דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המכשירים שקניתם מCLOVE הם SIMFREE מספק מסויים (BRANDED) או שהם ישירות מסמסונג?

אם הם ישירות מסמסונג ובI9000 יהיה OTA (כרגע זה בכלל לא בפונקציות הקימות) אתה תקבל עדכון כזה גם בישראל

אם לא אתה תקוע עם ODIN (כי גם עדכון דרך KIES לא תקבל בארץ)

אגב, כשאתה מחבר לKIES ובודק עדכוני קושחה, אתה מקבל הודעה כזאת?

gti9000mjg9thisversionc.png

או כזאת?

jf3o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישירות מסמסונג.

בהנחה ואני צורב כל קושחה השונה מ JF3 באמצעות ODIN ואז ניגש לבדוק ב KIES, מתקבלת ההודעה שהגירסה המותקנת במכשיר לא ניתנת לעדכון. כשאני FLASH חזרה ל JF3 ובודק שוב ב KIES, מוצגת ההודעה שזו הגירסה העדכנית ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה לא ידוע לי על משתמש ישראלי שהצליח לעדכן לקושחת JM1 הרשמית באמצעות KIES או PC Studio (תוכנות מקוללות). יתרה מזאת, אינני משוכנע שגירסת JM1 הזמינה מ SF תואמת 1:1 לקושחת JM1 הרשמית מ KIES (קבצי ה PHONE/CNC שונים) - זה למה הייתי דווקא רוצה לעדכן ל JM1 באמצעות KIES ולבדוק.

גם קושחת JF3 הזמינה מ SF איננה בדיוק זהה לרשמית שהגיעה עם המכשיר מ Clove. היא לא מכילה את פונקציית ה Voice Search (אמורה להופיע ב search bar) וישנו קובץ CSC נוסף של Swisscom.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בXDA כמה משתמשים שהצליחו בשיטה הבאה (לא מישראל, אבל מקרה דומה של טלפון שנקנה במדינה X ומשתמשים בו במדינה Y)

לחזור לגירסה JF3

לפני שמחברים את המכשיר:

להעלות את KIES

להכנס לFIRMWARE UPDATE

ללחוץ CTRL+ALT+U+P ביחד - מקבלים הודעה " Test mode on"

ואז מחברים את המכשיר והוא נותן אפשרות לעדכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אך זה לא עובד אצלי. :\

אני מגיע ל Test Mode, אך נתקל באותה הודעה. מלפני מס' ימים ראיתי גם שניים או שלושה משתמשים בריטיים בפורומים של XDA שעדיין נתקלים בהודעה שה JF3 במכשיר שקנו מ Clove היא הקושחה העדכנית ביותר, בעוד לחלק זה עבד. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ibtimes.com/articles/44244/20100819/smartphone-samsung-galaxy-u-galaxy-s-vibrant-epic-4g-wave.htm

רגע, הוא קצת יותר קטן אבל יותר כבד ויותר עבה :/

לא שווה כלום :(

מה זה ה-wave הזה שמוזכר שם?

המימדים שלו נראים הרבה הרבה יותר ידידותיים!!!

חבל שאין שום מכשיר אנדרואידי טוב במימדים האלה :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המימדים של ה-wave למשל: 118x56x11

אתה יכול גם לראות בוידאו שהוא הרבה יותר קומפקטי מהמפלצות בסגנון ה-S שבקושי נכנסות בכלל לתוך היד..

וגם זאת פשרה לעומת הנוכחי שלי, שמתהדר במימדים מצויינים של 103x46.5x9.5 בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...