הסרט Inception - "התחלה" - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט Inception - "התחלה"

Bebush

Recommended Posts

ראיתי שמייקל קיין משחק שם, שחקן קלאסי.

---

עשיתם לי חשק ללכת לקולנוע

בפעם האחרונה שראיתי סרט בקולנוע היה באווטר ולפני זה... כמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוא לא עושה רבים, אבל נראה אותו בבאטמן 3 :jump:

http://www.imdb.com/name/nm0000323

אגב לחובבי מייקל קין - תראו את הסרט שלו Harry Brown שלא יצאל הקרנה בארץ, אך היה להיט באנגליה, ארץ מולדתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמת לב בסרטי הבאטמן הקודמים של אותו הבמאי (כריסטופר נולאן) מייקל קיין גם שיחק שם, את אלפרד

כריסטופר נולאן החזיר איתו ל-Inception כמה שחקנים שהוא מעריך והתאימו לו לתפקידים:

Ken Watanabe שיחק בבאטמן מתחיל.

Cillian Murphy בבאטמן מתחיל+האביר האפל.

Michael Caine בבאטמן מתחיל+האביר האפל+יוקרה.

Inception סרט גאוני שגורם לצופים לחשוב ולא מניח לשניה.

אני לא רוצה לחשוב איך לעזאזל כריסטופר נולאן הצליח לכתוב את התסריט בלי להתחרפן באמצע.

בכל מקרה, הציון שלי לסרט הוא 9, אבל בגלל ההערכה שלי לנולאן,

הייתי חייב להצביע 10 ב-IMDB.COM כדי לא לדרג מתחת לממוצע הנוכחי של 9.3. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט גרם למוח שלי לעבוד.

אני לא מאלו שמתים על הז'אנר אבל אני נורא נהניתי ובהחלט יכול להמליץ לכולם לראות, אבל לא חובה בקולנוע ;)

ראיתי היום גם את ממנטו שהוא אגב מאותו במאי, וגם נורא נהנתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול ת'סרט בסינמה בראשון ואני עדיין במן אופורייה כזאת. זה הסרט הכי טוב שראיתי מאז BLOOD DIAMOND. נתן הרבה חומר למחשבה ולדיבור. הייתי נותן לסרט 9.8 מתוך עשר, ההתחלה של "התחלה" הייתה לא משהו.

רציתי גם לשבח את האולם בסינמה סיטי, מסך ענק, התמונה המוקרנת ניראת מצויין עם צבעים חיים והסאונד יגרם לקולה שלכם להשפך מהכוס ;) גבר שלא יראה את ה"בלתי נשכחים" באולם זה נחשב לכופר ;D

אה ושכחתי לציין שהסוף יהיה נושא אקטואלי לדיבורים הרבההההההה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול ת'סרט בסינמה בראשון ואני עדיין במן אופורייה כזאת. זה הסרט הכי טוב שראיתי מאז BLOOD DIAMOND. נתן הרבה חומר למחשבה ולדיבור. הייתי נותן לסרט 9.8 מתוך עשר, ההתחלה של "התחלה" הייתה לא משהו.

רציתי גם לשבח את האולם בסינמה סיטי, מסך ענק, התמונה המוקרנת ניראת מצויין עם צבעים חיים והסאונד יגרם לקולה שלכם להשפך מהכוס ;) גבר שלא יראה את ה"בלתי נשכחים" באולם זה נחשב לכופר ;D

אה ושכחתי לציין שהסוף יהיה נושא אקטואלי לדיבורים הרבההההההה זמן...

אתה מוכן להסביר לי בפרטי למה אתה חושב ככה? ( המשפט האחרון שלך )

הסוף היה - סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הסרט אתמול. סרט נחמד, אבל מאוד רחוק מגאוני.

הרעיון די מקורי ומבוצע בדרך די מרשימה אבל קשה לי להגיד שהוא גרם למוח שלי לעבוד שעות נוספות אחרי, אולי דקה שתיים גג.

בגלל שהוא איך שהוא דומה ברעיון למטריקס הוא לא ממש הצליח להשאיר עלי את אותה ההרגשה בפעם השנייה.

אחד הדברים שהכי אהבתי בסרט זה את הסוף הפתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שמתלבט: תפסיקו ופשוט תלכו לראות את זה בקולנוע.

אחרי כל כך הרבה צפויים, עם עלילה שראינו שוב ושוב והדבר היחיד שהיה בהם זה אפקטים-

צריך להגיד תודה לכריסטופר נולאן שהחזיר את האינטליגנציה לקולנוע.

אין הרבה תחת בימויו, אבל כל אחד עמוק ועשוי היטב, במיוחד הבאים (ושימו לב לציונים!):

Memento - 8.7

The Prestige - 8.4

Batman Begins - 8.3

The Dark Knight - 8.9

Inception - 9.3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט חדש של נולאן זה בהחלט סיבה למסיבה.

כמה שאלות-אלכס-הפרסטיג' זה סרט מבוסס קומיקס?או שהתכוונת לזה בכללי כסרט דמיוני?

מקסים-הבלתי נסלח או איך שלא קוראים לזה זה לא איזה מערבון בכלל? למה צריך לראות אותו בסינמה סיטי?

סיימון-יופי של כתבה ממש נהנתי,אני ממש חובב מוזיקת זימר. רק א. בקשה תשדל אותי לקנות קצת דיסקים שלו-זה ממש בושה שעוד לא קניתי כלום.

ב. עד כמה שזכור לי זימר עשה רק את הפסי קול של המשכוני "שודדי הקריבים" ולא של הראשון.לא זוכר מי כן עשה אותו אבל די בטוח שזה לא היה זימר.אה,קלאוס משהו. ג. בזמנו לכלכתי קצת על הפסקול של MW2-אני חוזר בי-זה פסקול טוב מאוד.קרבי ומרגש.פשוט במשחק אין כל כך זמן וסבלנות לשמוע אותו מרוב שכל העולם יורה עליך לכל הרוחות.

זהו בנתיים מתלבט אם להוציא את הכסף שלי על זה או על צעצוע של סיפור 3. ;D תגידו מה שתגידו אבל פיקסאר לא איכזבו אותי עד היום.(לפחות לא מאז רטטוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...