דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 45 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

כעיס. ולא גיביתי.

בקטנה - אני מאמין שבעוד כמה ימים, בגלל כל אלו שנכנסו עכשיו לפאניקה, ישחררו DUMPים של קבצי מקור, אני רק צריך לזכור ששלי היה PCW, או משו בריטי אחר. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7920167&postcount=682[br]פורסם בתאריך: 30.08.2010 בשעה 23:37:10

בקטנה - אני מאמין שבעוד כמה ימים, בגלל כל אלו שנכנסו עכשיו לפאניקה, ישחררו DUMPים של קבצי מקור, אני רק צריך לזכור ששלי היה PCW, או משו בריטי אחר. :cool2:

לא נראה לי שזה אפשרי

זה קובץ מקודד וכולל את הIMEI שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו מלכודת עבור מי שרכש מכשיר נעול (מצד שני זה היה צפוי שמתישו יגיע מצב בו לא ניתן יותר לפרוץ את המכשיר באמצעות טוויק רג'יסטרי). מבחינת אחריות, אם החבר'ה ב CLOVE לא עצלנים, סביר להניח שהם ינסו לתפוס טרמפ על הדבר הזה.

מאידך, אם זו באמת טעות מצד סמסונג, מה שקשה לי להאמין, מצפה להם עכשיו לא מעט עבודה. בכל מקרה - לא מטריד אותי, ולדעתי זה Reversible. תמיד אפשר להריץ ב End של שרתי שתאמת את ה Product Code לפי Serial Number או IMEI ותחזיר את המצב לקדמותו. שני הנתונים האלה צרובים על-גבי המדבקה שעל המכשיר בכל מקרה, וה IMEI המקורי כאמור לא השתנה גם לאחר השינוי שביצעה JPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Restored my old (pre JPC) nv_data.bin, nv_data.bin.md5, nv_data.bak, nv_data.bak.md5 files on the fly, and booted the phone.

Permanent memory is now restored to the state it was before the update.

No need for reflash.

You can stick with JPC if you want to.

נשמע הפיך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע הפיך

למי שגיבה את הEFS...

אבל לא הבנתי, זה לא קורה לכולם?

לי זה לא קריטי כי גם ככה אין לי אחריות, אבל מעניין

זה כי הוא גיבה את הקבצים, אני צריך למצוא CLOVEאי מישראל, או מבריטניה עם אותו Product Code שהשכיל לעשות את זה.

אי אפשר להעביר את זה ממכשיר למכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כ"כ בטוח?... אנחנו כן יודעים שה JPC לא נוגעת ב IMEI, ואני מאוד בספק אם מספיק מטופשים בשביל להטמין את המידע שלו בקבצים האלה.

אגב, ייתכן שפספסתי - OMRIJ, עדכנת באמצעות odin?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מבין שזה הפיך למי שגיבה את ה efs (אגב גם אני גיביתי..לא שזה עזר לי כ"כ...אני חושב שזה על הכרטיס שלי).

אבל אני לא מבין משהו, הוא כותב שזה חלק שצרוב במכשיר, אז איך אפשר לשנות אותו??

עריכה:

כן זה על הכרטיס שלי, אלפעע אתה רוצה לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה כ"כ בטוח?... אנחנו כן יודעים שה JPC לא נוגעת ב IMEI, ואני מאוד בספק אם מספיק מטופשים בשביל להטמין את המידע שלו בקבצים האלה.

אגב, ייתכן שפספסתי - OMRIJ, עדכנת באמצעות odin?

עדכנתי דרך KIES

תחפש אחורה בדיון על הדיון בXDA שקישרתי אליו על הefs

דיברו שם על כל הנושא (האמת, היה שם קישור לפורום אחר עם מישהו שיש לו דרך לשחזר את הקובץ הזה לפחות למכשירי אחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך סקרנות, מהם ערכי ה DEVICE_UID בתתי ספריה 1, 3 ו 4 אצלך?...

אצלי (לפי הסדר) :

0832f86458f788132f54d51e1a816891

100019BD13B4_02

900019bd13b4[br]פורסם בתאריך: 31.08.2010 בשעה 00:22:15

עריכה:

כן זה על הכרטיס שלי, אלפעע אתה רוצה לנסות?

יאללה בכיף, פרגן בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...