דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 218 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

אני די איתך בנושא הזה. פרויו די מחורבנת על ה SGS' date=' בכל בישול/טיגון/אפיה שהם.

[/quote']

לא לא לא, זו בעיה נקודתית אצלי, אצלך ועוד עשרות אלפי משתמשים ב-XDA!

אצלו הכל תקין... :facepalm:

שוחרר בסלקום

יש כבר אפשרות להטמיע את הגירסא שלהם במכשירינו?

ומה זה החרא הזה?

http://repo.cellcom.co.il/MediaServer/PDF/samsung_galaxy_s_i9000_imortant_to_know.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Lev0, זה שאתה מתוסכל על המכשיר שלך לא אומר שצריך להיות פחות מנומס, ובטח לא אומר שצריך לדבר שטויות. אתה נשמע כאילו לא סיימת חטיבה עם הטון הזה :-\

אני לא דיברתי על בעיות בפרויו והיציבות של לאג פיקסים, לא ברור לי למה אתה מזלזל בי בהקשר של הציטוט של אלפה בכלל :nixweiss:

בסה"כ אמרתי, ואני עדיין אומר, שהבעיה שלך, הבעיה הסצפיפית שלך עם שתי התוכנות הספציפיות שלך, היא משהו ספציפי אצלך. למה אני אומר את זה (בוא נתעלם שניה מהעובדה שיש לי טיפה ידע ונסיון בתכנות, אנדרויד וכו')? פשוט מאד, כי לי יש פרויו ואת שתי התוכנות הנ"ל וזה עובד חלק ביחד.

אני אשמח לראות לינק ל 'עשרות אלפי משתמשים ב-XDA' שניסו בדיוק את שתי התוכנות האלה על 2.2 והבעיה שלך משתחזרת אצלם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. את האפליקציות לעיל נתתי רק כדוגמא, זה קורה עם עוד שלל שילובים של אפליקציות.

2. בפעם ה-1000, זו לא בעיה ספציפית, יש דיון על כך ב-XDA באורך 15 עמודים של אנשים המצביעים בדיוק על הבעיות הללו

של ביצועים ויציבות, בעיקר בשילוב של LagFixים למינהם ו-Froyo.

וכשאתה אומר "חלק" לך תראה פעם אחת איך ה-Froyo עובד על מכשיר one ואז תדבר.

3. אינני מעוניין להמשיך את הדיון איתך בפרט ובשירשור הזה בכלל, זה סתם מזהם את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפי מה שכתוב כאן המעבר ל 3G מאט את קצב הגלישה בערך פי 3.... איזה עצבים עם אורנג', למה הם עשו את זה בכלל? הכול היה מצויין עד עכשיו ובאמת שמתי לב מהבוקר שהסוללה נגמרת לי מהר כשאני מחובר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם... אין לי ממש בעיה עם הנקודה הזו, מאחר ואת ההורדות הכבדות אני עושה באמצעות ה Wifi. הדטה משמש למיילים/Waze/מסג'ינג/VoIP.

ד.א, בסלקום ההמתנה היא תמיד ב HSDPA, וגם התשתית באופן כללי (למעט איזורים בהם אין כיסוי דור 3, אז הוא עובר ל GPRS), לפחות ממה שיצא לי לראות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לפי מה שכתוב כאן המעבר ל 3G מאט את קצב הגלישה בערך פי 3.... איזה עצבים עם אורנג', למה הם עשו את זה בכלל? הכול היה מצויין עד עכשיו ובאמת שמתי לב מהבוקר שהסוללה נגמרת לי מהר כשאני מחובר...

לצערנו אין מה לעשות...

לגבי הביטול של HSPA , זה עלות מול תועלת, ידידי. גלישה יותר מהירה ובטריה שנגמרת מהר מול גלישה יותר איטית ובטריה שמחזיקה יותר.

לי אישית לא כזה קריטי שזה יהיה 3G ולא HSPA , למעשה אני רוב היום בכלל על 2G ONLY כי הקליטה שלי בבית של ה 3G לא טובה ואז יש לו בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@Lev0 - מגיגול קצר מצאתי לפחות מישהו אחד שיש לו SGS עם 2.1, והמכשיר עושה לו בעיות עם השילוב בין endomondo למוזיקה. אם בא לך תחקור לעומק. האמת שהמטרה הראשונית של כל ה'דיון' הזה הייתה לנסות לעזור לך עם הבעיה, אבל אם אתה רואה את זה כזיהום, נו מילא... אני מניח שבסוף תסתדר לבד, סה"כ אני לא איזה עילוי בפתרון בעיות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...