כיבוי הארדיסק לא רצוי!? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיבוי הארדיסק לא רצוי!?

stingeR-

Recommended Posts

היום אחרי שתי צריבות של דיסקים אני בא לצרוב עוד דיסק הוא מגיע ל3אחוז(לפני תחילת הכתיבה) ופתאום המחשב מכבה את ההארדסיק! WTF !? חשבתי אני מת! המחשב פועל. הוא עשה ריסטרט והדליק תהארדיסק , הוינדוס עלה ועבדתי איתו בערך 15דקות ופתאום עוד כיבוי הארדיסק ! WTF ? אנשים זה מוזר מאוד! אחרי שהוא מכבה אותו הוא גם מעלה הודעת שגיאה כחולה כזאת שלWINXP שההארדיסק כבר מכובה אבל אני לא יכול לראות כלום כי הוא ישר מרסט... עכשיו אחרי הריסטרט אני כותב כאן תהודעה ונראה מה יקרה, עזרה בבקשה!

ד"א : שלשום החלפתי לזיכרון סלוט לסלוט אחר והמחשב נראה לי כאילו הוא זז יותר מהר אז פשוט השארתי את זה, אבל לא נראה לי שהבעיה היא כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ! זה לא קשור לPOWER PROPERTIES זה משהו בוינדוס! הוא מראה לי הודעת שגיאה של וינדוס לחצי שניה לאחר הכיבוי של ההארדיסק ואין לי סיכוי לקרוא אותה,ומזה EVENT VIEWR? בחיי לא שמעתי על זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נקנה לפני חודשיים וחצי! הארדיסק שלWD 40BB 7200RPM ועוד הארדיסק WD 5400 30GB 300EB שניהם חדשים לגמרי!

הזיכרון הוא של SPEKTEK 256 2700 333MHZ המחשב עבד מצויין ועדיין עובד מצויין ואני חושב שיש איזה וירוס על ההארדיסקים כי מתי שהעברתי קבצים מהארדיסק 30GB שלי למחשב חדש של חבר.. אחרי התקנת עליו ישר עלו לו הMSBLAST והWELCHIA בלי אפילו להתחבר לאינטרנט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה במולקס.

איזה ספק יש לך. תחליף מולקס. גם לי זה קרה שההרד דיסק שלי ניכבה כמה פעמיים.

תחליף מולוקס או שתחזק את הפינים של המולוקס.

אני לאחר שעשיתי את זה זה יותר לא קרה. ואין לי שום בעיה.

ובכלל אתמול קיבלתי ספק אחר במקום המאפן שהיה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...