מועד ב מתמטיקה נכשלתי - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מועד ב מתמטיקה נכשלתי

AliceInChains

Recommended Posts

נכשלתי במועד א' (גם אחרי מגן) קיבלתי 0 התחלתי להתכונן רק היום למועג ב שזה בעוד יומים שלוש....אם אני נכשל גם פה יורידי אותי שנה הבאה מחמש יחידות ל4?

או שאני נשאר חמש ורק השאלון הזה נשאר חרה עד שאני אתקן אותו מתישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

פתחתי אתמול נושא דומה :silly:

לפי מה שהבנתי, אתה חייב להוציא ציון טוב בשאלון החרא הזה, כי 05 יש גם ב-5 יחידות וגם ב-4 יחידות ככה שלא משנה אם תרד או לא ציון טוב אתה צריך.

תיגש למועד ב', ותיגש שנה הבאה למועד חורף אחרי שתעבור קורס לשיפור ציון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המגן שלי 92 אני תלמיד מצוין זה לא שאני גרוע ונכשל תמיד....

בגלל שהשנה היה כל הסיפור עם הבגרות אז יצא שבבצפר שלי התחילו ב8 תבגרות וסיימתי ב10 סתם לא הלך לי זה לא שאני נכשל על ימין ועל שמאל.

בבגרות בסוף קיבלתי 68. אולם הפער בין זה למגן גבוה מדי 24 נקודות, לכן אי אפשר לבצע פיפטי פיפטי בין השניים.... אז הציון הסופי = 0

השאלה היא אם אני נכשל במועג ב - האם שנה הבאה אני משובץ אוטומטית לגוש 4 יחידות? אני עולה לי"א....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

68 זה לא 0. ו24 זה לא פער גדול בכלל, רשום לך שקיבלת 0 באתר של משרד החינוך? משהו מוזר פה

ועניתי לך זה תלוי במורה\בצפר שלך

אני לא רואה סיבה שזה יקרה בגדול, אתה יכול מקסימום לשפר בחורף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קורה רק אם זה כיתתי ורק אם זה ממש גבוה, וגם אז המגן רק נופל והציון הוא הציון שקיבלת בבגרות.

אצלנו היה מישהו שקיבל מגן 90 והיה חולה בבגרות אז הוא הגיע רשם שם והגיש, קיבל 0 ו90 אבל בגלל שלכל הכיתה לא נפל המגן גם לו נשאר ושנה אחרי זה הוא ניגש עם מגן 90 שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. מבטלים מגן (או מורידים את האחוזים שלו), רק אם יש פער כיתתי גדול. אצלי קיבלתי 60 ומגן 100 באחד השאלונים ועדיין יצא 80 סופי

ב. גם אם מבטלים, אז אתה לא מקבל 0, אתה מקבל את הציון של הבגרות נקי וזהו

לסיכום, משהו מוזר, תדבר עם הבצפר שלך.

לשאלך- עניתי לך, תקרא את מה שרשמתי שוב. הפירוש המילולי שזה תלוי במורה שלך, אומר שהמורה שלך מחליטה, הבצפר, הרכזת בגרויות, אין שום חוקים של משרד החינוך בנושא, כל אחד עושה מה שבא לו.

ובגדול אני לא רואה סיבה שהמורה תרצה להוריד אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שהשנה היה כל הסיפור עם הבגרות אז יצא שבבצפר שלי התחילו ב8 תבגרות וסיימתי ב10 סתם לא הלך לי זה לא שאני נכשל על ימין ועל שמאל.

בבגרות בסוף קיבלתי 68. אולם הפער בין זה למגן גבוה מדי 24 נקודות, לכן אי אפשר לבצע פיפטי פיפטי בין השניים.... אז הציון הסופי = 0

השאלה היא אם אני נכשל במועג ב - האם שנה הבאה אני משובץ אוטומטית לגוש 4 יחידות? אני עולה לי"א....

חלילה, זה בדיוק מה שרציתי שתסביר.

כי הסיפור הראשוני שלך פשוט לא הסתדר לי.

לדעתי אתה צריך לבקש מביה"ס לשתף פעולה, כמה שאלונים מתוך הבגרות כבר עשית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אין לך 0, אל תדאג. עוד לא פרסמו ציונים סופיים, ויפרסמו אותם רק אחרי שיחשבו את הסטייה הממוצעת בכל בית-ספר, ואז יקבעו את המשקל של ציון ההגשה הבית-ספרי. החלק היחסי שלו הוא לא בהכרח 50%, כי סטייה ממוצעת (ברמה הבית-ספרית) שגדולה מ-X נקודות (לא יודע כמה בדיוק) תוביל לירידה קולקטיבית (ברמה הבית-ספרית) במשקל של ציון ההגשה הבית-ספרי ולתוספת זהה במשקל של ציון הבגרות (יש מעין מדרג), עד לסף מסויים.

לכן, בכל מקרה תקבל ציון עובר (וליתר דיוק 68+), ולדעתי תקבל ציון סופי של 80 (ממוצע פשוט של 68 ו-92).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

צריך להיות מאוד כשרוני בשביל להגיע למסקנה שחישוב כלשהו בין 92 ל-68 הוא 0.... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...