Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 77 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

זה הטורניר הראשון שלכם עם פרס כספי, נכון?

בהצלחה!

השיעור של qxc היה די מגניב

כאילו, אם אני מנסה להכנס לראש של התלמיד, זה היה בעיקר דברים מובנים מאליו אבל עדיין זה נחמד כמישהו מסדר לך את זה בראש.

חוץ מזה שהאפשרות לשחק איתו ולשחק עם אחרים כשהוא עוזר נראה מגניב. אולי הייתי שוקל לעשות שיעור בעצמי אם זה לא היה יקר (:

http://www.justin.tv/rootqxc/b/276517733

גם אני ראיתי את השיעור, היה ממש טוב

זה הרבה יותר טוב לראות סטרימים שיש להם אינטרקציה עם הצופים

לכן הסטרימים הכי טובים לפי דעתי הם QXC , Tump, LZGamer

חבל שאין פרוטוס שמדבר בזמן הסטרימים , הסטרים של Huk נחמד אבל האיכות ממש גרוע, אם לראות פרוטוס אני מעדיף את minigun

אני ממש רוצה למצוא את הסטרים של white-ra ,הוא מעביר את הסטרים שלו ברוסית (שבשבילי לא בעיה ;D ) אבל אני לא מצליח למצוא אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יום שישי הקרוב הטורניר של הקהילה הישראלית השתדרג וחברה ישראלית המפתחת תוכנה בשם Overwolf

החליטה לתת חסות לטורניר.

הטורניר פורסם גם בTL

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=180169

אתם מוזמנים לקרוא לקבל פרטים! נרשמו כבר שחקנים מהרמות הגבוהות ביותר באירופה כמו VSSpades וLiquidTravis מהקבוצות הגדולות.

כמו כן כל הקהילה הישראלית!!

מי שמעוניין להירשם שישלח לי בפרטי את שמו בבאטל נט והקוד שלו..

תודה לכולם על העזרה בפיתוח הקהילה הישראלית שממשיכה לגדול ולעשות דברים יפים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אנחנו צריכים את העזרה שלכם! Overwolf חברה ישראלית שמנסה לפתח תוכנה לעזר לגיימרים של משחקי מחשב עשתה תחרות לסרטון המוצלח ביותר שיוקלט באמצעות התוכנה שלה.

הנה הקישור לסרטון שהגשנו

מחר בחצות (בסילבסטר) יהיה שידור ישיר של טורניר של הקהילה הישראלית שהיא נותנת לו חסות! כולכם מוזמנים!

פשוט ללחוץ בחצות פה על הקישור לצפייה בשידור

www.own3d.tv/live/264

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שהשנה אין לי תכניות להיום

אבל מה שהבחור מעליי רשם זו גם הסיבה שרוב הנרשמים הם מארה"ב ומן הסתם לא יהיו הרבה נרשמים מארהב לשרת אירופי

בכל מקרה, כתמיכה אני אפעיל את השידור על המחשב שלי

אני עוד לא יודע אם באמת אראה אותו או שכן אצא בסוף אבל השידור ירוץ אצלי בכל מקרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העונה החדשה של GSL נפתחה היום

נראה שהם עשו לא מעט שיפורים בסטרים

אמנם הורידו את המחיר לתשעה דולר לטורניר אבל מצד שני יהיו הרבה יותר טורנירים השנה

בכל אופן בהתחשב בכמות שעות השידור וה VOD אני חושב שזה מחיר טוב וכמו פעם שעברה אני משלם גם כדי לתמוך בסטרים.

איכות הוידאו נשארה לא משהו אבל שופרה קצת. אני מסתדר איתה.

איכות השידור שופרה ואני כבר לא משתמש בpause/play והכל רץ חלק מהתחלה.

ייתכן שזה שונה למי שלא קנה את החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד המשימה האחרונה כל המשחק היה לי קל ברמה HARD

במשימה האחרונה אני פשוט לא מצליח

יש אין סוף התקפות עלי מהזרג. קריגן תוקפת כל כמה דקות בנוסף יחידות אוויריות(Brood Lord) תוקפות אותי מכל הצדדים

איך עוברים את השלב הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

if you have it,use the BC device. i used the brain control device, built a lot of brain control turrets, and brain controlled the brood lords ;D.

The brood lords alone were enough to hold down and kill Kerighan (i had around 5-10 of them) and i used the artifact only when the big

masses arrived. take control over Ultralisk and Brood lords and you have a very good chance to win. its a fun mission

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד קריגן אתה צריך יחידות עם dps גבוה. עדיף Thor, marines או banshees. בכל מקרה, בשביל הbroodlord אני מניח שvikings יהיו טובים.

שתנסה על ברוטל, אל תשאיר את האוויר לשלב הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי ב איך לבצע את השלב

אבל בניגוד לשם שתקפו יחידות קרקע. אותי כל הזמן תוקפים שניהם הבעייתי בעיקר זה ה BROODLORD

אז תחזור משימה אחת אחורה (אם טרחת לשמור) ובחר את האופציה האחרת (אם בוחרים אופציה אחת אז במשימה האחרונה אין יחידות מעופפות, ואם בוחרים באופציה האחרת אז במשימה האחרונה אין Nydus worms).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגד קריגן אתה צריך יחידות עם dps גבוה. עדיף Thor, marines או banshees. בכל מקרה, בשביל הbroodlord אני מניח שvikings יהיו טובים.

שתנסה על ברוטל, אל תשאיר את האוויר לשלב הזה :)

עשית את השלב MR pepo

קריגן מחסלת את היחידות האלה בשניות גם THOR. בכלל עשו אותה יחידת על

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...