Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הספר עליו מבוסס הסרט הרבה הרבה הרבה יותר טוב...

בתור מי שקרא את הספר בגירסתו האנגלית אני יכל להגיד שזה נכון, בהשוואה לספר, הסרט לא משהו.

אבל העלילה של כל הסיפור של starcraft הרבה יותר טובה מהעלילה של starship troopers שהיא די מכאנית ולרוב היא סיפור שמסופר מנקודת מבטו של גיבור הספר. אני מקווה יעשו ממנה סרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר מה שאתה אומר, במילים אחרת, האם יש כאן חובבן שיכול לכתוב יותר טוב מהחברה בהוליווד, אלה שעושים מזה מקצוע וכסף בגלל שהם פשוט מעולים בזה יותר מאלה שעדיין נלחמים להציג את עצמם?

מזל שיש חוש הומור, אבל מי אני שאעצור את ההצלחה המטורפת של החובבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה? יש עשרות/מאות טקטיקות (בעיקר פתיחות, בגדול) שנוסו, חלק מצליחות הרבה, חלק פחות - שום דבר לא מצליח תמיד.

צריך עשרה עמודים ויותר בשביל להתחיל לגעת בזה.

אם יש לך איזה בעיה ספציפית או שאלות לגבי רעיון מסוים אז דבר, אבל ככה בכלליות קצת מסובך להכנס לזה :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה טיפים:

לא לבזבז יותר מדי משאבים על יחידות שתוקפות רק אוויר או רק יבשה, להתמקד ביחידות שתוקפות גם וגם.

לשלוח מדי פעם יחידה בודדת אל היריב כדי לראות מה הוא מתכנן.

לבנות בסיסים נוספים בקצב כמה שיותר מהיר.

לדאוג שבכל בסיס יהיו לפחות 30 פועלים עד שכל המינרלים נגמרים, על כל בניין גז לשים 3 פועלים.

במשחק ארוך להשתדל להגיע למצב שרוב הזמן יש 200 יחידות קיימות שזה המקסימום האפשרי.

אם יש לך כסף מיותר ואתה כבר בונה/בנית את מקסימום היחידות האפשריות לא לשבת בחיבוק ידיים אלא להתחיל לשדרג טכנולוגיות ולהקים מבני הגנה ברחבי הבסיסים השונים.

בבסיסים גדולים עם 2 כניסות לדאוג לחסום כניסה אחת ליחידות רגלים ע"י בנייה של מבני הגנה לאורך אחד הפתחים וחסימתו.

עדיף לבנות יחידות אוויר שנעות מהר יותר מיחידות יבשה.

(הכל מתייחס לפרוטוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RUSH הוא שם המשחק, לכן אם אתה TERRAN, 2 אפשרויות שעובדות לא רע, אחת זה לבנות על ההתחלה REACTOR למרינות ולייצר הרבה, ותוך כדי פצצה גרעינית.

השניה זה להציק למשאבים של האויב בלבנות את ה REAPER, לפחות 7, ככה שתצטרך 2 BARRACKS. אני מדבר על השלב המקדים של המשחק שיש מחסום לפני כל בסיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...