דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 13 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

SWYPE זמין רק ב 5 שפות בערך, זה לא ממש מפתיע שאין עברית.

יש את SLIDEIT שדומה, אבל דורשת דיוק הרבה יותר גבוה מבחינת מעבר על האותיות. מה שיפה ב SWYPE הוא שאפילו בחירבוש מהיר על המקלדת שפוגע "בערך" באותיות שאתה צריך, הוא איכשהו מצליח ב 99% מהמקרים להשלים את המילה שאליה התכוונת. התוכנה גם לומדת את דפוסי "הקלדה", אז עם הזמן הדיוק שלה אפילו גדל.

זו מערכת שטיפה בעייתי לתרגם לכל שפה כי זה דורש מילון ענק ומאגר גדול של דפוסי הקלדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שיפה ב SWYPE הוא שאפילו בחירבוש מהיר על המקלדת שפוגע "בערך" באותיות שאתה צריך, הוא איכשהו מצליח ב 99% מהמקרים להשלים את המילה שאליה התכוונת. התוכנה גם לומדת את דפוסי "הקלדה", אז עם הזמן הדיוק שלה אפילו גדל.

כל זה טוב ויפה.

כל עוד זה לא תומך בעברית זה מעניין אותי כקליפת השום.

מי לעזאזל כותב SMSים באנגלית? מה אני תייר אמריקאי שבמקרה נמצא עכשיו בישראל? בחיים שלי לא שלחתי אפילו SMS אחד באנגלית, ושלחתי כבר אלפי SMSים בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע שהרבה מההקלדה במכשיר גם ככה נעשית באנגלית, כן? חיפוש דברים במרקט, גלישה באינטרנט, וכו'.

אז ב SMSים משתמשים במקלדת רגילה.

אז בסדר, זה לא קיים מבחינתך, אבל העולם לא סובב סביבך והדיון פה הוא לא עליך, זה שהפיצ'ר לא מרצה אותך לא משנה את העובדה שהוא פועל מצוין ומהווה תוספת שימושית מאוד למכשיר בשביל כל משתמש בעולם. (ובטח שהוא לא "בדיחה גרועה".)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די לחפור

SWYPE לא עובד, מי שרוצה פיצ'ר דומה יש את SLIDEIT

באופן כללי, המקלדות באנדרואיד בעברית הן לא ממש מציאה

לא ANYSOFTKEYBOARD, לא SLIDEIT

היחידה שאיכשהו אפשר לכתוב איתה לא במצב LANDSCAPE היא של HTC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין SWYPE בעברית עדיין.

SO WHAT...

זה ברור שיהיה בהמשך כי מה שצריך בעיקרון זה מילון.

אותי זה לא כל כך מעניין כי רוב ההקלדות שלי הם באנגלית.

אפילו אימיילים אני שולח באנגלית.

SMS אני כמעט אף פעם לא שולח.

קודם שיגיע הפרויו עם העברית המובנית (ממש בקרוב) ואז יתחילו לעגל פינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk: :goodposting: :hizuk:

אלה האתרים שמצאתי שמצביעים על דרכים אפשריות כביכול לפרוץ את הCAPTIVATE ורציתי לדעת עד כמה אמינים הם נראים לדעתכם:

http://hyfeno.com/unlocked-samsung-i897-captivate/

והאם ישנה אופציה להתקין על ה-CAPTIVATE את הפרויו בדיוק כמו על הוויברנט ובכך שהם יהיו שווים מבחינת יכולות/אופציות תוכנתיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SWYPE זמין רק ב 5 שפות בערך, זה לא ממש מפתיע שאין עברית..

swype זמינה ב19 שפות.

מה שמעודד אותי שבפורום שלהם כבר נכתב שהם תכננו הוספת תמיכה בעברית בתחילת 2010. זה אמנם לא קרה אבל עם ההצלחה של SGS אני אופטימי שזה באמת יקרה.

anysoftkeyboard היא בדיחה עצובה. אחרי שהתחלתי להשתמש ב swype פשוט אי אפשר לחזור אחורה. לא רק אם אתה עושה swype אלה הקלדה רגילה בכלל. המקלדת בנויה בצורה מאוד נוחה.

אולי גם תעשו VOTE, יכול לעזור: http://swype.uservoice.com/forums/17482-swype-general-forum/suggestions/443262-swype-s-language-support-[br]פורסם בתאריך: 15.08.2010 בשעה 16:43:17

אגב אני לא יודע אם ידעתם את זה אבל אני הופתעתי. מסתבר שיש פלאש ב2.1

אמנם גרסה ישנה ואיטית אבל "עובדת"

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=755329

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעשע... משו אומר לי שזה היה המצב אצלו מלכתחילה, ייתכן שהוא קנה אחד שהספיקו "לגנוב".

כבר ביצעתי קרוב ל 30 צריבות, לרבות כאלו של קומבינציות בין גירסאות ואצלי הכל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע אני עם JG5 + רדיו של JM5 + רום Modaco R3.

ד.א, הגעתי גם למצב בו המכשיר מרסטרט את עצמו בלי סוף ונכנס בכח ל Recovery, הדרך היחידה לפתור (וזה ממש לא היה קל) את זה היתה להחזיק את Vol Down + Home + Power תוך כדי שאני מכניס את הסוללה למכשיר, ורק אז הגעתי למסך ה Downloading... מה שהביא אותי למסקנה שככל הנראה לא ניתן באמת להרוג את המכשיר.

Yey

ולא עמרי - מה שאני כן תמיד מוודא זה שאני מפרטשן אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...