** בזק חותכת את מחירי ה-NGN בעד 50% ופותחת חזית רצינית מול HOT - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** בזק חותכת את מחירי ה-NGN בעד 50% ופותחת חזית רצינית מול HOT

Cheif

Recommended Posts

הבעיה הגדולה של HOT זה היחודיות של חיבור L2TP, נושא שמאכיל קש כל אחד שמתכנן להביא ראוטר עוצמתי למערכת שלו.

מעבר לכך יש רק יתרונות.

החיבור של הוט גדול ושמן לעומת החיבור בעובי שערה של , נראה לי שזה דבר שמאפשר לקבל מהירויות גבוהות יותר בהוט אפילו באותה החבילה.

לדעתי שירות הלקוחות של הוט יותר טוב, התנסיתי בכמה פניות לבזק וכמה פניות להוט ואני מדבר מנסיון.

מבחינת זמינות השירות היו לי יותר מקרים של ניתוקים בבזק מאשר בהוט, אני מדבר על UFI ולא חיבור כבלים רגיל.

לדעתי אם הוט יפתרו את בעיית היחודיות של החיבור הם עשויים להכות את בלי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה הגדולה של HOT זה היחודיות של חיבור L2TP, נושא שמאכיל קש כל אחד שמתכנן להביא ראוטר עוצמתי למערכת שלו.

מעבר לכך יש רק יתרונות.

החיבור של הוט גדול ושמן לעומת החיבור בעובי שערה של , נראה לי שזה דבר שמאפשר לקבל מהירויות גבוהות יותר בהוט אפילו באותה החבילה.

לדעתי שירות הלקוחות של הוט יותר טוב, התנסיתי בכמה פניות לבזק וכמה פניות להוט ואני מדבר מנסיון.

מבחינת זמינות השירות היו לי יותר מקרים של ניתוקים בבזק מאשר בהוט, אני מדבר על UFI ולא חיבור כבלים רגיל.

לדעתי אם הוט יפתרו את בעיית היחודיות של החיבור הם עשויים להכות את בלי שום בעיה.

מעניין ,כבר כמעט 8 שנים אנחנו בADSL ו014 ,לא זוכר שהיה תקלות אזוריות ,או ממש תקופות של ניתוקים ...

הוט תישאר ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 שנים ולא ראית שהמודם יוצא מסינכרון והקשר ניתק ?

כרגע קרה לי, כבר פעם שניה מהבוקר (זאת אומרת כל שעתיים קריסת L2TP)

אגב אני בהוט 5MB בחבילת .

כל הזמן יש קריסות L2TP, במיוחד בימי שישי ושבת כל שבוע ששם יש לאגים מטורפים וקריסות מרובות (ו"תקלות אזוריות").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חבר'ה, זה כבר מתחיל להידמות לאותם

הוויכוחים של נגד OS X , וכבר לא

זוכרים מה נושא הפוסט !

נראה איך ואים יגיבו בהוט למהלך של ,

כאשר בעורפם של השניים נושפת חברת החשמל.

ולגבי השירות - כל אחד וההתנסויות שלו,

מי שמרוצה מהספק שלו, שיבושם לו, גם בבזק

וגם בהוט.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 שנים ולא ראית שהמודם יוצא מסינכרון והקשר ניתק ?

אני מדבר על תקלות רציניות שאין ,למרות שמצד שני אצלי גם זה דיי נדיר שהמודם יוצא מסיכרון ... אני דיי הרבה זמן על המחשב אז אני אמור לשים לב לזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברמת העקרון - כל עוד קו הטלפון למעלה, אין סיבה שהמודם ייצא מסנכרון. לא יצא לי לשמוע על אנשים שמודם ה ADSL היה מאבד סנכרון סתם כך, להבדיל מהכבלים, שם התופעה היא חלק בלתי נפרד מכל התענוג, וגם אני חוויתי את זה יותר מדי פעמים בתקופה שלי איתם.

השיא היה כשטכנאי פעור הגיע אלי, עבר על הכבל עד לתיבת התפצולת מסתכל עלי, מסתכל על התיבה... "צ'מע, אדוני.. המחברים, המחברים הם אלה שגורמים למודם שלך לצאת מסנכרון - אני אחליף מחברים וזה יפתור לך את הבעיה, מאלאנתאלפים אחוז!!111חמשעשרה"

אני מגחך לעצמי ואומר... "בשביל זה שלחו אותך? את המחברים אני יכול להחליף בעצמי, והם לא הבעיה. אין אפילו בעיה של עוצמות - הכל נראה תקין, והמודם ממשיך לצאת מסנכרון. אתה פה שוב מחרתיים בגלל אותן בעיות, מאלאנתאלפים אחוז!!111111שבעיםושש"

החליף מחברים והלך. כמובן שהבעיות המשיכו, רק שהפעם הטלפון היה בשביל להתנתק, ואז החלה מסכת צפויה של טרטורים.

הדבר היחיד שטוב אצל HOT הוא שיש להם מוקד תמיכה שעונה גם ב 3 לפנות בוקר, בשביל שתוכל לדווח על תקלה רצינית, במידה ויש. אצל סוגרים את הבסטה ב 20:00 אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף הייתי מתחבר עכשיו ל20 מגה, אבל אני לא יכול לקבל יותר מ15, אני כרגע על 15 והSNR שלי עובד על 7.5 שזה מאוד גבולי. הקו עובד יציב וניסו להחליף כרטיסיות, אך פשוט זה לא עזר. אני אפילו הוצאתי תפילטר קיבלתי עוד SNR אחד חח.

אתם חושבים שאם אני אבקש 20 אז ישימו לי כרטיס של VDSL? ואז באמת אוכל לקבל את זה?

כי ממה שאני יודע כרגע אנחנו רובנו מי שבNGN על כרטיסים של ADSL 2+

ותודה על העידכון CHEIF !! :xyxthumbs:

ל20 לא מספקים VDSL - יגידו לך שאין באפשרותך לקבל 20.

מה שכן יכול להיות שאם תתעקש יתנו לך - אבל שים לב למודם של VDSL יש התחייבות של שנתיים !

ב30 מגה הם מתקינים כרטיס VDSL ומספקים לך מודם - המחיר אבל בשמיים ויש התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל20 לא מספקים VDSL - יגידו לך שאין באפשרותך לקבל 20.

מה שכן יכול להיות שאם תתעקש יתנו לך - אבל שים לב למודם של VDSL יש התחייבות של שנתיים !

ב30 מגה הם מתקינים כרטיס VDSL ומספקים לך מודם - המחיר אבל בשמיים ויש התחייבות.

ההתחייבות היא רק לשנה -- קרא את הפיסקה האחרונה בהודעה לעיתונות של בזק מאתמול -- http://www.bezeq.co.il/PressReleases/Pages/20.07.2010.aspx?Page=1&IPP=10

בכל מקרה, לגבי חברת החשמל צריך לזכור שני דברים:

1. הם לא יוכלו למכור תשתית ישירות ללקוחות סופיים כמו שבזק ו-HOT עושות. הם יוכלו למכור זאת רק באופן סיטוני. בכל אופן זו התוכנית.

2. עד שנראה תשתית של חח"י פרוסה בצורה סבירה יקח לפחות שנתיים כך שהתחייבות של שנה ממש לא משחקת כאן.

בזק יותר דואגת ממה שקורה עם חבילת ה-12M של HOT מאשר מחברת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שטוב אצל HOT הוא שיש להם מוקד תמיכה שעונה גם ב 3 לפנות בוקר, בשביל שתוכל לדווח על תקלה רצינית, במידה ויש. אצל סוגרים את הבסטה ב 20:00 אאל"ט.

נכון חלקית, המוקד של הטלפון מתקפל בשעה הזאת, המוקד של האינטרנט פועל 24/7 וגם בשבת.

הבעיה היא שביום שבת בבוקר כשהמודם שלך יוצא מסינכון (וגם הטלפון מת, מסתבר) ה"תומך" אומר לך להתקשר בראשון בין 08:00 ל20:00, כי אם גם האינטרנט וגם הטלפון זה כבר לא הבעיה שלו, והוא מגלגל את זה למוקד השני.

סתם קטע מעצבן.

למרות שלזכותה של יאמר, חוץ מהפעם הזאת אני לא זוכר שבכלל התקשרנו אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם חבילת 10Mb :(

היה נחמד לראות את המחיר שלה יורד ל- 95 ש"ח נניח.

בכל אופן, אני מאוד שמח לראות את הורדת המחירים הזו, כבר חשבתי ברצינות לעבור ל- 12Mb אצל שבמחיר מאוד מפתה.

עדיין, אצל צריך בנוסף לשלם בנפרד על הקו שהם מספקים- "אינטרנט נטו" בין 20 ל- 25 שקלים בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, לגבי חברת החשמל צריך לזכור שני דברים:

1. הם לא יוכלו למכור תשתית ישירות ללקוחות סופיים כמו שבזק ו-HOT עושות. הם יוכלו למכור זאת רק באופן סיטוני. בכל אופן זו התוכנית.

אם כך, אז למי הם כן יכולים למכור את התשתית כדי לחבר לקוחות פרטיים, רק להוט ובזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...