** בזק חותכת את מחירי ה-NGN בעד 50% ופותחת חזית רצינית מול HOT - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק חותכת את מחירי ה-NGN בעד 50% ופותחת חזית רצינית מול HOT

Cheif

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני קיבלתי ל VDSL2 את הנתב DSL-6641 של Dlink. יש גם את ה DSL-6640 שדומה לו, אבל לא יתאים למהירויות הגבוהות יותר בעתיד.

שים לב שהנתבים האלו אינם בתקן N אלא רק ב G באלחוט, והם גם נתקעים המון.

יש מידע עליהם כאן:

http://www.ynoma.com.br/dload/dlink/D-Link_Product_Solution_2010_ATC_(11)2925-0010.pdf

הבנתי שיש היום גם את ה VVG2000 של Netgear שאמור להיות יותר טוב:

http://www.netgear.com/Products/RoutersandGateways/WirelessNRoutersandGateways/VVG2000.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את המחירים האלה. אני עובר דירה בקרוב והמצב בישראל כ"כ עגום שאני אמור לשמוח שאינטרנט בקצב של 10 מגה בשנייה עם תשתית עולה לי כ-150 שקל בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שזה בכלל לא כזה יקר, 10Mb נחשבת מהירות גבוהה לכל דבר. פה בארץ גם אין מכסת תעבורה חודשית שחייבים לעמוד בה.

אין מספיק מזומנים? אפשר ללכת על 2.5Mb שמספיקה למרבית הצרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם הוא אמר שאין מודם אלא זה של DLINK , דגם 4060 או משהו כזה, הוא לא היה סגור על עצמו.

תבדוק כמה זמן התחיבות על הנתב לרוב הG הם שנתיים התחיבות וה N שלוש שנים התחיבות. אתה מקבל את הנתב ב"חינם" והתחיבות אומר אצלהם שאחרי שהתנתקת אתה משלם את היתרה על הנתב (בניגוד להוט שהתנתקות מוקדמת אתה משלם אחורה את מה שהם נתנו לך כ"הטבה") .

לי יש כרגע מודם שהם נותנים בחינם כי אני לא רוצה להיות מחויב אצלהם לשנתיים למרות שאני איתם כבר 8 שנים. כבר אכלתי מספיק התחיבויות ארוכות בחיים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Niseg, יש לך מודם ל VDSL2 ?

אמרו לי שאין להם מודמים חינם ל VDSL2, רק את הנתבים האלו.

יש לי מודם שעובד (aztek 600 משהו ) - זה מה שחשוב לי . אני לא צריך יותר מ10מגה ומתי שאני אצתרך אני אזכור להתקשר לחנות לפני שאני הולך לקחת מודם אחר :kopfpatsch:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 15 ו 20 (בהנחה ואיכות הקו סבירה ולא דפקו אותו בשדרוג התשתית ל NGN), מספיק כל אחד מנתבי ה D-LINK/NETGEAR מבוססי מודם ADSL2+, המוצעים באתר של .

בשביל תשתית VDSL (עבור חיבור 30מביט), שאלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו אני יעשה קצת סדר.

עד 15 מגה אפשר להשתמש בכל מודם נתב רגיל שמוצא בבזק.

בשביל ה20 מגה ומעלה צריך מודם VDSL.

כל ראוטר בבזק (גם ADSL וגם VDSL) עולה 24.9 למשך שנתיים בחיוב זיכוי מלא (פרט לראוטרים ADSL תקן G שהם 20 למשך שנתיים).

כל בטנולוגית ADSL אפשר לקחת מודם בהשאלה או ראוטר ADSL במחיר שציינתי.

בשביל להתחבר ל20 מגה ומעלה חייב לקנות מבזק את הראוטר VDSL (אין אופציה אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח?... עשיתי ניסוי מול 166 וביקשתי מהם שיסנכרנו את ה 834 שלי ב 20 מביט, כדי שאני אוכל לראות אם הקו שלי מאפשר זאת, והמודם הסתנכרן בהצלחה.

אם בעתיד המחיר יירד, אשתדרג בכיף לחבילה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...