הסרט Inception - "התחלה" - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט Inception - "התחלה"

Bebush

Recommended Posts

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סרט מטופש ומשעמם. אכזבת השנה!

אז איזה סרט אתה מעדיף לראות?

הנה האפשרויות שיש לך בקולנוע עכשיו:

צעצוע של סיפור 3

שרק 4

כמו יום ולילה

סולט

מגודלים

הרקדן האחרון של מאו

שוליית המכשף

נקודת איסוף

ושאר דברים...

המכנה המשותף להם שכבר ראינו את הסרטים האלו לפני שצפינו בהם, עלילה קבועה וסגנון שלא השתנה כבר עשרות שנים.

הסרט התחלה מציג משהו אחר ומעניין יותר, שונה מאד מהאחרים.

וצריך קצת דימיון זה סרט לא עבודת מחקר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשל כשהמכונית המסחרית התהפכה אלף פעם והם עדיין לא הרגישו את ה-Kick (אבל פתאום כשהיא עפה מהגשר הם הרגישו).

יש לזה תשובה ואפילו מאוד פשוטה:

קוב הסביר שיש צורך ב-multi level kick. כלומר' date=' kick שיתבצע בכל הרבדים בתזמון מושלם ורק כך ניתן להתעורר.

בגלל זה כשהוואן התהפך, הם לא התעוררו, מכיוון שלא התיימרו לכוון לתזמון הזה.[/color']

משום מה ליאו והילדה נכנסו ללימבו של ליאו כשהם רצו להציל את סאיטו שמת בחלום השלישי. למה הם לא נכנסו ללימבו של סאיטו?

קודם כל זה לא "ליאו והילדה". יש להם שמות: קוב ואריאדנה.

ויש לך כאן טעות' date=' אני אסביר:

הלימבו דווקא כן היה של סאיטו ורק קוב נכנס אליו, ללא אריאדנה. זוכר? היא הרי אמרה לו שלא יעשה את זה, אבל הוא המשיך בכל זאת ללימבו.

כשהוא מתעורר על החוף, אם זה בלבל אותך שהוא מתעורר לצד הבניינים בעולם שהוא תכנן ואתה חושב שבגללם זה הלימבו שלו: מזה קוב הזהיר, כשאמר שמאוד מסוכן להכניס לבניית העולם שלך. בעצמו הוא עבר מזמן את הקו האדום הזה וכאן אנחנו רואים חלקים מהעולם שלו משתקפים בלימבו של סאיטו.

האמת' date=' אני מצטער, אבל אין לי דוגמאות טובות נוספות שאני זוכר. אחרי הסרט דיברתי עם החברים ומצאנו הרבה שטויות שם...

[/quote']

אתה מוזמן להעלות עוד דברים ואולי נצליח לעשות לך כאן סדר.

ואם אתה לא מצליח להיזכר- תישן על זה. בכל הרובדים המשתמעים מכך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומר שצעצוע של סיפור 3 הוא המקורי או העמוק בסרה אבל הוא מצחיק מלא אקשן וגם מרגש.מבחינתי מי שאין לו סלידה עמוקה מסרטי ילדים זה הסרט הכי טוב של הקיץ!(שאר הרשימה שלך שם רביד באמת לא נראית משהו-ואכן ההתחלה זה הסרט היחידי בקולנוע שאני עדיין מתכנן לראות מתישהוא. רק צריך למצוא מישהו שיש לו סבלנות לסרטי חפירה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חזרתי עכשיו מהקרנה שניה של הסרט עבורי. היה שווה בהחלט, כל הארבעה שהייתי איתם אהבו.

שמתי לב לשני דברים:

החלום של יוסוף, אליו הם נכנסים במשימה הראשית מתחיל בגשם, זה בגלל שהוא לא הספיק ללכת לשירותים- לא כך הוא תכנן את זה ;D

רק עכשיו שמתי לב לבדיחה הזאת, כשהוא נכנס לרכב ואיימס אומר לו: "לא יכולת ללכת לשירותים במטוס?!".

דבר נוסף- יש במהלך הסרט תקתוקים של שעון ברקע, בקטעים שונים. השאלה האם זה סתם חלק מהסאונד אפקטס של האווירה,

או שמא יש כאן רמיזה כלשהי על סצינות שמתרחשות בחלום? (בקשר ישיר לכך שהם מתזמנים עם שעון את השהות בחלומות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיני, סרט זה רק סרט שעשו אותו במכחול.

עידן הגרפיקה הממוחשבת בעיני די הרס את היופי שבסרטי וסרטים מצויירים בכלל.

מסכים איתך בגדול! זה גם כ"כ הרבה יותר מרשים לראות אנימציה מצוירת ולדעת שעבדו על כל פריים קשה קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שיצאתי משם חששתי שישנם כמה דברים שלא הבנתי... אחרי קריאה של כל ה 10 עמודים כאן אני כבר דיי בטוח.

דרושה צפיה חוזרת... נחכה עד שהסרט יהיה יהיה ניתן להשגה.. (בחנויות כמובן ;))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך הגעתם לזה שזה כמו המטריקס :nixweiss: :nixweiss:

זה ממש הזכיר לי את שאטר איילנד, בעיקר הסוף.

לא העלילה עצמה, עוד איך שהוא אפשר לקשר בין המטריקס להתחלה אבל גם זה בקושי.

ובין התחלה לשאטר איילנד אותו מתח, סוף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה לא מבין את החיבור?

שניהם גורמים לך כביכול לערער במציאות הקיימת. להתחיל לשאול שאלות בנוגע לאצל הקיום החומרי שלך.

עלי אישית מטריקס השפיעה הרבה יותר, אבל זה בגלל שהייתי קטן כשראיתי את הסרט ונחשפתי לראשונה לרעיון. הסרט הזה אולי גרם תחושה דומה לכמה שניות אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...