שאלה הנוגעת לחלומות - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה הנוגעת לחלומות

יואב גולדהורן

Recommended Posts

כן ?

ואוו!

פשייייי !

יה ואללאק !

חליאה בנילון !

כמה אתה חושב שמשעמם לנו בחיים האישים שלנו שאנחנו צריכים להתעסק עם החיים המדומינים שלך :kopfpatsch:

חלום הוא ארוע פרטי .

אני מתחיל לחשוד שלא היה לך חלום צלול בכלל , אני מתחיל לחשוב שהחלומות שלך הם סתם חלומות בסך הכל שאתה זוכר אותם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בסדר, זכותך לא לקרוא את מה שרשמתי :)

אגב זכותך לחשוד כך, אני יודע מה חוויתי כי יש הבדל גדול בין חלום רגיל לבין חלום צלול, וחוויתי את שניהם, לכן אני יודע לזהות ביניהם.

אני יודע מה אני חוויתי, וזאת זכותך לא להאמין לי, או כן להאמין לי, אבל לי זה לא משנה כי אני כבר חוויתי את זה :D

אור כהן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שאלו לא חלומות צלולים מהסיבה הפשוטה והיא שחלום צלול מעיד על התפתחות נפשית וההבדל בין חלום צלול לחלום ברור וזכור הוא היכולת המנטלית לצאת מגבולות האני האישי שלך

בתגובה שלך בו אתה "מתלהב" לספר לנו על החוויה האישית שלך במילים :" אתם לא קולטים וגו' " ואחרי זה מספר לנו מה היה בלי שנשאלת ( נהפוכו אפילו קיבלת תגובה לא כל כך חיובית על כך - מה שלא עזר ... ) כאילו אין לאנשים מה לעשות אלא רק לשבת ולקלוט את מה שיש לך לשדר , מראה לי כי התפתחות מנטלית הדרושה לחלום איננה מצויה אצלך ,

ולכן עלי להסיק מכך שאינך מבדיל בין חלום צלול לבין חלום ברור ( בא בעקבות תירגול הזיכרון עם יומן חלומות )

לסיכום : יומן חלומות יחדד את הזיכרון כדי שתוכל לזכור חלום

אימון ויכולת מנטלית יביאו את האדם לחלום שהוא צלול ( קרי חלום מודע שכרוך בניתוק מהעצמי האני החולם , כמו כן ברוב החלומות הצלולים בזמן החזרה אל הגוף האדם יתעורר , אינך יכול לכבוש חלום צלול בחלום אחר ! )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"בחלום אדבר בו "

לי במקרה היה חלום צלול לגמרי ממש לא מזמן כאשר כמו לידידי אור כהן היתה לי שליטה מה לעשות וקצת עפתי וריחפתי וכולי .

אבל הבנתי ממי בא החלום - הקב"ה , אז לקחו אותי לאיזה מקום ונשאתי תפילה בעד המשפחה שלי ונפלתי ארצה והורדתי דמעות שנזכה למחילת עוונות לפני מי שאמר והיה העולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלום בא מימך

ברור לך כן ?

ברור לך שהחלימה היא חויה אישית ופרטית

אתה יכול להיות בטוח שאם היית נוצרי ( חס וחלילה ) היית חולם על ישו ( #*% ) .

ראית שאור חלם על אתה חולם על הקב"ה אני בטוח שיש כאלו כאן שחולמים על בורות שופכין , כל אחד חולם על מה שהוא .

עדיין ולמרות זאת חלומות הם חוויה אוניברסלית מבחינת המטפורות שלהן זאת מפני שעדיין אנחנו בתור בני אדם מתחלקים בסיגנון חוויות משותף מתוך היותו בני אותו גזע ובני אותה חברה , חולמים באפריקה חולמים על אריות יותר מאשר הבן אדם שחי בניו יורק למשל .

אני מבקש להבהיר נקודה חשובה , אף אחד איננו מתיחס לכך והוא על ההבדלים בין חלימה לחלום , כלומר חלימה היא הארוע עצמו והחלום הוא כפי שהחולם חווה אותו בזמן העירות , לכן יהיו כאלו שיחשבו שהם חלמו חלום צלול בזמן שלמעשה הם חלמו ברור וזכרו את זה .

קרנפ , אני חושב שהדין אצלכם בשולחן ערוך לאדם שהייתה לו פליטה של שיכבת זרע בשינה צריך להיות אאל"ט אמירת תהילים וכו' , החכמים שלכם כבר אז הבינו שיש מידה של שליטה על החלימה בידיי האדם , לכן אתה ודאי יכול להבין שזה לא היה באמת שהיגעת לרקיע השביעי אלא המחשה מנטלית של הרצונות שלך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם אתה כבר שולל את האפשרות שכל בני האדם חוץ ממך חווים חלומות צלולים, בטוח יש לך בסיס על כך.

האם אתה חווית חלומות צלולים, מר דוד?

אם כן, איך אתה בטוח שהיה מדובר בחלום צלול?

מבחינתי זיהוי חלומות צלולים דורש הכרה בכך שאתה חולם בזמן החלום הצלול, והאפשרות לשלוט במעשיך בזמן החלום במודעות לכך שאתה חולם.

אני מפספס פה משהו?

אני לא מבין? בשבילך חלום צלול צריך להיות אזור לבן וריק שאתה צריך ליצור כל פעם כאשר אתה נכנס למצב של חלום צלול?

הרי ברור לך שחייבים להכנס למצב הזה בסיטואציה כלשהי, כלומר, בMILD אתה נזכר בחלום הקודם שלך ובאיזורו, ואז מדמיין את עצמך שם, ומגיע לאותה סיטואציה, כמו חוף ים.

בWILD כדי להגיע למצב של חלום צלול עליך לזרוק את עצמך לאופק בין עולם ההרדמות ועולם החלומות, ששוב, אתה מופיע באזור כלשהו ולא בחלל לבן וריק.

מי אתה שתשפוט האם מה שחווינו היה נחשב לחלום צלול או לא? רק מי שחווה אותו יכול לדעת.

אתה צריך להבין שההגעה למצב של חלום צלול כרוכה בהבנה שמדובר בחלום, וניתן לעשות זאת על ידי מספר גורמים, כמו הבנה שפילים לא מסוגלים לעוף, או שאי אפשר באמת להרים שקיות ניילון בעזרת כוח המחשבה (בדיקות מציאות אומרות לך משהו?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן טענתי שרק אני חולם צלולים ואף אחד אחר לא :screwy:

וכן אני חושד שחלמתי חלומות צלולים

אני לא יכול להיות בטוח בשום דבר ממש כמו שאני לא יכול להיות בטוח שאתה אינך תוכנה זדונית שמישהו שתל בתרד הזה , למרות שראיתי סרטון אינפנטילי שכשהיית צעיר יותר עם אחיך ( שטרחת לפתוח על כך תרד ואולי משם אתה חושב שכולם צריכים להיות מתעניינים מהו עולמך )

וכן , אתה מפספס הרבה .

לא , בשבילי הוא לא אזור ריק ( תגדיר מזה ריק )

ולא לא חייבים להיכנס לזה במצבים מסויימים .

לא אין ממש אזור לבן וריק , אלו דימיונות אישיים שלך או נכון יותר התניות קדם חלומיות .

אני זה אני ואני יכול לשפוט להבדיל מימך שאתה מבקש להיות נשפט על ידי זה שאתה חושף את החיים שלך לשיפוט הציבור .

אם אפשר לראות בחלום שקיות מתרומומות בעזרת מחשבה אז בטח שאפשר להעיף שם פילים ( או שהם כבדים מידיי פפפחחחח )

בדיקות מציאות אומרות לי הרבה אבל מה זה קשור אלייך ? אתה מציאותי כרגע עבורי ממש כמו חלום ( :silly: ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ביקשתי להישפט, סה"כ מרצוני הטוב באתי לחלוק את חוויתי ולהודות לאנשים (גם אתה) על כך שהזכירו לי את טעם החלום הצלול שלא חשתי כבר מספר חודשים.

וכן, הפילים אכן כבדים מידי, וידרש מאמץ רב בחלום להרים אותם עם כוח המחשבה.

העניין הוא שאתה הוא זה שיחליט מה לעשות בחלום, כמו מגרש משחקים, אתה תחליט האם אתה רוצה להרים שקיות באוויר או לעוף למאדים מרצונך ומתוך הבנה שמדובר בחלום.

בדיקות מציאות (אפשר גם להשתמש בעוגנים) הן דרך מצויינת להבין שאתה חולם.

אני אישית אימצתי שיטה שעזרה לי (9 פעמים) להבין שאני חולם (למרות שכבר הפסקתי להשתמש בה, היום אני משתמש בWILD)

תתפלא אך ביום שרציתי לחלום חלום צלול כל שעה הייתי עושה כאילו אני מנסה להזיז חפץ בכוח המחשבה כדי שאעשה זאת בחלום ואראה שזה מצליח, ותתפלא, 9 פעמים זה נכנס לתת מודע שלי :D

היום אני מעדיף להשתמש בWILD ולחוות את כל החוויות שבדרך (כמו הרדמות חלקים בגוף, שמיעת רעשים, לחץ בחזרה, אפקט הנפילה וכ'ו...)

אגב, במילים פשוטות, איך אתה מגדיר מצב של חלום צלול? (כי אני חשבתי שהגדרתי את המצב בצורה טובה)

ותאמין לי שאני אומר את זה, חוויתי חלומות צלולים, כי את ההרגשה הזאת שאתה קולט שמדובר בחלום, אי אפשר לתאר אותה במילים, יענו נפל לך האסימון, בנקודה ההיא אתה מתחיל לחצלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל כך הרבה מידע על הנושא באינטרנט ,

הכנסת המודעות אל תוך מצב החלימה היא זו שיוצרת חלום צלול ,

הכנסת המודעות אל תוך החלום יכולה להעשות במספר שיטות ( נכי טוב לפעול בכל הישורים , קרי אימון להיכנס למצב החלום במודעות על ידי החזקת המודעות תוך כדי הצליליה אל השינה , כתיבת יומן חלומות שמשפרת את הזיכרון , התפתחות מנטלית )

ככול שהחולם מאומן יותר החלום יהיה תחת שליטתו ( לא לשכוח שהחלימה נעשת במרחב התודעתי של האדם החולם ) הן מבחינת התפקיד שלו / הדמות שלו והן מבחינת המרחב ושחקני המשנה בחלום .

יש הבדל בין חלימה - הארוע עצמו לבין החלום עצמו - הדרך בה מעביר החולם את החוויה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד.

לאחרונה אני מכניס את המודעות לתוך החלום בעזרת החזקת המודעות תוך כדי הצלילה אל השינה.

פעם הייתי יותר רושם יומן חלומות, ואף הייתי משמיע מוזיקת Lucid Dreaming, שאומנם לא הייתה משפיעה כלכך אבל רק הרצון העז לחצלל עד כדי הגעה לאמצעים כמו הרכבת מערכת שמע בזמן שאתה ישן, אבל הרצון לחצלל היה חודר לתת המודע שגרם לי באיזשהו שלב לבצע בדיקת מציאות שגרמה לי להבין שאני חולם.

אם תרצה, התפתחות מנטלית.

וכמובן שזה ברור שכל חלום הוא בסביבה שהראש האינוידואלי של כל אדם יוצר, לכן כל חלום צלול יכול להיות שונה, בהתאם לחוויות היומיות של אותו האדם.

טוב, אולי הפעם היחידה שזה לא ככה שזה "Out Of Body Experince" אבל אני מאמין שמדובר בבולשיט, סה"כ הראש יוצר כמו חלום שדומה לחדר שלך, קרה לי מספר פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוויה החוץ גופית היא למעשה ההתפתחות , קרי היכולת המנטלית לנתק את עצמך במודע , כלומר להפוך לתודעה , או במציאות ליצור בעל מודעות גבוהה יותר .

חלום צלול הוא המרחב בו הארוע מתרחש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, כמו היכולת להבחין במצב לא הגיוני כמו פילים מעופפים, ואז להחליט בעצמך במודע מה יהיו הפעולות הבאות שלך אחרי שהבנת שאתה נמצא בסביבה שהראש שלך יצר עבורך.

החלום עצמו הוא המרחב בו האירוע מתרחש, אבל הצלילות היא התודעה שמדובר בחלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

צלול הוא מהאופי של החלום כלומר העומק והניקיון של החלום , לא כל חלימה מודעת היא חלום צלול .

בקיצור חלום צלול הוא מרחב ( חלימה בזמן השינה ) בו אדם מגלה ולומד להפעיל את המודע שלו כחלק נפרד מעצמו בו נגיד ככה , אדם יכול לראות את עצמו בחלום .

כמו שאמרתי , לפי הדיווח שלך אני חושב שאתה חולם חלומות מודעים כתוצאה מאימון של כתיבת יומן ,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך הפסקתי לכתוב יומן לפני מספר חודשים.

אני דווקא גיליתי שככל שתתעסק בנושא החלומות הצלולים במהלך היום, ככה יגדלו סיכוייך שאתה בעצמך תצליח להגיע למצב של חלום צלול בו אתה שולט על מעשיך כנפרד ממה שהם היו אמורים להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...