דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 200 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כנראה שהוא (אלוהים) עסוק... :-X

במקומך לא הייתי צורב עוד קושחה אחרת למכשיר, בחיים.

ספר לי על זה :smile1:

אבל זה אפשרי להתחבר בלי DATA... לאחד שלא אכפת כמה זמן הוא מקבל FIX? (העיקר שיעבוד כמו שצריך)

כן, אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאתי עכשיו לסיבוב עם הDATA פועל והתפעלתי לגלות שאכן הפיקס קורה תוך שניות. כמעט חבל שאני מחזיק אותו סגור כל הזמן עם APNdroid.

הממ... לכבוד העמוד ה300 נתקלתי בבעיה. הטלפון לא מזוהה על ידי המחשב, כלומר כשאני מחבר לכבל אני מקבל סימן בטלפון כאילו חיברתי לחשמל, אשמח לעזרה? יכול להיות שזה קשור להחלפת הקושחה?

כשאני מחבר את המכשיר הוא מתלונן שהמכשיר לא מזוהה והוא לא מצליח להתקין דריברים. :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Kies כבר היתה מותקנת. מחקתי, התקנתי מחדש, עכשיו התוכנה לא עובדת בכלל. אז התקנתי אותה על המחשב הנייד ועדכנתי, אותה הבעיה (טלפון לא מזוהה, kies דווקא עובדת). כשאחזור הביתה אוריד את הדרייברים ואנסה אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את הדרייברים וקיבלתי את ההודעה מקודם (failed to install drivers). מה הכוונה Mount? (ואם אני לא יודע מה בדיוק אתה מתכוון אז אני מניח שהתשובה היא לא) בהתחשב בעובדה ששלשום החלפתי לקושחה של פיילוטX, בהחלט יכול להיות שיש קשר לזה. :|

בצורה מיסטית משהו פשוט החלפתי את הכבל יואסבי של עם מה שבא עם הנוקיה 5800 הישן שלי וזה עובד כמו קסם. חבל שKIES לא עובדת על המחשב הנייח שלי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי,

אני צריך עזרה קטנה בתיקון העברית ( כתרות ב gmail)

אני עובד עכשיו על רום חדש - פרטים בהמשך.

והתיקון הרגיל ל לא פועל על הרום הזה .

מישהוא יודע אולי איזה קובץ אחראי עלתקינות הכותרות ב ( פקודה שאני יכול להכניס ל Layout)

תודה לעזורים!

עריכה: בדקתי עכשיו את קובץ ה Layout ( ששנמצא בתוך תיקיית framework -text)

וגיליתי שהוא בנוי אחרת מקובץ Layout "סטנדרתי " שתמיד עובד.

(סדר ה שורות והמיספור אחר )

אני צריך את הפקודות לסידור אותיות בכותרות על מנת להכניס אותם ל קובץ ה Layout החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...