דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 219 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם כל הכבוד לNEXUS S לפי מה שהציגו הוא לא שונה בכלום מה S אז מה הסיבה לחכות?

אם אני לא טועה יש שינוי מהגלקסי מבחינת חומרה, רוב הסיכויים שהGPS יתפקד ב100% ואם הוא יהיה כמו הנקסוס וואן הוא יקבל את כל העדכונים ראשון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPS לא חשוב לי במיוחד... יש לי ברכב GPS ייעודי. כמובן שהאופציה ל GPS לא תזיק במקרים שנתקעים בלי ה GPS הייעודי.

אני חושב שאלך על ה S. רק השאלה שלי היא איך הרום של כי אני לא ממש רוצה להתעסק יותר מידי עם המכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GPS לא חשוב לי במיוחד... יש לי ברכב GPS ייעודי. כמובן שהאופציה ל GPS לא תזיק במקרים שנתקעים בלי ה GPS הייעודי.

אני חושב שאלך על ה S. רק השאלה שלי היא איך הרום של כי אני לא ממש רוצה להתעסק יותר מידי עם המכשיר.

לפי הקובץ שLEV0 הביא ,לא ניראה שהמערכת שלהם כול כך יציבה O_ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.cellcom.co.il/device/pages/device.aspx?ID=5199450b-a65b-4a17-8d1c-c45ad44448ee

לקוח יקר, על מנת לחסוך ממך את הפניה למוקדי השירות, ריכזנו עבורך בדף זה את התופעות התפעוליות הידועות של מכשירך 4 הדורשות את תשומת לבך

כללי :

*לשיפור ביצועי המכשיר ולהגנה עליו רצוי לבצע שימוש בכיסוי המצורף.

*iPhone 4 מותאם לשימוש עם כרטיס ייחודי בשם Micro-SIM. שימוש בכרטיס SIM מסוג אחר (מאולתר או מקורי) שאינו מתאים לדגם זה עלול לפגוע במכשיר ובתפקודו.

*iPhone 4תומך בשמירת אנשי הקשר על גבי המכשיר עצמו בלבד ולא על גבי כרטיס ה-Micro-SIM. שירות חו"ל מוזל משופר מאפשר חיוג מחו"ל לאנשי קשר השמורים על גבי כרטיס ה- Micro-SIMבלבד, לפיכך, יתאפשר חיוג מחו"ל באמצעות שירות חו"ל מוזל משופר רק לאנשי הקשר שנשמרו לך על כרטיס המיקרו-סים באמצעות מכשירים אחרים. במקרים אלו, ובמטרה לאפשר שימוש בשירות חו"ל מוזל משופר, יש לבצע הקלדה ידנית של המספרים אליהם ברצונך להתקשר.

*לעיתים, חיישן הקירבה במכשיר אינו מתפקד בזמן שיחה כך שבעת הצמדת המכשיר לאוזן המסך לא כבה ועקב מגע של הפנים עם המכשיר השיחה עשויה להכנס למצב החזק או השתק או להתנתק. תופעה זו נפתרה בגרסה 4.1 ומומלץ להורידה באמצעות תוכנת ה-itunes (או כל גרסא מתקדמת יותר הזמינה להורדה).

*יתכן ובמכשיר חדש יופיעו כתמים צהובים על גבי המסך. הכתמים הינם זמניים וצפויים להעלם לאחר מספר ימי שימוש במכשיר.

*טמפ' העבודה המומלצת עם המכשיר, על פי הגדרות היצרן, הינה0ºC - 35º C. במידה ותהייה חריגה בטמפ' תוך כדי שימוש במכשיר תתקבל התראה ויזואלית והמכשיר יפסיק לפעול. במקרה כזה, יש לדאוג להביאו לטמפ' העבודה. כמו כן, טמפ' האיחסון של המכשיר ע"פ הגדרות היצרן, הינה בטווח טמפרטורה של

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קצת לא קשורה... חבר מאוד טוב שלי נוסע לחו"ל עוד מאט לחודש ימים, לתיאלנד וכנראה גם הונג-קונג, האם כדאי להגיד לו לקנות את הגלקסי או לחכות לנקסוס S?

ואם כן לקנות, היכן אתם ממליצים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך ,אין פה ממש בעיות ,הבעיה עם חיישן הקירבה סודרה ב4.1...

חוץ מזה אין פה שום דבר מיוחד ...

וידוי : כמו שאתם יודעים ...יש לי איפון 4 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...