הסרט Inception - "התחלה" - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט Inception - "התחלה"

Bebush

Recommended Posts

100,00 מצביעים לא טועים- Inception הוא סרט השנה ללא ספק:

http://www.imdb.com/title/tt1375666

כשתעשיית הקולנוע כיום נראית כמו שהיא נראית ללא ספק שהוא סרט השנה. 8)

---

(זה סרט שצריך להוריד ב-HD, לצפות ולמחוק.

לקולנוע? לא שווה את הכסף.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 106
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אגב, למי שתוהה. שהלכתי לinception בכלל לא שמעתי עליו לפני זה. הלכתי אליו מבלי לדעת לאן אני הולך או של מי הסרט. רק בדיעבד גיליתי כמה הסרט הזה היה מצופה ושהוא בא מהבמאי של שני הבאטמנים+ממנטו.

חייב להגיד שהוא בהחלט הצדיק את שמו.

אני הלכתי אל הסרט עם ציפיות אחרי שעקבתי אחריו.

אבל מצד שני, גם אני לא ידעתי למה אני נכנס- הטריילרים חוץ מלהראות סצינות מעניינות מתוכו, לא מסרו פרטים על עלילת הסרט.

ובגלל זה גם כשישבתי באולם לא ידעתי בדיוק למה אני אמור לצפות- לדעתי זה פעל לטובה.

רק לי מוזר שספרות זולה אפילו לא קיבל ציון 9 בIMDB שהוא לפי דעתי הסרט הטוב ביותר אי פעם

אתה רציני?! 408,000 איש דירגו אותו 8.9 שזה נדיר ביותר עבור סרט וזה לא מספיק לך? :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקול של הסרט פשוט יצירת מופת.

מדהים לראות איזה הפקת ענק עשו בשביל הסרט הזה.

האנס זימר בהחלט שוב עושה את זה, אחרי הפסקול המדהים של האביר האפל שהוא יצר.

פשוט לצפות בסרטון ולקבל צמרמורת.

אגב, החלטתי שאני הולך שוב לסרט- מצאתי כמה חברים שעדיין לא ראו- ננצל את ההזדמנות. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

השיר בהילוך איטי כמו הזמן במציאות לעומת החלום

זה מה שעלה גם לי לראש- כי בחלום הזמן איטי יותר, כך שהשיר האיטי מסמל את זה. רק מה שיפה פה, שלא ידעתי שזה השיר שעומד מאחורי המוסיקה הזאת.

מישהו יודע איפה אפשר לקנות את ה-Totem של הסביבון במחיר נורמלי? ממש עשיקה מה שהולך ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע איפה אפשר לקנות את ה-Totem של הסביבון במחיר נורמלי? ממש עשיקה מה שהולך ב-.

ראיתי לפני כמה חודשים כאלה או משהו דומה בשוק הפשפשים, מאובקים וממתינים בסבלנות לבעל בית חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...