זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה היה חייב לקרות מתישהו: GSMARENA- אייפון 4 VS גלאקסי S

nineball

Recommended Posts

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פלאפון זה כמו תכשיט, כלומר צורתו החיצונית חשובה.

לא הייתי רוכש פלאפון שיש לי סלידה מצורתו החיצונית, אז בטח שלא הייתי עוטף אותו בכל מיני קישוטים מכערים.

מי שיודע לשמור אני מאמין שלא יצטרך לרכוש כיסוי.

---

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מכשיר שהוא 4" לשים עוד כיסוי, זה כבר הופך להיות די לסחוב פלזמה 50" בכיס :smile1:.

למה לא יכולים לעשות מכשיר עם יכולות דומות ומסך 3"-3.2"?

תעיף מבט על הסאמסונג WAVE וחכה שיוציאו לו . (זה יקרה. אם טרחו להוציא ל PIXON/JET, אין לי ספק שה WAVE יקבל מהחולי נפש בפורומים של סאמסונג)

הוא די דומה לגלאקסי מבחינת מפרט, פלטפורמת הבסיס היא אותו S5PC110. חסרים כמה פיצ'רים פה ושם, אבל שום דבר רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחזרה לנושא המקורי- מצחיק לראות את התגובות לכתבה.

60% מהתגובות אלו תגובות באנגלית עילגת U R RONG ARE BEST או טענות ש GSMARENA משוחדים ע"י סאמסונג, 20% תגובות של פאנבויז של סאמסונג, ועוד 20% תגובות נורמליות ל 2 הצדדים.

מה שמשעשע זה שיש אנשים שאפילו משקרים בשביל לשכנע אחרים שהמכשיר שהם לטובתו טוב יותר (יש שם אחד שרשם שהוא "בנצ'מארקר למכשירים סלולריים" ועפ"י הבדיקות שהוא עשה האייפון הכי טוב כי לאף מכשיר אחר אין GPU ייעודי)

זה נהיה לא פחות מטירוף/אובססיה.

לא קראתי את התגובות, ורק חלק מהכתבה אבל ממה שקראתי באמת מרגישים בכתיבה שלהם נטייה כלפי הסמסונג, נטייה לא מוצדקת, כמו בחלק עם הצילום סטילס, כל התמונות רועשות באותה מידה בדיוק והם החליטו שהאייפון רועש יותר, אבל זה עוד איכשהו ניתן לוויכוח, מה שכן עמוד אחרי בצילום יש להם פשוט טעות לגבי העניין שלאייפון יש כל הזמן "זום", מה שהם מפספסים שהמכשיר כל הזמן מצלם ב16:9 אבל בשביל למלא את המסך יש מין "זום" שכזה, בכל מקרה לחיצה כפולה על המסך בזמן צילום תראה את הוידאו המלא, בלי "זום" (שלא היה קיים מלכתילה שכן המכשיר גם ככה מצלם בלי ה"זום").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בצילום יש להם פשוט טעות לגבי העניין שלאייפון יש כל הזמן "זום", מה שהם מפספסים שהמכשיר כל הזמן מצלם ב16:9 אבל בשביל למלא את המסך יש מין "זום" שכזה, בכל מקרה לחיצה כפולה על המסך בזמן צילום תראה את הוידאו המלא, בלי "זום" (שלא היה קיים מלכתילה שכן המכשיר גם ככה מצלם בלי ה"זום").

אם המכשיר מציג תמונה שונה ממה שהוא מצלם, אז זה בהחלט באג.

זה שהוא "בכוונה" - זה לא אומר שזה לא באג, זה רק אומר שמי שתכנן אותו ככה הוא אידיוט.

post-733-126743697584.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום, הביקורת מסתיימת ב "סמסונג - 8/10" ו "אייפון - 9/10".

לא ממש

הציון הנ"ל מתייחס רק ל Application base and handling and App stores

האייפון מנצח רק באספקט הזה וב Design and construction

בכל שאר הפרמטרים שהם החשובים באמת הסמסונג מנצח

(Telephony/Display/Still camera/Video recording/Music player/Video player/Browsing the web)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של יום' date=' הביקורת מסתיימת ב "סמסונג - 8/10" ו "אייפון - 9/10".

[/quote']

מספרים don't mean shit. *

*במקרה של ביקורות בלבד.

מצטער, אבל אני פשוט לא מתייחס למספרים בביקורות אלא רק על הכתיבה והתוכן עצמו.

אם המכשיר מציג תמונה שונה ממה שהוא מצלם, אז זה בהחלט באג.

זה שהוא "בכוונה" - זה לא אומר שזה לא באג, זה רק אומר שמי שתכנן אותו ככה הוא אידיוט.

תראה, אם המכשיר היה כל הזמן בזום הזה, אתה צודק, באג, אבל במקרה הזה, דאבל טאפ מביא את היחס צפיה ל16:9.

אני חושב שהסיבה שאפל הכניסו את ה"פיצ'ר" (או באג, קרא לזה איך שאתה רוצה) הזה, זה בגלל שמה שקרה עם האייפון הקודם הוא צילם באמת ביחס של המסך של המכשיר ולא ביחס נורמלי, לאחר מכן שהעלו את הסרטונים לYouTube או שיתפו אותם בכל מקום אחר, התקבלה תמונה ביחס מאוד מאוד שונה מהיחס של מסכי מחשב וזה היה מאוד מציק.

לדוגמא:

אגב עוד דבר מאוד טיפשי שהם רשמו, שאייפונים לא פרוצים לא מקבלים את האופציה להחליף את הדפדפן סטוק, חוץ מOpera Mini שלדבריהם "אחרי הכל" עבר את המדיניות של , וזה פשוט לא נכון, אני אישית קניתי את Atomic Web Browser והוא יופי של עם תמיכה נורמלית בטאבים וScreen Gestures ויש גם דברים כמו Cloud Browser שזה כשמו כן הוא בענן (firefox במקרה הזה) שגם מאפשר java ועוד.. כל אלו בApp Store בלי לפרוץ שום דבר, אם עוברים לפריצה אז אפשרי להתקין כבר (AKA Frash) לתוך הדפדפן סטוק (ספארי), מנהל הורדות ועוד המון דברים (וגם להפוך דפדפנים צד שלישי לדפדפני ברירת מחדל ז"א שלינקים מאפליקציות אחרות ייפתחו בהם ולא בספארי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם האייפון 4 שאתה מחזיק אותו מאוזן אז זה יצלם ב9:16 (אין טעות - הכוונה היא לתשע:שש עשרה ולא שש עשרה:תשע) ז"א מסך רחב => הפוך (בדיוק כמו המסכי 16:9 במצב PIVOT)

לדוגמא:

זה בעיקרון צילום נוראי אבל זה בשביל לא להגביל את המשתמשים לצילום מאונך בלבד - אז - שמצלמים מאוזן מתקבלת תמונה כמו בוידאו הקודם.

לעומת זאת ברגע שאתה מחזיק את המכשיר מאונן זה מצלם ב16:9 כמו שצריך

לדוגמא:

מה שאני לא יודע ואני צריך לבדוק זה - מה קורה שעושים דאבל טאפ בזמן שמצלם מאוזן.

נ.ב. You're holding it wrong מישהו? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעלי המכשיר גלקסיS, מישהו יכול לעלות סרטון שהוא צילם?תודה.

אם אפשר צילום פנים בית וצילום חוץ.

אתה יודע, זו בקשה פשוטה, אבל ש "סרטון" זה בערך 60 מגה.... קצת מעצבן להעלות. קצת הרבה.

כבר יש קצת מדי אור שמש בחוץ, אני אעלה בשבילך דוגמה מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...