כל מה שרציתי זה דיספליי המחשב בטלויזיה - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל מה שרציתי זה דיספליי המחשב בטלויזיה

do.rotem

Recommended Posts

היי,

אני צריכה עזרה (תמיכה, חיבוק.. כל דבר שימנע ממני לבעוט במחשב שלי! :s07: )

שדרגתי את ה הנייח שלי, לקחתי שני מחשבים ישנים חיברתי ביניהם ו-וואלה! יש לי מחשב חדש, טוב יותר - וינדוס 7... הכל טוב.

רק שאחרי שכבר קניתי את הכבל הסופר ארוך לחבר את הדיספליי של המחשב לטלויזיה - זה מסרב לעבוד!!

מדובר בכרטיס מסך getforce 6600 gt (שעד למועד השדרוג עבד בלי בעיה), יציאת S-VIDEO ל- RCA.

ניסיתי לחבר למגבר שמחובר למסך , ניסיתי ישירות לטלויזיה עם מתאם SCART, ניסיתי למסך אחר, רק כדי לוודא שהטלויזיה לא דפוקה...

כלום לא עוזר.. עושה רושם שזה עובד (העכבר בורח לו ימינה אחרי שינוי כל ההגדרות) - אבל אין תצוגה בטלויזיה!

אז למי שיש רעיון, מה יכולה להיות הבעיה - אני אשמח מאוד מאוד לעזרה!

ותודה למי שנשאר לקרוא את הסיפור הארוך , קורע לך וסוחט דמעות הזה.

רותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיספליי זו מילה מצחיקה בעברית.

בכל מקרה, דרייברים מעודכנים? סבבה.

בהנחה שהבעיה היא תוכנתית- לכי ל control panel.

יש שם אופציה בשם set up multiple displays.

אם המחשב מזהה את הטלוויזיה אז תשימי על Clone mode. פתר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה טלוויזיה את מנסה לחבר ?

במקרה שאת מנסה לחבר לCRT פשוטה (הטלוויזיות השמנות ) תקבלי בכל מקרה תמונה די מסריחה וחבל לך להתאמץ על זה

ובמקרה שאת מחברת לLCD\פלזמה -תחברי דרך (יש מתאם מDVI לHDMI ) (להרבה 6600GT יש 2 DVI )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.. ותודה על התמיכה :)

אז ככה - בנוגע לדרייברים יש סיכוי שלא. נראה לי שהבחור שסידר לי את המחשב קצת זרק...

אבל זה יכול להיות הדרייבר באמת? עושה רושם שיש לי את כל האפשרויות לעשות את זה בהגדרות.

אז נגיד ואני מורידה דרייבר חדש, מעודכן - איך מתקינים? זה כמו להתקין תוכנה?

ועשיתי CLONE, זה רק שינה לי את הרזולוציה של המסך מחשב.

ניסיתי את כל הרזולוציות. למרות שאני די בטוחה שמדובר ברזולוציה הנמוכה ביותר - כי כן יש לי מעפנה (CRT) ולא, אין סיכוי שאני קונה עכשיו LCD.

מזה DVI2? זה נראה כמו VGA רק קצת גדול יותר? אז כן יש את זה.. אבל בכל מקרה אין לי למה לחבר את זה בטלוזיה (כן, המעפנה שלי) יש כניסה רק של SCART.

אז תודה.. אבל כנראה שגם הערב אמשיך את מרתון הסופרנוס מול המחשב. בעסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא הסבירה פה שאין לה שום כוונה לקנות חדשה.

CRT זה לא בדיוק מעפן, זה פשוט מאוד שונה וכבר נחשב "דור קודם" היום.

הרזולוציה המאקסימלית שאת יכולה להציג על כזאת היא 800 על 600. תשימי לב באמת איך הדרייבר מזהה את הפלט הנוסף שחיברת.

במקרה של חיבור svideo באמת שאי אפשר לקבוע רזולוציות נפרדות ואפשר לבצע רק clone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה המאקסימלית שאת יכולה להציג על כזאת היא 800 על 600. תשימי לב באמת איך הדרייבר מזהה את הפלט הנוסף שחיברת.

במקרה של חיבור svideo באמת שאי אפשר לקבוע רזולוציות נפרדות ואפשר לבצע רק clone.

הרזולוציה המקסימלית ברובם פחותה מה 800 על 600 כי ל 800 על 600 צריך קומפוננט ומעלה וברובם אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המתאמים של S-VIDEO ל-RCA לא תמיד עובדים.

במיוחד אם היציאה מהכרטיס היא לא בדיוק S-VIDEO. תבדקי אם היציאה בכרטיס מכילה 4 פינים או יותר.

ומה אורך הכבל שבו את משתמשת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא -

S-Video carries standard definition video (typically at 480i or 576i resolution), but does not carry audio on the same cable.

http://en.wikipedia.org/wiki/S-Video

אתה מתבלבל אולי עם קומפוננט שיכול להגיע גם ל1080P אבל הרבה מכשירים ישתמשו בו ל480P

ו480P מקביל ל800 על 600

אבל S-Video לא יכול לעשות את זה -הוא סך הכל נותן איכות תמונה (לא רזולוציה) יותר טובה מקומפוזיט

רק שאין לו חיבורי אודיו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה... פשוט לא הדלקתי את הטלויזיה. סתם! איזה מרגיז זה היה יכול להיות.

יותר מרגיז שכלום לא עובד~~ כנראה שאין מנוס משליכת המחשב מהחלון תוך קללות ובעיטות בקיר.

עשיתי CLONE, הרזולוציה אכן על 600*800 (זה נוראי לעבוד על המחשב ככה)

בכרטיס המסך יש יציאת SVIDEO (נראה בול כמו בתמונה בלינק ששם קרירין - מעריכה את ההשקעה) - וזה גם סוג החיבור שרשום לי בהגדרות של הכרטיס מסך (ולא קומפוזיט - והכוונה היא ל- RCA, נכון?)

הדרייבר לא מזהה שום פלט נוסף שחיברתי... אמממ נראה לי. בעצם הוא כאילו רשום TV בדרייבר של הכרטיס. בהגדרות תצוגה של הוא רושם שיש עוד פלט, אבל זה לא נראה לי קשור לעובדה שחיברתי משהו, זה מופיע כחלק מהאפשרויות של ההגדות.

הכבל הוא בין 4-5 מ', נראה די איכותי, עבה.. ציפוי מוזהב וכל השטויות - חדש מהחנות.

זה יכול להיות הכבל, אבל לא בא לי לקנות חדש.

טוב.. סיעור מוחות אחרון! (למרות שאני קצת נהנית מכל הבאז שיש סביב זה)

מה לעזאזאל יכולה להיות הבעיה! אוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי CLONE, הרזולוציה אכן על 600*800 (זה נוראי לעבוד על המחשב ככה)

זה לא (בטלוויזיה השמנה ) פשוט יש גבול תחתון לפלט שכרטיס מסך יכול להוציא

הבעיה שרוב הטלוויזיות השמנות לא מגיעות לזה ומורידות רזולוציה ובדרך כלל גם אין להם חיבור לקומפוננט ומעלה

חוץ מזה את לא צריכה להוריד רזולוציה במחשב -זה שטויות בכרטיסים החדישים היום

התמונה תתאים את עצמה לטלוויזיה השמנה גם ככה ותוכלי ליראות טוב במחשב וגרוע בטלוויזיה ואני אומר לך מניסיון

חרשתי על השטויות האלו המון וזה פשוט חסר טעם

בעבר זה כן היה טוב שהסדרות היו בSD וזה היה בערך באיכות של הכבלים היום -וככה הרווחת שטח מסך

היום בסדרות החדשות\משחקים\ואפילו הרבה תכנים חדשים ביוטיוב -ההפסד איכות מאוד מורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא (בטלוויזיה השמנה ) פשוט יש גבול תחתון לפלט שכרטיס מסך יכול להוציא

הבעיה שרוב הטלוויזיות השמנות לא מגיעות לזה ומורידות רזולוציה ובדרך כלל גם אין להם חיבור לקומפוננט ומעלה

...-ההפסד איכות מאוד מורגש

טוב, נקווה שהשמנה שלי עוברת את הגבול התחתון הזה (בכל זאת אלביט- תן כבוד לתעשיה אוירית).

אז במקום להיות חנונית אני אלך להתנגח קצת עם הבחור שמכר לי את הכבל, אנסה להאשים אותו בכל הבלאגן - בתקווה שזו הבעיה.

וכן, אין ספק שאין מה להשוות בין איכות של שמנות לאיכות של רזות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...