דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 12 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

שניהם לא הגיעו לארץ ביבוא "רשמי" אם אפשר לקרוא לזה ככה, אז מלבד אנשים שיש להם את הנ"ל ויסכימו שתקפוץ אליהם לא נראה לי שתוכל, אני גם בספק אם יש חנויות שמחזיקות את הנ"ל במלאי גם אם מדובר ביחידות בודדות - וגם אם יש, לדעתי לא יסכימו לפתוח ולהראות לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אני יכול לראות אחד במציאות כדי לדעת האם האיזון צבעים שלו באמת לטעמי [כי קראתי בכל מיני מקומות שהצבעים כן רווים יתר על המידה ושהקונטרסים/בהירות ותחימה חזקים ובולטים יותר מדי].

גם אם כן.. זה . אתה לא פותח איתו CS4 ומתחיל לערוך .. עדיין... :cool2:

בסטנדרטים של להוציא "WOW" מהחברים והמשפחה, הוא יעשה את העבודה. אם אתה מתכוון לכייל אותו ל aRGB, תשכח מזה. הוא זוועתי מהבחינה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני כן צופה בזה בסרטים ולכן זה כן קריטריון השוואה במידה ואני מוציא על זה כסף.

האם יש סיבה כלשהי לקחת את אחד מבין הVIBRANT/CAPTIVATE על פני השני [חוץ מהעיצוב שלדעתי עדיף בקפטיבייט]?

**אין תוכנה לכייל את המסך?

*אשמח אם מישהו שבבעלותו אחד מן השניים וגר בסביבת חיפה יפנה אלי בפרטי בכדי שאוכל לראות את הפלא' במציאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל...אז מה, לעבור ל JG8 ? לעזאזל עם העקרונות שלי..[br]פורסם בתאריך: 14.08.2010 בשעה 17:35:23

אבל אני כן צופה בזה בסרטים ולכן זה כן קריטריון השוואה במידה ואני מוציא על זה כסף.

**אין תוכנה לכייל את המסך?

*אשמח אם מישהו שבבעלותו אחד מן השניים וגר בסביבת חיפה יפנה אלי בפרטי בכדי שאוכל לראות את הפלא' במציאות.

אני חושב שנתקלתי במשהו כזה:

http://www.androidpolice.com/2010/08/09/screen-colour-calibration-gets-a-universal-version-takes-aim-at-more-phones/

ואם תיהיה באזור ת"א\ר"ג אז אפשר להראות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו מכיר חנות בארץ שמוכרת אביזרים לגאלקסי? (באביזרים אני מתכוון למגן מסך, כיסוי סיליקון, מעמד לרכב, מטען לרכב, בטרייה וכו').

אם אין חנויות כאלו בארץ מאיזה אתר בחו''ל מומלץ לקנות אותם? איביי?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

m1ke - תודה רבה על הלינק! נראה מבטיח ומועיל במיוחד. :yelclap:

שאלה נוספת, הקפטיבייט מבוסס , אז איך יכול להיות שהוא נעול לAT&T?

יש דרך פשוטה לפרוץ אותו ולשים לו מערכת בדיוק כמו של הוויברנט? [הוא פשוט הרבה יותר יפה ונראה חזק יותר]

ואם למישהו יש מושג איפה אפשר לקנות את הפלאפונים האלה בצפון איטליה [רשתות מוכרות וכד'] [טריאסטה/ורונה/ונציה/מילאנו...]?

או מאילו אתרים מומלץ לקנות אותם? [עם העדפה ניכרת ל-CAPTIVATE אלא אם יש סיבה טובה ללכת על הVIBRANT במקום לאור הבדל מהותי]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...