דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 48 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא משנה, כי זה לא עובד. לפחות הצלחתי להחזיר אותו ל PC הקוריאני. זה היה עובד אילו היתה קושחה רשמית קיימת ב KIES המבוססת על GT-I9000HKDCPW, אבל אין כזו למיטב ידיעתי.

*עדכון* - הצלחתי לשחזר את ה PC באמצעות הפתרון הזה - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7921548&postcount=724

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמור לקבל את הCAPTIVATE בקרוב ואשמח להסבר קצר ברשותכם בבלגאן שיש לי בראש מכל הקריאה הזו:

אם הכנסתי את הקוד לשחרור נעילת הSIM בCAPTIVATE, שידרוג לFROYO ינעל שוב את המכשיר? (מקריאה בXDA הבנתי שכן)

יש דרך לפתוח אותו שוב ולהשתמש בפרויו?

תודה,

יוסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת ניסיתי, לצערי לא הבנתי כלום ממה שאמרתם

יש לי מכשיר חדש מלונדון, פתוח

מה מומלץ להתקין עליו? דרך מה ומה לגבות?

אשמח אם מישהו רק יוכל לענות לי על זה כי באמת אני לא מבין יותר מידי ממה שהולך פה בדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה, כי זה לא עובד. לפחות הצלחתי להחזיר אותו ל PC הקוריאני. זה היה עובד אילו היתה קושחה רשמית קיימת ב KIES המבוססת על GT-I9000HKDCPW, אבל אין כזו למיטב ידיעתי.

*עדכון* - הצלחתי לשחזר את ה PC באמצעות הפתרון הזה - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=7921548&postcount=724

שתי שאלות, איך אני בודק מה ה-product code מהמכשיר עצמו?? יש איזה קוד להכניס ב-dial pad אבל הוא מכיל מילים משום מה... ויש לי שם רק מספרים :s05:

מעבר לזה, צריך root בשביל התיקון הזה - עשית את זה לפי ההוראות פה - http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=769400, או שיש דרך יותר פשוטה להשיג root?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצעתי רוט ל 2.2 לפי מה שמצויין שם (יש דרך פשוטה יותר ל root ל 2.2 ככל הנראה, אבל היא לא נראית לי אמינה במיוחד), והרצתי ידנתי את הפקודות כשהמכשיר מחובר למחשב ב Debugging mode.

את ה Product code אתה יכול לבדוק ב registry אחרי שחיברת את המכשיר ל Kies, היכן שאתה מבצע את המניפולציות בכדי לגרום ל KIES להציג עדכונים. זה כבר צויין לא מעט פעמים בת'ראד הזה וב XDA.

עיצה שלי - למי שחושש, מאחר ולא מדובר ב Froyo רשמי, חכו עם זה, או שתנסו את אחת מגירסאות ה JP מ -Firmwares, מלבד JPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון KIES לא מאפשרת לעדכן קושחה על-סמך ה Productcode של המכשירים שהגיעו אלינו מ Clove, אולי בגלל האיזור, אולי בגלל משו אחר - לא ברור. יש צורך במניפולציית רג'יסטרי בשביל לגרום ל KIES להציג עדכונים. גם אם תחזיר את המכשיר ל JF3, זה לא ישנה את העובדה שהתוכנה מסתמכת על פרמטרים בסיסיים מהמכשיר, והם אלו שמונעים את העדכונים נכון להיום. קושחת JPC היא הראשונה שמתעסקת עם הפרמטרים האלו ומשנה אותם, ולכן העדכון אליה כבר לא ממש מומלץ.

*עדכון* - עושה רושם שסמסונג הסירו את JPC מ Kies וכבר לא ניתן לעדכן אליה באמצעות שינוי הרג'יסטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר למען האמת...ופתאום זה הפסיק, אני מנסה שזה יחזור על עצמו כדי לבדוק וזה לא קורה :S.... ???

ד"א - יש אופציה לשנות את האנימציה עם הדלקת המכשיר מה-S הזו ל-X של הנקסוס 1?

או ישנה אופציה לשים את זה כמסך? איפה אני יכול למצוא את זה?

_________________________________________________________________________________________________

יש לגלקסי S תוכנת ניווט ברמה של IGO8 וכד'?

ראיתי mobile maps 10 מבית Sygic אבל לא ראיתי מפות של הארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

* אם זה כבר לא קורה, שכח מזה. :xyxthumbs:

* לא שידוע לי, אך נראה לי שכשישוחרר cyanogenmode ל sgsים, תיהיה אחת אחרת ואולי אף יותר יפה.

* לא ממש, עושה רושם כפתרון העיקרי נכון לעכשיו. כל שאר התוכנות מבית navngo לא מפגינות תאימות מדהימה למכשיר, או לא מציאה גם מבחינה פונקציונאלית. אולי תשוחרר בעוד מס' חודשים IGO PRIMO לאנדרואידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...