הסרט Inception - "התחלה" - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט Inception - "התחלה"

Bebush

Recommended Posts

הסרט ממש נהדר וכל כך שונה מהשאר ה"זבל" שהרגילו אותנו.

הסרט היה כל כך טוב שהלכתי אליו פעם שניה אחרי שבוע ::)

ספויילרים:

האם בסוף הוא נתקע בחלום? בסוף לא ראו שהוא נהרג בלימבו כמו בעצם מעין חלום שקופצים באמצע, למעשה כל הסרט בנוי בצורה הזאת... אולי כבר מאמצע הסרט הוא נתקע בחלום, לא ראו את הסביבון נופל מאמצע הסרט למי שזוכר.

שמתי לב שבמהלך הסרט אפשר לשמוע תקתוקי שעון, יכול להיות שאנחנו רואים את החלום של מישהו ויש רעשי רקע מבחוץ שנכנסים לחלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הנה שתי תיאוריות אפשריות לגבי הסוף, אני מסכים עם שתיהן:

http://www.imdb.com/title/tt1375666/faq#.2.1.37

הסרט היה כל כך טוב שהלכתי אליו פעם שניה אחרי שבוע ::)

מנוול! אני הולך פעם שניה ביום שבת. מאז שהזמנתי כרטיסים, אני כבר לא יכול לחכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שתצא גירסת HD, יקח לפחות עוד 3-4 חודשים. עד אז זה יהיה ביזיון לחשוב על גירסת עבור סרט כזה.

חוץ מזה, פעם ב... כשיש סרט טוב, זה תענוג לראות אותו שוב בקולנוע עם חברים/משפחה שלא ראו אותו ולצפות למבט על הפנים שלהם בסוף הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפירת השבוע: כמעט ראיתי אתמול את התחלה אבל בסוף ראיתי את צעצוע של סיפור השלישי :silly: -סרט מדהים וכיפי בטירוף מומלץ בחום.פיקסר ונולן הם מבחינתי הדברים העיקריים שיגררו אותי לקולנוע אבל בסוף הלכתי על צעצוע בנתיים כי (אתם יכולים להגיד שמדובר בסרטי ילדים-יכול להיות) עם כל ההתמודדיות האנושיות הלא קלות שפיקסאר מציבים לגיבורים שלהם תמיד יש הרבה הומור ואופטימיות-הסרטים שלהם תמיד נגמרים עם טעם טוב בפה.מכל הסרטים האחרונים שלהם(רטטוי ואפ,גם וולאי במידת מה) נהנתי בטרוף.

אבל סרטים כמו האביר האפל- אני חושב שהוא היה מרשים ועשוי טוב אבל בסופו של דבר אני חושב שהוא היה ואכזרי מדי כלפי הגיבורים שלו.בכלל לנולאן יש נטיה ליצור גברים "משובשים" שמאבדים את הצפון איפה שהוא בדרך והוא לא טורח לגאול את הדמויות האלה או לתת להם תקווה-רק מסבך אותם עוד יותר.(נגיד יוקרה נגיד האביר האפל,גם ממנטו בעצם,בטמן מתחיל היה האופטימי בסרטיו לדעתי) בדמויות שלו יש הרבה אלמנטים אנושיים אבל בסופו של דבר הוא לוקח אותם לכוונים מאוד מאוד קשים ועד כמה שנחמד להנות מהטויסטים המגניבים שלו,באיזשהוא מקום זה נמאס וזה מפספס ומחטיא כי הרע זה רק חלק מהמציאות.

סביר שגם אראה את ההתחלה אבל מה אתם חושבים, גם בההתחלה רוב הדמויות הן גברים מנוולים נשלטים בידי אגו וגחמות שונות או שיש כאן כוון אחר?(מעבר למטויבים המדבים בעלילה-לא שואל על זה, שואל על הדמויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט מטופש ומשעמם. אכזבת השנה!

המון פעלולים שמכסים על דמויות שטוחות. המון "סיבוכים" בעלילה וריבוי פרטים שמכסים על חוסר תחכום אמיתי. קצב מהיר שמכסה על חורים ענקיים בהיגיון הפנימי של הסרט. ורבדי חלום שמכסים על חוסר רבדים נוספים בסיפור.

לדמויות אין רגש (הילדה היתה מעולה בג'ונו ופה היא משחקת תפקיד מיותר בתור נודניקית שתפקידה לקדם את העלילה). אין גם שום עניין ביחסים בין ליאו ובין אישתו.

הסוף מטופש וגימיקי, ולא באמת מעודד חשיבה אמיתית לגביו.

לדעתי - סרט פעולה קייצי עם אפקטים נחמדים ורעיון מעניין. וזהו.

אני לא מבין למה אמרתם ש"אסור למצמץ!!!" (שני חברים שלי נרדמו באמצע ולא הפסידו כלום - הבינו הכל טוב מאוד), בשלב מסוים נהייתי אדיש כלפי ההתרחשויות המיותרות (אגב זה היה ארוווווך!).

ומי שמחפש פה תחכום או גאונות חופר בעיקר בדימיון שלו ולא בעלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון פעלולים שמכסים על דמויות שטוחות. המון "סיבוכים" בעלילה וריבוי פרטים שמכסים על חוסר תחכום אמיתי. קצב מהיר שמכסה על חורים ענקיים בהיגיון הפנימי של הסרט. ורבדי חלום שמכסים על חוסר רבדים נוספים בסיפור.

לדמויות אין רגש (הילדה היתה מעולה בג'ונו ופה היא משחקת תפקיד מיותר בתור נודניקית שתפקידה לקדם את העלילה). אין גם שום עניין ביחסים בין ליאו ובין אישתו.

אני לא מבין למה אמרתם ש"אסור למצמץ!!!" (שני חברים שלי נרדמו באמצע ולא הפסידו כלום - הבינו הכל טוב מאוד), בשלב מסוים נהייתי אדיש כלפי ההתרחשויות המיותרות (אגב זה היה ארוווווך!).

:xyxthumbs::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מזדקן ולא הבנת חצי מהדברים, אולי תתן דוגמא לסתירות משמעותיות בתוך הסרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר הכל... אבל...

למשל כשהמכונית המסחרית התהפכה אלף פעם והם עדיין לא הרגישו את ה-Kick (אבל פתאום כשהיא עפה מהגשר הם הרגישו).

משום מה ליאו והילדה נכנסו ללימבו של ליאו כשהם רצו להציל את סאיטו שמת בחלום השלישי. למה הם לא נכנסו ללימבו של סאיטו?

האמת, אני מצטער, אבל אין לי דוגמאות טובות נוספות שאני זוכר. אחרי הסרט דיברתי עם החברים ומצאנו הרבה שטויות שם...

בכל מקרה לדעתי אם אתה חושב שאין סתירות ושהתסריטאים חשבו על הפרטים עד הסוף אתה ממש נותן להם הרבה יותר מידי קרדיט.

שוב, כמו שאמרתי, סתם סרט פעולה עם רעיון נחמד. אין פה שום תאוריות גדולות ושום עלילה סבוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...