Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 27 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו יודע אם כבר יש קהילה מסודרת של SC2 בארץ?

אני לא רוצה להעליב את הפורום אבל ממש חלש פה מבחינה של SC, אין דיונים של אסטרטגיות אין דיונים של replays או טורנירים.

וחלק מהכיף שלי מהמשחק זה להכנס לאיזה דיון מעניין עם מישהו על איך הכי אופטימלי לנהל את ה- hotkeys שלך או מי יותר מהיר overlord vs comand center, אני יודע שיש את teamliqud ואני עוקב אחרי האתר הזה אבל אי אפשר באמת לנהל שם שיחה כמו פה בHWZone.

אני מחפש אנשים חדשים לשחק איתם ,כי אין לי ממש עם מי לשחק, ושני החברים שיש לי לא משהו בכלל ולרוב לא זמינים

:cwm21: ואפילו mr.pipo שהוא הבן אדם היחיד שאני מכיר שמתלהב מ SC כמוני מסננן אותי !! :cwm21:

עריכה : מי שרוצה להוסיף אותי אני אשמח תמיד להכיר אנשים חדשים בקהילה הגיימרים , שם twinsen מספר 782

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם כבר יש קהילה מסודרת של SC2 בארץ?

אני לא רוצה להעליב את הפורום אבל ממש חלש פה מבחינה של SC, אין דיונים של אסטרטגיות אין דיונים של replays או טורנירים.

וחלק מהכיף שלי מהמשחק זה להכנס לאיזה דיון מעניין עם מישהו על איך הכי אופטימלי לנהל את ה- hotkeys שלך או מי יותר מהיר overlord vs comand center, אני יודע שיש את teamliqud ואני עוקב אחרי האתר הזה אבל אי אפשר באמת לנהל שם שיחה כמו פה בHWZone.

אני מחפש אנשים חדשים לשחק איתם ,כי אין לי ממש עם מי לשחק, ושני החברים שיש לי לא משהו בכלל ולרוב לא זמינים

:cwm21: ואפילו mr.pipo שהוא הבן אדם היחיד שאני מכיר שמתלהב מ SC כמוני מסננן אותי !! :cwm21:

עריכה : מי שרוצה להוסיף אותי אני אשמח תמיד להכיר אנשים חדשים בקהילה הגיימרים , שם twinsen מספר 782

קודם כל אם אתה מרגיש שחסר משהו בפורום אתה מוזמן לתרום את הידע שלך לטובת כולם - זוהי מטרתו של הפורום.

אני משחק כמעט כל ערב וגם אני מחפש פרטנר ולא מוצא - אתה מוזמן להוסיף אותי - הפרטים שלי בדף הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...או מי יותר מהיר overlord vs comand center,

אני יודע שזו לא הפואנטה, אבל על זה לא צריך לעשות דיון, יש מספרים:

Command center:
* Movement: 0.94
* Turn Rate: 719.47
* Acceleration: 1.31

Overlord:
* Movement: 0.47
* Turn Rate: 999.84
* Acceleration: 1.06

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה שהרמה שלי פיסחת ברמות על, מה לעשות האינסטינקטים שלי לא כמו פעם עוד מעט 36, אבל פעם הייתי בין הטובים בראשון לא שזה משנה עכשיו.

הצלחתי אבל לנצח 1 מתוך 5 משחקים ברמה הכי עילגת ופיסחת של המתחילים מהביוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ייעוץ קל לגבי המשימה בה צריך להשיג את אחד ה-Relics של הפרוטוס מהעולם הזה שעולה באש.

באילו יחידות כדאי להשתמש?

ניסיתי ללכת All Air עליהם וזה היה די יעיל עד אמצע המשימה פחות או יותר.

באמצע המשימה הם החליטו להחזיר לי והוציאו עלי Carrier עם כמה מהמטוסים שלהם ועוד כמה Archons ופירקו לי את הצורה :lol:

איך אני אמור להספיק להוציא קרקע + אוויר כשכל כמה רגעים אני צריך להרים את הבסיס ולברוח מקיר האש הזה שרודף אחרי?

להעביר את הבסיס מילא, אבל לשתול בחזרה את המבנים + להצמיד להם Tech Lab ורק אז להתחיל לייצר לוקח המון זמן =\

קפצתי מהבסיס הראשון קצת מזרחה בשביל המינרלים כשבנתיים האוויר שלי פינו לי את הבסיס של הפרוטוס.

כשהתבצרתי שם הספקתי להחזיק מעמד קצת זמן ושוב הייתי צריך לזוז - לאמצע השדה בדיוק כשמתחתיי יש בסיס שלהם.

המינרלים בקושי מספיקים לכמה דקות וכבר נגמרים. גז יש בשפע יחסית.

יש טעם להתחיל לעשות Upgrade ליחידות? המבנים האלה לא יכולים להתרומם וכנראה שילכו פייפן באש כשהיא תגיע (אם הם בכלל יסיימו את השדרוגים בזמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שזו לא הפואנטה, אבל על זה לא צריך לעשות דיון, יש מספרים:

Command center:
* Movement: 0.94
* Turn Rate: 719.47
* Acceleration: 1.31

Overlord:
* Movement: 0.47
* Turn Rate: 999.84
* Acceleration: 1.06

ואו!!

לא חשבתי שמישהו ירים את הקפפה ויעשה השוואה כזאת

וגם די מדהים ש C.C יותר מהיר פי שתיים מאובלורד

צריך ייעוץ קל לגבי המשימה בה צריך להשיג את אחד ה-Relics של הפרוטוס מהעולם הזה שעולה באש.

אני אישית את רוב המשחק עברתי עם medic marine ולפעמים זורק כמה יחידות אחרות שמומלצות לאותו שלב

גם בשלב שנתקעתה השתמשתי במדיק מרין כי לא צריך שום תוספות למבנים בשביל לבנות אותם,

בגלל שאני משתמש בצבא מאוד בסיס אחד הדברים החשובים זה השיפורים לכן איך שאני יכול אני משפר את החילים,

בשלב שלך לקראת סוף השלב היה לי +3,+3 והיה ממש קל לסיים אותו על רמה קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...