דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 205 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עומרי, אני שואל אותך, האם זה עד כדי כך קריטי הדיוק על הס"מ הזה?

אני עד היום שהייתי צריך ניווטים הייתי משתמש בN95 שלי, שהGPS גם לא הכי מדוייק ועד שהוא קולט לווינים לוקח לו כמה דקות, ותמיד הגעתי בלי שום בעיות ליעד.(אומנם לא למספר הבית המדוייק, אבל זה באמת זניח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, אני שואל אותך, האם זה עד כדי כך קריטי הדיוק על הס"מ הזה?

אני עד היום שהייתי צריך ניווטים הייתי משתמש בN95 שלי, שהGPS גם לא הכי מדוייק ועד שהוא קולט לווינים לוקח לו כמה דקות, ותמיד הגעתי בלי שום בעיות ליעד.(אומנם לא למספר הבית המדוייק, אבל זה באמת זניח)

זה לא קריטי, סתם מעצבן

בעבר זה היה יותר גרוע (הייתי נוסע באיילון והייתי מקבל חיווי והוראות כאילו אני על נמיר)

היום הוא סתם מתחרפן לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה מכשיר ב3K וGPS הוא חלק מהמפרט שלו אז אתה מצפה שהוא יעבוד טוב לא ?

אכן. הבעיה מתחילה באנשים שמתעקשים שה במכשירים כאלה לא צריך להיות מדוייק מלכתחילה, ומי שרוצה ניווט מהימן, שייקנה מערכת ייעודית לרכב. הכל טוב ויפה, אבל אם לא הייתי מצפה (ודורש) ממכשיר כה יקר לעשות כמה שיותר דברים, הייתי מסתפק באחד הרבה יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה מכשיר ב3K וGPS הוא חלק מהמפרט שלו אז אתה מצפה שהוא יעבוד טוב לא ?

1. המכשיר עולה 2.1K ש"ח

2. גם הN95 עלה בזמנו לא קצת, והGPS חלק מהמפרט שלו, והוא גם לא עבד טוב.

כל עוד הGPS עובד, ומביא אותי לאן שאני צריך בלי הרבה בעיות אין לי בעיה שהוא לא ידייק בכמה מ'.

כמו שתגיד שאתה קונה מחשב מערכת הפעלה ב1K ומצפה שהיא תעבוד בלי קריסות, אבל היא קורסת(מישהו אמר XP בתחילת דרכה?)

כמו שאתה קונה רכב ב100K, ואתה מצפה שהוא לא יראה מוסך, אבל מה לעשות, קורה שהוא צריך להיכנס למוסך.

הבנת את העיקרון...

אז אם אתה לא יכול להסתדר עם חוסר דיוק של כמה מטרים אל תקנה את המכשיר- אבל מכאן ועד להגיד שהGPS לא תקין, זה לא בסדר.

כי נראה לך שאורנג'/סלקום/פלאפון, ויותר מזה AT&T וT-MOBILE, ישווקו מכשיר עם לא מתפקד לחלוטין? הרי זה מתכון לאסון.

אלפא, לא הבנתי, אז אתה אומר שלא נורא שהמכשיר לא מדייק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא איפה עובר הגבול, הרי זה הכל עניין של דרישות,

מחר יבוא מישהו ויחליט שהמצלמה לא עובדת כי canon powershot 5MP מלפני עשור מצלמת הרבה יותר טובות... ותכלס, לך תתווכח איתו. היא באמת מצלמת יותר טובות :nixweiss:

הציפיות שלי מהמכשיר די גבוהות, אבל הטכנולוגיה לא בדיוק ברמה שאפשר לדחוס כ"כ הרבה דברים למכשיר קטן ושהם יהיו ברמה של כל מכשיר בנפרד.

לא סתם ייעודי לרוב גדול יותר ויש לו אנטנה הרבה יותר רצינית. לא סתם יש מצלמות שרק העדשה שלהן יותר גדולה מכל הגלאקסי.

אני לא מצפה ש- בסלולרי יעבוד כמו military grade ואני לא מצפה שהמצלמה תחליף את ה-canon 450D שלי.

אז נכון, כתוב במפרט. והנה, יש מקלט, הוא קולט לווינים והוא אומר לך איפה אתה. אתה לא באמת יכול להגיד שזה לא GPS בסופו של דבר...

אבל מעבר לכל הדיון התאורטי הזה, יש מספיק אנשים שה-GPS שלהם לא מספיק טוב, בכל קנה מידה. משהו בסמסונג הזה לא יצא טוב, לא ברור כ"כ מה.

כמו שכבר ציינתי 17 פעם, ה-GPS אצלי בהחלט עומד בדרישות שלי, אפשר לנווט איתו בכיף, הוא מדייק במסלול ונותן הוראות בזמן (גם waze וגם navigation) לפני הפניות. אבל אין ספק שזה ממש הגרלה ה-GPS, באמת לא ברור איך הם הגיעו למצב הזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון שאתה לא אמור לצפות מהמכשיר דיוק של סנטימטרים , בשביל זה יש ציוד שעולה הרבה כסף ..

אבל כשאתה קונה מכשיר בסכומים כאלה , מכשיר שהוא שיא הטכנולוגיה של היום וכתוב אתה מצפה שהוא יתפקד כמו שצריך לא ?

לדוג למה באיפון 4 שלי הGPS עובד כמו שצריך , גם הוא שיא הטכנולוגיה גם הו דחסו המון דברים , אבל הGPS מתפקד כמו שההיתה מצפה מGPS

דוג׳ טובה למצב ,הוא לקנות מסטיק בקיוסק וכשאתה פותח אותו יש שם חצי מסטיק למרות ששילמתי מחיר מחיר מלא עליו . פשוט לא קיבלתן את מה ששילמתי עליו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NJMAN - המצלמה ב-E51 שלי עובדת בדיוק כמו המצלמה של כל בעל E51 בעולם ומוציאה פחות או יותר את אותן תמונות במידה וכל התנאים זהים. לעומת זאת, אדם א' שרכש SGS יגלה שה- שלו סוטה מהמסלול בכמה עשרות מטרים לעומת אדם ב' שיגלה שה- ב-SGS שלו עובד בצורה תקינה לחלוטין. האם נראה לך הגיוני שאותו מוצר יעבוד בצורה שונה לאנשים שונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תמיד משתנה ממכשיר למכשיר, זה גם משתנה מ ROM ל-ROM ועדכוני תוכנה לכאן ולכאן הרבה פעמים משפרים את ביצועי ה-.

היו לי יםROM שה- בקושי תפקד ועכשיו עם הגירסא הרשמית של אורנג' הוא מתפקד מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...

אבל מעבר לכל הדיון התאורטי הזה, יש מספיק אנשים שה-GPS שלהם לא מספיק טוב, בכל קנה מידה. משהו בסמסונג הזה לא יצא טוב, לא ברור כ"כ מה.

כמו שכבר ציינתי 17 פעם, ה-GPS אצלי בהחלט עומד בדרישות שלי, אפשר לנווט איתו בכיף, הוא מדייק במסלול ונותן הוראות בזמן (גם waze וגם navigation) לפני הפניות. אבל אין ספק שזה ממש הגרלה ה-, באמת לא ברור איך הם הגיעו למצב הזה..

אני לא חושב שהמצב תקין, אני כן חושב שיש כמה אנשים שמצפים לקצת יותר מדי - אבל כמו שאמרתי כבר, עם עניין ה- גם מי שהדרישות שלו סבירות לגמרי לא בדיוק מסופק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ, ה-ROM שלך עדיין יושב לי במחשב ובא לי לחזור ל Eclair (איטיות מטורף עם הגירסא של Orange שזה לא ייאמן,

אפילו שאני משתמש ב-OCLF והעפתי ממנו את כל ה-Bloatware).

מאיזו קושחה הכי טוב לצרוב אותו? JM9?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...