לפעמים אחרי מספר שניות זה חוזר, ולפעמים לא !

ע-ז-ר-ה ! אני מיואש ! :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ScreameR שלום,

אפשר אולי לקבל פרטים מדוייקים לגבי המפרט של המחשב שלך, כולל שם היצרן של כרטיס המסך.

אני מבקש פרטים אלו כי גם אני נתקל בבעיה מאד דומה. הסיפור שלי בקצרה:

לוח אם של Gigabyte מדגם GA-7VAX (שעליו מעבד מדגם +Athlon XP 2000) נשרף, הוחלף באחריות לאותו דגם ובנוסף קניתי כרטיס מסך מסוג GeForce4 MX440 128MB שמיוצר ע"י חברת PalitDaytona באותו היום. מאותו יום יש לי בעיה דומה לשלך. ניסיתי כל מה שאני יכול - התקנה מחדש של ה XP, התקנה נקייה על HD חדש, התקנת גירסאות שונות של דרייברים - גם ללוח וגם לכרטיס המסך, החלפתי את הזיכרון (במקרה זה היה היום) ועדיין הבעיה נמשכת. כתבתי לחברות המייצרות אבל (כצפוי) אין להן מושג ("תנסה דרייברים אחרים...").

הגורמים לבעיה הם כנראה הלוח, המעבד, הזיכרון או כרטיס המסך. מכיוון שאצלך הבעיה החלה רק כאשר החלפת את כרטיס המסך ואני החלפתי את הזיכרון, דבר שלא פתר את הבעיה, דיי בטוח שהבעיה היא בכרטיס המסך.

אגב גם המסך שלי הוא מדגם FLATRON 774FT (לא יודע עד כמה זה חשוב, אבל אולי זה גורם שתורם לבעיה).

שמתי לב שהבעיה מופיעה אצלי כמעט תמיד כשאני מחובר לאינטרנט (גם עכשו - בפעם הראשונה שניסיתי להגיב להודעה זו המסך נכבה והייתי צריך להתחיל מהתחלה...).

חיפשתי במס' פורומים אבל אתה הראשון מתאר בעיה דומה מאד לשלי.

אשמח לשמוע אם מצאת פיתרון לבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק לידע כללי, המסך נכבה לי פעמיים בזמן כתיבת ההודעה הזו.. :\

אז הכל התחיל שגיליתי שהמאורר של ה9500 שלי לא עובד, שלחתי אותו לפנדה (אויי איזה טעות !) למעבדה..

לקחתי את הMX440 הישן שלי, והכנסתי אותו במהרה לסלוט,

לאחר מכן החלו תופעות מחרידות לקרות !המסך היקר שלי (LG FLATRON 795FT PLUS)

נכבה מעצמו סתם ככה באמצע העבודה על המחשב

לפעמים אחרי מספר שניות זה חוזר, ולפעמים לא !

ע-ז-ר-ה ! אני מיואש ! :-[

יכול להיות שאתה סובל מהקלישאה הידועה שאם אתה עובר

מאנ וידיה לATI ולהפך צריך לפרמט את המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי מבחינה חיצונית הכל נראה תקין ויושב "טוב" במחשב. שום תוכנת בדיקה לא מעלה בעיה.

הבעיה היחידה שהתגלתה אצלי הייתה בזיכרון ע"י תוכנת Memory Diagnostic (של Microsoft) והיום בדיוק החלפתי אותו באחריות (קיבלתי Module במהירות 400MHZ במקום ה 266MHZ שהיה לי, אבל לא נראה לי שזו בעיה), אך הבעיה המשיכה.

אולי יש כאן איזו "תגובה אלרגית" של הלוח-אם לכרטיס המסך. לכן אני מבקש מכל מי שיש לו בעיה דומה שיפרט דגם ושם של יצרן של הלוח ושל כרטיס המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...