איך להיפתר מBAD SECTORS? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להיפתר מBAD SECTORS?

ferrari

Recommended Posts

אז ככה. יש לי הרד דיסק (WD800JB) הרד דיסק 80 ג'יגה של WESTERN DIGITAL עם 8MB CACHE . הCHKDSK מצא בו BAD SECTORS. על ההרד דיסק יש עדיין אחריות, הייתי בטוח שההרד דפוק, וצריך להחליף אותו במסגרת האחריות (מה שיוצר המון כאב ראש, התקנת החלונות מחדש והכל, ואובדן כל המידע שיש עליו עכשיו), עד שראיתי את הדבר הבא באתר של WESTERN DIGITAL

http://wdc.custhelp.com/cgi-bin/wdc.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=62&p_created=1003443764

Problem:

The utility ScanDisk reports bad clusters or bad sectors on the drive.

Cause:

Bad sectors as reported by ScanDisk [glow=red,2,300]may or may not indicate physical damage to the drive[/glow]. Anything from a virus, to a faulty data cable, to improper settings can cause bad sectors to be incorrectly reported in ScanDisk.

ומכאן נכנסת ההגדרה לBAD SECTOR לוגי, כלומר לא באמת בעיה פיזית על הכונן אלא בעיה לוגית שאפשר לתקן,

בכל אופן, הרצתי את תוכנת הדיאגנוסטיקה שלהם מספר פעמים, גם בDOS וגם בחלונות, וזו לא מצאה שום בעיה פיזית על הכונן,

מה שמגביר את החששות כי אלה הם BAD SECTORS לוגיים שאפשר לתקנם בדרך כלשהי.

ועכשיו לשאלת מיליון הדולר: - איך אני נפתר מהם? האם יש שיטה שלא כוללת פרמוט של הדיסק? כי ממש לא בא לי להתקין הכל מחדש, ולאבד את כל המידע שלי, אין לי איפה לגבות. - ואם אין שיטה כזאת, אז מה השיטה הבטוחה ביותר להיפתר מהם? גם אם היא דורשת פרמוט.. - מתישהו אני אעשה את זה, בסופו של דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגבה, תעשה Low Level format ותראה אם הבעיה נפטרת.

אין דרך אחרת, אגב פעם הבאה שתקפיץ, ינעל הת'רד שלך על המקום ללא אזהרה.

כשירצו לענות לך יענו, לא לפני ובמיוחד לא אם תקפיץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...