דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 214 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח... אני רואה שאתה עוקב... שמע, אתה לא מבין איזה מעצבן זה.

ניסיתי כבר מיליון אפשרויות, וזה לא מסתדר. זה רץ פעם אחת טוב, ואחר כך הרזולוציה משתנה ואי אפשר ללחוץ על אף כפתור.

יש שם קובץ שנקרא SYSTEM.TXT שצריך לשחק שם עם הפרמטרים וזה די הרבה אפשרויות.

הבעיה היא שהמערכת מולטימדיה לא בדיוק של יצרן מוכר אז לאף אחד כמעט אין אותה ואז אין עם מי להשוות...

יכול להיות שאגיע למצב קיצוני ביותר ואאלץ לרכוש iGo (בתקווה שלא אגיע לכאלה צעדים דרסטיים אבל אולי אין מנוס....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את זה על המחשב... רק רציתי לדעת מה מבין שני הקבצים עדיף.

שמתי לב שבחדש יש תיקייה בשם T9DB עם הרבה קבצים של שפות, ואם אתה אומר שיש רקע שונה אז סבבה.

חוץ מזה הכל אותו דבר? אני שואל כי יש הבדל של 12 מגה ביניהם.

תודה! מאיפה אתה יודע?

תוריד את הגירסא החדשה שאני מעלה עכשיו.

הוספתי יישור לימין בהודעות SMS

הורדתי את העיברית מ 99 מהמקומות ברום ( רק אנשי קשר נישארו בעברית כול שאר המקומות אנגלית בשונה מהגירסא הרגילה)

הוספתי את הקרנל K9

אני מעלה את הרום עכשיו .

אין צורך יותר להתשמתש ב morelocale , התקנת הרום מגדירה הכול אוטומתי - להתקין ולהתחיל להשתמש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן... זכור לי עוד מהימים בהם ניסיתי לקנפג אותה כמו שצריך לתמיכה מושלמת ב 480x800/800x480 עם היפוך אוטומאטי ב HD2.

חכה קצת, עם הזמן מישו לבטח יפרסם את ההגדרות התואמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את העיברית מ 99 מהמקומות ברום ( רק אנשי קשר נישארו בעברית כול שאר המקומות אנגלית בשונה מהגירסא הרגילה)

הוספתי את הקרנל K9

אני מעלה את הרום עכשיו .

אין צורך יותר להתשמתש ב morelocale , התקנת הרום מגדירה הכול אוטומתי - להתקין ולהתחיל להשתמש !

תודה רבה על כל העבודה המעולה שאתה עושה!

רציתי להסב את תשומת ליבך שאולי יש בעיה עם K9 (אם כי צריך לבדוק את זה...).

קראתי שהמפתח אמר שיש אנשים שזה פשוט נתקע להם ב BOOT או משהו , אחרי שהם התקינו את זה , בגלל איזשהו באג ב JOURNALING של ה RFS.

הנה לינק לדיון ולפוסט הספציפי שאני מדבר עליו: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=9363003&postcount=57

אשמח אם תוכל לבדוק את הנושא, ואולי לשלב את K8 , ליתר ביטחון.

אכן... זכור לי עוד מהימים בהם ניסיתי לקנפג אותה כמו שצריך לתמיכה מושלמת ב 480x800/800x480 עם היפוך אוטומאטי ב HD2.

חכה קצת, עם הזמן מישו לבטח יפרסם את ההגדרות התואמות.

אני מקווה. חבל לי לתת לגנבים האלה עוד כסף... לוקחים לך כסף על עדכוני גרסה, עדכוני מפות ומה לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתי את הקרנל K9

אני מעלה את הרום עכשיו .

רק להוריד, להתקין ולהשתמש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ראיתי שהוא לכאורה תיקן משהו, אבל תשים לב לכל הפוסטים בשרשור שלו, הרבה מדווחים על בעיות ואומרים שמזל שהיה להם על הכרטיס SD גם את K8 , כי ככה הם ניצלו.

כמובן שזה לא קורה לכולם, אבל לחלק לא קטן זה קורה.

הנה לינק לאחת מתוך שלל התגובות בנושא: http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=9362591&postcount=2587

יש לציין שגם עם K8 היו כמה בעיות, והרוב ממליצים על K7 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, אני ממש חייב את העזרה שלכם בבקשה:

מישהו מוכן להגיד לי איך להתקין את תוכנת וודו לתיקון הכיול ולשיפור הראות של הסרטים על המערכת של אמאדי בלי לפגוע במשהו? הבנתי שגם את זה צריך להתקין כupdate.zip וזה כולל עוש דברים חוץ מהכיול שאני לא צריך/רוצה.

מה אני עושה אם אני לא רוצה את הלאג פיקס כי גם ככה הוא קיים במערכת של אמאדי? ההתקנה של כל החבילה עלולה לפגוע במשהו?

אני גם צריך להחליף את קובץ הUPDATE הנוכחי שבפלא' שבעזרתו התקנתי את המערכת של אמאדי עם זה שלל וודו, זה עלול לפגוע במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, העליתי את הקובץ וודו לכיול הצבע בתור UPDATE.ZIP ונכנסתי לRECOVERY MODE ונתתי הוראה להתקין וזה רשם לי הודעה שיש בעיה עם ההתקנה ושהיא בוטלה.

זה מה שנכתב:

-- Installing: SDCARD:update.zip

Finding update package...

Opening update package...

Installing update...

assert failed: getprop("ro.product.brand") == "Samsung" || getprop("ro.hardware") == "GT-I9000" || getprop(ro.build.id") == "ECLAIR"

E:Error in /mnt/sdcard/update.zip

(Status 7)

Installation aborted.

ומה איקלייר קשור?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...