עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

בנוגע לפסקה הראשונה שרשמת, ממשלות וארגונים שונים השקיעו הון עתק במהלך עשרות השנים האחרונות במימון של מאות מחקרים שניסו למצוא נזק ארוך טווח, אך נזק ארוך טווח טרם נמצא. דבר זה מעיד במידה רבה על הבטיחות של השימוש בתוצרי צמח הקנאביס. לפחות לעת עתה.

אני מקבל את הדעה שלך בלי שום קשר למה שאתה אומר בכלל, כי זה חלק מתרבות הדיון, לקבל את דעתו של האחר ממך.

אני עדיין חושב שאם הייתי נגד קנאביס, בלי שום קשר לא היה לי אכפת שאנשים אחרים ישתמשו בחופשיות.

אני צופה לגיליזציה כללית בארה"ב ב-15 שנה הקרובות, ומשם עד שתיהיה פה לגיליזציה לא יקח זמן רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן התפרעוייות ואלימות? אבל למכור אלכוהול? זה בסדר - אם זה אין בעיה: אלכוהול עושה אותכם אלימים, קנאביס עושה אותכם רגועים - אז רגע בוא נשאל למה מוכרים אלכוהולך ולא מוכרים קנאביס - פשוט מאוד רק הרבה לא יבינו - מגיל קטן כבר חינכו אותכם שסמים זה זבל וכדאי להתרחק מהם לא? מלא אגודות, קמפיינים, תוכנייות מזעזעות הכל עניין של כלכלה ומה שהחברות הגדולות בוחרות שהצרכן הקטן יקנה, למה מוכרים אלכוהול? כי אם יפסיקו עכשיו למכור אותו אני רק מחכה לראות מה יילך בעולם. :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני בטוח שיש גם לקנאביס יש חיסרונות גדולים(אני חושב שתופעות הלוואי של הקנאביס מספקות אותי להגיד שהן חסרונות גדולים גם אם זה נכון לאחוזי קטנים יחסי באוכלוסיה) לאנשים בריאים אין צורך לדעתי להשתמש בקנאביס ותרצה או לא לכל חומר חיצוני יש השפעה על הגוף לפעמים רואים שינוי מהיר ולפעמים נדרש כמה שנים אבל בסוף הוא מופיע. נפלת על האדם הלא נכון אני אדם שלומד מטעויות אחרים ככה שאני חוסך את רוב הטעיות לעצמי אני נוהג לשתות לעיתי רחוקות מאוד וגם אז כוס - שתים.

מצטער אני לא אחד מהטיפשים שמטיף לאחרים ועושה טעויות דומה למה שאני מתנגד לו , כל מה שאני אומר פה זה לא נגדך אני פשוט מעדיף שהאנשים שמסביבי יזיקו לעצמם כמה שפחות(לכן אני מנסה להסביר את דעתי תרצה תקח לא תרצה לא תקח) ,אני חושב כל עוד זה לא מותר בחוק מגיע לך להענש אבל עדין זכותיך להפגין למען גליזציה של קנאביס למזלך המדינה הזאת במצב של קריסה ככה שלא תיענש בעתיד הנראה לעין אבל אני עוד אופטימי לגבי המדינה ואזרחיה בלי קשר לקנאביס .

מספיק לי הוויכוח למרות שהוא אם אנשים משכילים וזה די מהנה האמת זאת דעתי ואתה בדעתך ,כנראה שבסוף אחד מאיתנו יצא צודק מקווה שזה אתה כי אם אני צודק אתה כנראה תפסיד את הבריאות שלך.

יחסית לאדם "משכיל" התחביר שלך נוראי ואתה כותב כמו ילד בן 5. אין לי מה לדבר איתך על השפעות חיוביות או שליליות כי זה לא נושא הויכוח,מה שמעצבן בך הוא גישת ה"אני אגיד לאחרים מה נכון". אז זהו שלא. למזלנו אתה לא מחליט על כלום,ואתה לא תקבע אם למישהו יש זכות לשתות או לעשן. זאת זכותו המלאה של האדם על אפך וחמתך. רואים שאתה מדבר מחוסר ניסיון,ומשליך אולי השפעות של סמים קשים על קנאביס (שרק ילד שלא מבין דבר משווה בין הדברים). זה כמו שאני אשווה בין אלכוהוליסט לבין זה שאני שותה בירה בסופ" ש עם החברים. יש הבדל קטן לא?

בהמשך אתה מוכיח שאתה ילד קטן וצר אופקים בציטוט של "המדינה במילא בקריסה". אין ספק,ילדים כמוך יכולים לפזר את הרעל שלהם בכל פוסט וטוקבק,בגלל זה בוואי נט 3/4 מהתגובות מתלהמות,כי הרי מה שאני לא מסכים האחרים גם כן לא. \

צא ולמד,חקור את הנושא,שאל חברים שלך ובעיקר צא מעולמך המסוגר. נוח להתבטא בחריפות כלפי דבר שאינך מכיר. ככה נולדת שנאה,מבורות.

אם תראה כמה אנשים מעשנים במדינה,ורובם בריאים מאוד והם אזרחים לתפארת מדינת ,אולי תשנה את הדעה שלך. עד אז אתה מוזמן להישאר בבועה שלך ולזרוק ארס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכוהול זה סם קשה לכל דבר.

אלכוהול הוא בלי שום ספק הסם הכי מסוכן - הרבה יותר מ-CRYSTAL METH והרבה יותר מכל השאר הסיבה היחידה שזה נשאר חוקי זה כלכלה - תדמיין שפתאום נסגרת חברת ABSOLUTE. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התפרעוייות ואלימות? אבל למכור אלכוהול? זה בסדר - אם זה אין בעיה: אלכוהול עושה אותכם אלימים, קנאביס עושה אותכם רגועים - אז רגע בוא נשאל למה מוכרים אלכוהולך ולא מוכרים קנאביס - פשוט מאוד רק הרבה לא יבינו - מגיל קטן כבר חינכו אותכם שסמים זה זבל וכדאי להתרחק מהם לא? מלא אגודות, קמפיינים, תוכנייות מזעזעות הכל עניין של כלכלה ומה שהחברות הגדולות בוחרות שהצרכן הקטן יקנה, למה מוכרים אלכוהול? כי אם יפסיקו עכשיו למכור אותו אני רק מחכה לראות מה יילך בעולם. :bash:

גם אני חושב שאלכוהול זה דבר מסוכן וחבל באמת שהחברה מקבלת אותו.

אבל זה שמוכרים אותו זה לא נותן לך את האפשרות גם שהקנאביס יהיה חוקי,כי זה כבר התנהגות של ילד בן 5 לדעתי כשאומר "אבל הוא עשה את זה אז מותר גם לי!".

כמו כן אל תדבר בפני כל העם שחינכו פה שמותר אלכוהול וקנאביס לא,כשחינחו אותי למשל לימדו אותי שגם אלכוהול וגם זה אסור[כביכול כל דבר שממסטל לך את המוח] ועד היום לא שתיתי אלכוהול בריכוז כה גבוה שדופק את הראש [מקסימום לקחתי איזה 4%].

בכל מקרה אם יאשרו את הקנאביס הזה אז יהיה אפקט כדור שלג...יאשרו את הקנאביס ואז ירצו הרואין,ואז קריסטל וכו'..קיצר תסתכלו טוב טוב על מה שאתם עושים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחסית לאדם "משכיל" התחביר שלך נוראי ואתה כותב כמו ילד בן 5. אין לי מה לדבר איתך על השפעות חיוביות או שליליות כי זה לא נושא הויכוח,מה שמעצבן בך הוא גישת ה"אני אגיד לאחרים מה נכון". אז זהו שלא. למזלנו אתה לא מחליט על כלום,ואתה לא תקבע אם למישהו יש זכות לשתות או לעשן. זאת זכותו המלאה של האדם על אפך וחמתך. רואים שאתה מדבר מחוסר ניסיון,ומשליך אולי השפעות של סמים קשים על קנאביס (שרק ילד שלא מבין דבר משווה בין הדברים). זה כמו שאני אשווה בין אלכוהוליסט לבין זה שאני שותה בירה בסופ" ש עם החברים. יש הבדל קטן לא?

בהמשך אתה מוכיח שאתה ילד קטן וצר אופקים בציטוט של "המדינה במילא בקריסה". אין ספק,ילדים כמוך יכולים לפזר את הרעל שלהם בכל פוסט וטוקבק,בגלל זה בוואי נט 3/4 מהתגובות מתלהמות,כי הרי מה שאני לא מסכים האחרים גם כן לא. \

צא ולמד,חקור את הנושא,שאל חברים שלך ובעיקר צא מעולמך המסוגר. נוח להתבטא בחריפות כלפי דבר שאינך מכיר. ככה נולדת שנאה,מבורות.

אם תראה כמה אנשים מעשנים במדינה,ורובם בריאים מאוד והם אזרחים לתפארת מדינת ישראל,אולי תשנה את הדעה שלך. עד אז אתה מוזמן להישאר בבועה שלך ולזרוק ארס.

אם התחביר שלי לא משהו אין לי שום בעיה לקבל את התגובה מתוקנת לפרטי כדי לראות את הטעויות וללמוד מהן, לדעתי יש גם קשר לשעה המאוחרת בה כתבתי את התגובה.

"אני אגיד לאחרים מה נכון"

זאת דעתי לא אמרתי שהיא האמת היחידה שקיימת וזה שאתה מעצבן זה בעיה שלך שים את הראש במים קרים זה יעזור לך להירגע. חבל שלא קראת את התגובות והבנת אותה (כנראה שאני לא טוב במיוחד בתחביר אבל לפחות טוב בהבנת הנקרא שלא כמוך) נכון להיום קנאביס לא חוקי ללא אישור ומגיע לך לענש על זה בדיוק כמו על כל פשע אחר זאת האמת, זכותו המלאה של אדם לעשן(קאנביס) כל עוד הוא עושה את זה על פי חוק. התוספת של "על אפך וחמתך" ילדותי מאוד רק אל תעשה לי דווקא אם יש לזה השפעות שליליות, הן לא יפגעו בי אתה יודע.

"בהמשך אתה מוכיח שאתה ילד קטן וצר אופקים בציטוט של "המדינה במילא בקריסה" אין ספק,ילדים כמוך יכולים לפזר את הרעל שלהם בכל פוסט וטוקבק,בגלל זה בוואי נט 3/4 מהתגובות מתלהמות,כי הרי מה שאני לא מסכים האחרים גם כן לא. "

כאשר אנשים לא שמים על החוק במדינה בנוסף לכל שאר הצרות שיש בה אפשר להבין מי זה שהמדינה במצב של קריסה (ביתי המשפט בקריסה לא מאמין תבדוק, עמותות מחליפות המדינה בתחומים שונים, אחוז האנשים שלא עובדים ואפילו לא מחפשים עבודה הוא מהגבוהים בעולם ופושעים שרצחו משתחררים לרחוב אחרי ששנתיים שלוש. מעניין לדעת איך אתה קורה למצב כזה) וזה מה שקורה במדינה שלך אם היית קצת פותח את העיניים שלך במקום להיות שקוע רק בעצמך.

לא הצלחתי להבין איך קישרת את מה שרשמתי לבין רעל שאני "מפזר".

"רואים שאתה מדבר מחוסר ניסיון,ומשליך אולי השפעות של סמים קשים על קנאביס"

המשפט שאתה מתיחס אליו הוא ציטוט של ד”ר א.גור-אריה טורל. לא אמרתי בשום מקום שיש לי ניסיון אם קנאביס אלה רק ראיתי מה הקנאביס עשה לחבר שלי אז ממבה שחורה לך פזר את הרעל שלך במקום אחר.

"צא ולמד,חקור את הנושא,שאל חברים שלך ובעיקר צא מעולמך המסוגר"

איך אתה קורא לכל החומר שהבאתי כאן לא חקירה ?

"נוח להתבטא בחריפות כלפי דבר שאינך מכיר. ככה נולדת שנאה,מבורות "

קראתי הרבה חומר על הנושא שרובו נכתב בידי מומחים שלא כמוך, בור אני לא וגם לא שונא אותך או כל אחד אחר משתמש בקנאביס אבל עדין זה מחוץ לחוק ומגיע לך לענש.

"כמה אנשים מעשנים במדינה,ורובם בריאים מאוד והם אזרחים לתפארת מדינת ישראל,אולי תשנה את הדעה שלך. עד אז אתה מוזמן להישאר בבועה שלך ולזרוק ארס."

תזכירי לי מתי עשית מחקר כזה גדול כי אני עוד לא שמעתי עליו ואני לא אמרתי כלום על זה שמעשן קנאביס הוא אזרח גרוע , ככה שאל תכניס לי מילים לפה. אתה דמגוג ולא יותר.

כתבה שמקשרת בין קנאביס לתאונות דרכים ובה יש גם מידע מכמה מחקרים

http://health.walla.co.il/?w=//1502382/@@/item/printer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב בעיתון אל 'תפיסת מגה מעבדה לייצור סמים' בתמונה של הכתבה מצולם עציץ שאוליי מספיק לשימוש אישי של חתול. זה בדיוק מה שקורה מאחוריי המסך -

לתת תיק פלילי לילד בן 15 שגידל צמח אסור לשימוש אישי זה טוב לתדמית כי זה מלחמה בסמים וזה גם לא מסוכן לחיי / לחופש של השוטרים

לתפוס רוצחים ואונסים ופורצים זה לא טוב כי זה פגיעה בזכויות שלהםלשוויון במדינה דמוקרטית ואל זה השוטרים נשלחים לכלא (אם הם ירו בפורץ כדיי שלא יכנס בהם אם האוטו)

למשטרה יש כוח אדם ומשאבים מוגבלים. זה סיבה בשבילהם להתרכז בדברים הבאמת חשובים. זה לא סיבה בשביל אף אחד להתחיל לעשן או להפסיק לעשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הטיעון המרכזי שלך הוא שקנאביס מחוץ לחוק ולכן מי שמעשן צריך להענש.

אין אנו דנים על זה בכלל. אנחנו דנים על עצם החוק עצמו והאם צריך לאסור את הקנאביס.

אני יודע טוב מאוד את ההשלכות של בן אדם שעובר על החוק. הבעיה היא שגם אפס סובלנות בחוק הזה אין.

במדינות נאורות יותר, שהקנאביס לא חוקי בהן, לפחות יש סובלנות מסוימת, שמבינים שאם אתה מעשן בקותלי ביתך, אז אתה לא מפריע לבן אדם.

ואם תופסים אותך עם גרמים זעומים, לא יעשו לך כלום.

נראה לי יש אנשים שלא מודעים לכמות האוכלוסייה המשתמשת בקנאביס. לפי מחקר הרשות לשנת 2009, כ- 10% מאוכלוסיית מדינת , מעשנים באופן קובע מסויים. (פעם בשבוע, פעם בחודש וכ"ו). דבר נוסף שאנשים לא מודעים איליו זה החוק בשאר מדינות העולם.

0jgmymzcyzmm.png

דרך מפה זו, ניתן לראות, איך שברוב המדינות הנאורות, הקנאביס נהוג בסובלנות או אף חוקי למהדרין.

לעומת זאת, ברוב המדינות, במיוחד במזרח התיכון הלא מפותח, הוא אסור בתכלית האיסור.

את האמת אני חושב שמציגים את כסובלנית מדיי, למרות שזה לא נכון. היא צריכה ליהיות אדומה לפחות.

בנוגע להשוואה לאלכוהול: השוואת הנזק של המריחואנה לאלכוהול, בוטנים וכדומה אינה מגוחכת, אלא משמשת כאמצעי עזר על מנת לשים דברים בפרופורציה הנכונה. אם הסבירות שתמות כתוצאה מרגישות לחיטה (למשל בעקבות סיבוך של צליאק - חוסר יכולת לעכל חלבונים המכילים גלוטן) גדולה מהסבירות שמריחואנה תגרום לך להתאבד או לפסיכוזה, זה סוג של לשים דברים בפרופורציה הנכונה שלהם. בייחוד כאשר מבוצעת דימוניזצייה שיטתית לצמח הירוק בצורה חסרת כל פרופורציה לנזק האמיתי שלו. ההשוואות הללו הן דרך המחשה למצב האמיתי. אתה אולי מניח שההשוואות הללו נובעות מאיזושהי צרות אופקים "גראס זה טוב, כל מי שאומר שלא, הוא רשע" - זה לא נקודת המבט שלנו. על בסיס יומי אנחנו עדים למסע הכפשה עתיר תקציב וכלל עולמי, בכל פעם שצצה איזה אפשרות, מנסים להפוך את המריחואנה לאויב העם, ועל הדרך, גורמים לאנשים נורמטיביים שעובדים, משלמים מיסים, עושים צבא, עושים מילואים להיות "מסוממים עבריינים" שמקומם בתא המעצר. אם ילד טובע זה עצוב, אם מצאו לו בתיק ג'וינט, הכותרת תצרח "עוד קורבן תמים של השטן הירוק". המטרה של מסת הפרסומים הללו אינה על מנת להעלות מודעות, אלא ביצירה של פחד ובהלה בליבם של אנשים כאמצעי להשגת והבטחת תקציבים של ארגונים שונים המרווחים הון רב בעקבות היות המריחואנה בלתי חוקית. ביום שבו יתחילו להתפרסם כתבות ענייניות שלא נראות כאילו נלקחו מתוך הגיגיו של שבועון צהוב, אולי נרגיש פחות צורך לעמוד על רגליים אחוריות ולהגן על עמדתנו בצורה נחושה כל כך. אם כמות הפרסומים כנגד הקנאביס היו במשקל זהה לפרסומים נגד דברים מזיקים אחרים בעלי אותה דרגת סיכון, זה היה מניח את הדעת. זה לא המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא השתכנעתי,לא מקבל קנאביס חוקי.לא ראיתי שום דרך שבה גראס מיטיב עם החברה,מאותה סיבה שלא הייתי הולך לרופא/מנתח סטלן,ולא הייתי מסכים שהנהג הסעות של הגן של ילדיי יהיה מסטול מגראס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקבל את הדעה שלך.

רק מה אכפת לך שאנשים אחרים לא יעשנו? או אני ינסח את זה בצורה שונה,

מי אתה, או מי המדינה, או מי המחוקק שיחליט לאסור עליי ועל עוד מיליוני אנשים להשתמש בצמח? צמח שהיה פה לפני כולנו.

הצמח הזה או השימוש בו לא אמור ליהיות בהחלטת אף אחד.

אני לא רושם את הדברים שאני רושם פה על מנת לשכנע אותכם. ככל הנראה, גם אם תשוכנעו, לא תעשנו גראס. למה? כי הרשות כבר טחנה לכם את המוח טוב טוב, בין אם שמתם לב לזה ובין אם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, הטיעון המרכזי שלך הוא שקנאביס מחוץ לחוק ולכן מי שמעשן צריך להענש.

אין אנו דנים על זה בכלל. אנחנו דנים על עצם החוק עצמו והאם צריך לאסור את הקנאביס.

אני יודע טוב מאוד את ההשלכות של בן אדם שעובר על החוק. הבעיה היא שגם אפס סובלנות בחוק הזה אין.

במדינות נאורות יותר, שהקנאביס לא חוקי בהן, לפחות יש סובלנות מסוימת, שמבינים שאם אתה מעשן בקותלי ביתך, אז אתה לא מפריע לבן אדם.

ואם תופסים אותך עם גרמים זעומים, לא יעשו לך כלום.

נראה לי יש אנשים שלא מודעים לכמות האוכלוסייה המשתמשת בקנאביס. לפי מחקר הרשות לשנת 2009, כ- 10% מאוכלוסיית מדינת , מעשנים באופן קובע מסויים. (פעם בשבוע, פעם בחודש וכ"ו). דבר נוסף שאנשים לא מודעים איליו זה החוק בשאר מדינות העולם.

0jgmymzcyzmm.png

דרך מפה זו, ניתן לראות, איך שברוב המדינות הנאורות, הקנאביס נהוג בסובלנות או אף חוקי למהדרין.

לעומת זאת, ברוב המדינות, במיוחד במזרח התיכון הלא מפותח, הוא אסור בתכלית האיסור.

את האמת אני חושב שמציגים את כסובלנית מדיי, למרות שזה לא נכון. היא צריכה ליהיות אדומה לפחות.

זה שמשהו חוקי לא עושה אותו לבטוח כמו שאמרו פה אלכוהול ואני הוסיף גם סיגריות . אנחנו דנים על הזכות להפגין דבר ראשון משם הנושא הגיע לשימוש בקנאביס בכלל . אני אמרתי שלפי דעתי אין זכות לעיריית תל אביב לאסור הפגנה כזאת ובנושא שימוש בקאנביס צריך רק בשימוש רפואי ולא ככה סתם.

"מחקר הרשות לשנת 2009, כ- 10% מאוכלוסיית מדינת ישראל" זה מחקר של איזו רשות זאת ? כמה מתוך המשתמשים הם משתמשים מצורך רפואי וכמה משתמשים הם באופן סתמי (לא חוקי)?

זה חלק מתפקיד המשטרה לטפל בעברות לא חמורות כמו שימוש בסמים, כאשר תראה גם את הקשר בין קנאביס לתאונת דרכים תבין שנהג מסטול מסמים הוא רוצח פוטנציאלי ולא פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...