Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 24 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש למישהו טיפים למשימה האחרונה אולי? אני מגיע עד 50 אחוז בערך..נראה לי נתתי להם להרוס יותר מדי מהמכשיר,אולי נשמור עליו יותר.

נראה לי נחזור על זב מההתחלה.ועוד תעלוןל שחשבתי עליו בעצמי -להקיף את הדבר הזה בסופליי דיפוס-יש לי את השדרוג שלהם שנבנה בשניה.. :) אני גאה בעצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שיחקתי בלי מעופפים ולדעתי זו טעות חמורה, אילו ידעתי שבגלל זה אני אצטרך להוציא כל חצי דקה את הצבא מהבסיס כדי להרוג אותם הייתי בוחר אחרת, הרבה יותר פשוט לבנות כמות מאסיבית של AA וככה גם לשמור את הצבא קרוב אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שיחקתי בלי מעופפים. הפתרון שלי היה לבנות כמות קטנה של THORים "להחזיק את הקו" משני הצדדים (משהו כמו 3 מכל צד), בנוסף לכמות קטנה של חי"ר שהיה שם בעיקר בשביל היופי וSCV לתיקונים, ואת כל שאר המשאבים להשקיע בכמות גדולה של BANSHEE. אין עליהם איום אווירי, ומעט מאוד איומים מהקרקע, מה שהביא לכך שרוב האבדות שהכוח הזה ספג היו מקריגן בכל פעם שהיא צצה (הם די יעיל נגדה, אבל היא יכולה להוריד אחד במכה). בכל מקרה, הכוח הזה היה פשוט מוחק את התולעים כל פעם שהן היו מגיחות - הייתי נותן לו פקודות תקיפה בשרשרת על התולעים עצמן ואז חזרה לבסיס, בהתעלמות מכל מה שמסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אצטרך להוציא כל חצי דקה את הצבא מהבסיס כדי להרוג אותם

מה? לא הבנתי..

אני בחרתי להפך וזה לא קל יותר. לא תוקפים רק מהאוויר כך שזה לא פשוט לבנות רק AA.

דווקא לפי איך שזה נשמע יותר קל כשרוב האויבים תוקפים בקרקע, כך הם מגיעים משני צדדים בלבד (שני צווארי בקבוק) ומאוד קל לנטרל אותם (בונקרים למשל). באוויר הם פשוט מגיעים מכל הכיוונים.

הטקטיקה שלי אישית הייתה לשים פס על כל מה שמאחור מ-60-70% ומעלה.. להשאיר רק כמה SCVs שיאספו מינרלים כדי שה-SCVs שבחזית יוכלו לתקן את ה-turrets ואת ה-goliaths/vikings שהגנו על ה-artifacts.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע עם התולעים.(הרגתי את המעופפים הנועזים) נשמע עצה טובה ויק. ננסה שוב.אגב הויקינג נשמע לי לא יותר ממטוס חביב,זה שאין לו איך לירות על כוחות קרקע זה משגע אותי,כי הרבה פעמים אני לא יכול לעשות לו בייביסיטר לראות מה איתו ובנתיים באים אויבים מהמוד שהוא לא עליו ומרסקים אותו עד שאני נזכר להחליף מוד.למה בעצם הוא טוב? לא עדיף באמת בנשיז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע למשימה האחרונה:

אני בחרתי לא להתמודד עם הניידוס. היחידות עביר שתקפו אותו לא היו כאלה מאיימות. הצבתי שמירה של טנקים בסייג' מוד + בונקרים בכל הכניסות לבסיס. ומשם רק הכנתי באטל קרוזר ללא סוף שיטפלו בכל האוויר. אם קריגן באה פשוט הפצצתי אותה עם התותח של ימדו. לא השתמשתי פעם אחת ב-ARTIFACT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי שיקחתי "ללא חי"ר" שזה שקר כי עדיין יש לא מעט.

בכל מקרה שמתי ליד כל כניסה כמה בונקרים לא מאויישים כמה סולל נ"מ וכמה מהאלה ששורפים את החי"ר (נדמה לי משהו כמו שניים מכ"א)

איזה 4-5 SCV ליד כל עמדה לתיקון ומעט מאוד חיילים (לא זוכר כמהת נראה לי בין שניים לארבעה שכירי חרב ועוד איזה רופא)

מעבר לזה היו לי חמש או שש "ספינות אם" מעל הארטיפקט ואיזה שבע SVC's ליד הארטיפקס כדי לתקן את הספינות וזהו פחות או יותר נדמה לי.

הדבר היחיד שהייתי צריך לעשות זה לעבור מידי פעם ממקום למקום ולבדוק אם צריך לבנות משהו מחדש ומידי פעם לכוון אש נקודתית באיזורים מסויימים.

זה היה עמוס, כלומר כל הזמן עשיתי משהו אבל לא באמת הייתי קרוב ללהפסיד. השתמשתי פעם אחת בלבד בארטיפקט (פעמיים כולל ההפעלה הסופית שגומרת את המשחק) וגם זה היה בעיקר מסקרנות. נראה לי שגם לשים טנקים היה עובד לא רע.

אמנם שיחקתי על נורמל, אבל אני גרוע ובכל זאת השלב הזה איכזב אותי בכמה שהוא היה קל.

ברוב המשימה הייתי על אוטומט ונתתי למשחק לשחק לבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מבאסים אותי כנראה היתי צריך להוריד את הניידוס.הרבה יותר קל להחזיק בסיס בהגנה בלי שצריך לשלוח תוך כדי חברה לתקוף את הניידוסים בשוליים.(שגם לא טורחים לחכות עד שהמטוסים שלי יגמרו על קריגן...:) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שטנקים והעמודים האלה שמתחפרים ושורפים יעשו לך עבודה לא רעה, לא?

תייצר בעיקר שכירי חרב וחיילים ששורפים ואם אין לך הרבה מעופפים אז כמה med evac שיעמדו קצת מאחורה וירפאו לך את החיילים מלמעלה

אגב, SCV יכולים לתקן גם את הארטיפקט כשהוא נפגע

מנסיון משלבים קודמים, שמורכב מ60% רופאים יכול לקחת משימות שלמות עם החיילים הכי פשוטים. אולי כדאי לשקול גם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב גם אני ניתקעתי קצת במשימת 1500 הזרגים

בהתחלה לא הבנתי מה כל הרעש, בנורמל בניתי עוד ועוד כי הבנתי שזאת משימה קשה, הגעתי די בקלות ל1500

והצבא שלי עדיין היה גדול .. אבל בסוף כשהם משחררים את כולם הם אכלו אותי כמו כלום! הייתי בהלם

שיחקתי ב"קאזואל" ובניתי אפילו יותר גדול! 4 תותחים ב3 הכניסות.. ושוב אותו דבר עברתי את ה1500

וברגע שבאו כולם הם חיסלו אותי שוב.. בניתי בעיקר גדולים (אני מקווה שאתם מבינים איזה חח)

היום אני אנסה פעם אחרונה לשנות אסטרטגיה אני מקווה שאצליח לעבור את המשימה הזאת..

אני פשוט אבנה יותר חלליות מאשר כי נראלי שיש להם יותר חזקים נגד יחידות שטח מאשר יחידות אויר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-wrecker

אתה יודע שאחרי 1500 אתה צריך להפסיד? אתה יכול ללכת לאכול ושבינתיים ישמידו את הצבא שלך (זה מה שאני עשיתי).

הסיבה היחידה להמשיך מעבר ל-1500 זה אם אתה רוצה את ההישגים של המשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...