עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיריית תל אביב: "הפגנה למען לגליזציה של קנאביס? מטרה לא ראויה. אסור לכם להפגין"

vic07

Recommended Posts

נחמד, אבל זה לא פותר את הבעיה. העיריה עדיין שומרת לעצמה את הזכות לפסול הפגנות כאוות נפשה.

בתאוריה. אם למישהו זה מספיק חשוב, בג"ץ בלי ספק יאשר את קיום ההפגנה - תלוי אומנם בנושא, אך הכוונה היא לנושאים כמו שמדובר כאן.

בנוגע לליגליזאציה - לא מבין איך מישהו יכול להיות נגד. אם אלכוהול וסיגריות זה חוקי - למה מריחואנה לא?

זה הרבה פחות מזיק מכל אחד מהם, ואפילו אם לא, אני מאמין שזאת זכותו של כל אדם לדפוק לעצמו את השכל,

כל עוד הוא לא פוגע באף אחד אחר...

וכמו שאמרו, כרגע ארגוני טרור ופשיעה מרוויחים מזה כסף כי זה לא חוקי. ברגע שזה יהיה חוקי, המחירים יירדו בהרבה,

לא ייצטרכו להבריח את זה מעבר לגבול או מהשטחים - מה שיגרור ירידה בתזרים המזומנים של ארגוני טרור ופשיעה,

ומכיוון שכמו כל מוצר יהיה על זה מסים (לפחות מע"מ) אז המדינה גם תרוויח מכל הסיפור כסף.

אז פאקינג למה לא?

אבל זה לא משנה, כי לא על זה הדיון כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתאוריה. אם למישהו זה מספיק חשוב, בג"ץ בלי ספק יאשר את קיום ההפגנה - תלוי אומנם בנושא, אך הכוונה היא לנושאים כמו שמדובר כאן.

בנוגע לליגליזאציה - לא מבין איך מישהו יכול להיות נגד. אם אלכוהול וסיגריות זה חוקי - למה מריחואנה לא?

זה הרבה פחות מזיק מכל אחד מהם, ואפילו אם לא, אני מאמין שזאת זכותו של כל אדם לדפוק לעצמו את השכל,

כל עוד הוא לא פוגע באף אחד אחר...

וכמו שאמרו, כרגע ארגוני טרור ופשיעה מרוויחים מזה כסף כי זה לא חוקי. ברגע שזה יהיה חוקי, המחירים יירדו בהרבה,

לא ייצטרכו להבריח את זה מעבר לגבול או מהשטחים - מה שיגרור ירידה בתזרים המזומנים של ארגוני טרור ופשיעה,

ומכיוון שכמו כל מוצר יהיה על זה מסים (לפחות מע"מ) אז המדינה גם תרוויח מכל הסיפור כסף.

אז פאקינג למה לא?

אבל זה לא משנה, כי לא על זה הדיון כאן

כי אנשים לא בוגרים מספיק להשתמש במריחואנה באופן אחראי,עם אלכהול יש לנו בעייה אז עם גראס לא תהיה?אתה רוצה לראות אדם מעשן באנג בתחנת אוטובוס? או פרסומות בפרים טיים של חברות שמייצרות את הגאנג'ה הכי טובה--1 פלוס 1.

וזהו זה לא זכותו של כל אחד לדפוק לעצמו ת'שכל כי הוא לא חיי לבד.וברגע שהוא פוגע בעצמו הוא פוגע בסובבים אותו.החברה שלנו בארץ גם ככה חייה בסרטים אתה רוצה לדפוק אותה עוד יותר? נגמרו לנו כל הבעיות כדי שנתחיל לעסוק בזוטות?

אני ממש מתנגד לליגיליזציה של מריחואנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מריחואנה היא תרופה נהדרת.

בגלל אנשים חארות אני ועוד הרבה אנשים שסובלים מפציעות קשות ברגל שמפוצצת בפלטינות וברגים בברך צריכים להדרדר למשכחי כאבים "חוקיים" על בסיס אופיאטים שהם ממש ממכרים פיזית (שלא כמו מריחואנה)

ושמים בהם תוספות מיותרות (כמו אקמול שלא מזיז לכאבים חזקים ממילא) שהורסות את הכבד ועושות בחילות ועצירות, רק כדי שלא יהיה ניתן להפוך אותם לסמים חזקים יותר.

אני משלם בבריאות כדי שהיה קשה יותר לסוחרי סמים לא חוקיים, אתם קולטים את הדפוס ?

המדינה לא נותנת לי פתרונות.

ואלו שאני כן מקבל אחרי שאני נלחם חודשים ומתעקש, הורסים לי את הבריאות בהדרגה עד כדי קריסה של אברים.

גם ככה יותר מדי מבקשים מריחואנה רפואית.

רוב הרופאים בחיים לא יאשרו מריחואנה רפואית, והמעט שכן מאשרים למי שמגיע לא רוצים להגזים.

בין חולי הסרטן, ומחלות קשות אחרות, מי שם עלי ?

מבחינת 99.999% מהרופאים אני באותה דרגה כמו הסטלן המצוי.

אבל אופיאתים הם כן ירשמו לי כי באמת יש לי פציעה קשה וכאבים חזקים.

ורובם ירשמו לי אבל יגידו לי שאני מכור ויגבילו לי את הכמות,למרות שאני רק לוקח איזה כדור אחד ליום (משפיע 4 שעות) כדי שאני יוכל להסתובב לעשות סידורים וקניות בלי לצלוע או לסבול יותר מדי.

גם לכם זה נראה לא הגיוני ?

מה נסגר איתכם אנשים מטומטמים ?

בכל השנה וחצי מאז הפציעה הצלחתי להשיג מריחואנה פעמיים, תוך כדי סכנה שאני יכנס לכלא כמו פושע.

הכאבים היו הרבה יותר נסבלים והשרירים שלי ברגל שבדרך כלל תפוסים חזק בגלל המאמץ הנוסף שנגרם מחוסר ישור מלא של הרגל וכתגובה לכאבים מהברגים נרגעים סוף סוף ולא כואבים.

אבל לא, אני צריך לבחור בין לסבול כל הזמן, לבין לסבול חלק מהזמן ובשאר הזמן להרוס לי את הבריאות עם תרופות שעושים מאופיום.

ואפילו להפגין אסור לי ?

לכו לעזאזל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום שבו אישרו סמים חוקיים תסריט האימים לא התממש

קצת חומר למחשבה:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8129545.stm

מי הם קורבנות הסמים?

קורבן הוא אדם שנכפית עליו פעולה בניגוד לרצונו. ההגדרה אינה מושלמת אך די בה לצרכינו.

מאות אלפי צעירים ומבוגרים מגלגלים ג'וינט, מעשנים מריחואנה, מקפיצים כוסית טאקילה, בולעים חגיגת או גלולת אקסטאזי במסיבה, שואפים דבק מגע או לוגמים 3 גביעי וודקה – כולם אינם קורבנות. איש אינו כופה עליהם, פעולתם רצונית לחלוטין. הם דווקא נהנים לרגע ומאושרים. אורחות חייהם, בדרך כלל, אינם משתבשות – בבוקר שלמחרת הולכים לעבודה, לאוניברסיטה או לבית הספר. אמת, הם עלולים להזיק לבריאותם, לעצמם, ואמנם כך קורה מפעם לפעם. אך הם אינם "קורבנות" הסמים.

לעומתם, המכורים לסמים ממכרים קשים, אכן נכנסו למעגל של סבל שקשה להיחלץ ממנו. החיים בזבל, ומשובשים לחלוטין. גורמים מקצועיים מעריכים כי כ- 20,000 איש בישראל מכורים לסמים קשים. לא מעט, אך גם לא מגיפה המונית. קבוצה מצומצמת יחסית.

מנגד, קיימת קבוצת-ענק של נפגעי סמים, שרובם לא ראו סם מימיהם: מיליוני אזרחים בישראל (כמעט כל אחד מאתנו) – אנחנו נפגעי הסמים העיקריים והאמיתיים. אנו לא נפגעים ישירות מצריכת הסם, אלא מתוצאות החוק ההופך סמים נרקוטיים לבלתי חוקיים:

פריצות לבתים ועסקים למימון רכישת סמים – האיסור הופך את הסם למצרך יקר מאד. צרכני סמים נאלצים לפרוץ, לגנוב, ולשדוד כדי לקנות מנת-סם. קשה להעריך את מספר הנפגעים האמיתיים מתוך נתוני המשטרה שאינם שווים את הנייר עליהם הם מודפסים. רוב הנפגעים כלל לא מגישים תלונה למשטרה (כולל כותב שורות אלה שביתו ומשרדו נפרצו כ- 11 פעמים במהלך 16 השנים האחרונות...). די אם נניח שמסומם זקוק למכה "טובה" אחת לשבוע, כדי להגיע לאומדן זהיר של כ- 1 מיליון עבירות רכוש לשנה, מינימום. מספר הפריצות צריך להיות גבוה בהרבה, כי לא כל פריצה מניבה פירות... על פי נתוני המשטרה כ- 80 אחוז מהעבירות בישראל הן בתחום עבירות הרכוש, רובן למימון צריכת סמים.

בישראל, על פי ההערכות יש כ- 20,000 מכורים לסמים קשים. ההרואין הוא המרכיב העיקרי בקוקטייל. נרקומן צורך בממוצע שתיים עד ארבע מנות הרואין ביום. אם מחיר מנת קוק בתל אביב עומד על כ- 220 ₪ (המחיר בלוד – חצי...), תגיע העלות החודשית של הסם לכ- 9,000 ₪. ובסך הכל כ- 180 מיליון ₪ לחודש!

נרקומנים אינם מממנים את הסם מכספי קרן-ההשתלמות, אלא בעזרת הרדיו-טייפ שנגנב מהרכב שלנו, במקרה הטוב. רכוש גנוב שווה ¼ ממחיר חדש, לכן עליהם לגנוב רכוש בשווי של 640 מיליון ₪ לחודש, לפחות, כדי להתמסטל כהלכה.

עבירות רכוש בשווי של כ- 7 מיליארד שקל לשנה מתבצעות באדיבות החוק האוסר על שימוש בסמים. תודות לפוליטיקאים.

פשע מאורגן – האיסור על מכירה ושימוש בסמים, כמוהו כאיסור על משקאות חריפים בארצות הברית בשנות העשרים של המאה הקודמת. עצם האיסור יוצר ומבסס את הפשע המאורגן. מישהו צריך לספק את הסמים למאות אלפי האזרחים שמעוניינים בהם מרצונם החופשי. האיסור יוצר פרנסה לאלפי פושעים, עבריינים ומשפחות-פשע שצריכות לברך מידי יום את הפוליטיקאים, שבאיוולתם מבטיחים פרנסה לפשע המאורגן.

עשרות אלפי אנשים נפלטים ממעגל העבודה – יוקר הסמים (יוקר מלאכותי, בגלל האיסור) אינו מאפשר את קנייתם מעמל כפיים. לכן, אין ברירה לצרכנים, והם נפלטים ממעגל העבודה ומתפרנסים מפשע... הקטנת מעגל העובדים מקטינה את התוצר הלאומי ומגדילה את נטל המס על יתר העובדים. כמובן שחלק מהמסטולים נפלטים ממעגל העבודה כי הם אינם מסוגלים או רוצים לעבוד, או מעביד שאינו רוצה אותם.

פרמיות ביטוח גבוהות – ריבוי הפריצות ועבירות הרכוש גורר נסיקה של פרמיות הביטוח על דירות ועסקים והשקעת סרק באמצעי מיגון. יֵדַע כל המבטח את ביתו, כי הוא משלם מאות ואף אלפי שקלים מיותרים בשנה, לא רק באשמת המסוממים אלא בעיקר בגלל החוק שהופך אותם לבלתי-חוקיים.

נזקי גוף ונפש לאזרחים תמימים – קשישה שארנקה נחטף והופלה למדרכה, ילד שהתעורר בלילה כאשר פורץ חדר לדירה, אזרח שנורה ונהרג בשוגג בקרב בין עבריינים על שליטה בשוק הסמים.

תשלום מיסים מיותרים למימון מלחמה מיותרת בעברייני-סם – החוק האוסר את המסחר והשימוש בסם הוא אשר יוצר את פשעי הסמים. אלפי אנשים מועסקים ומעורבים במלחמה חסרת התועלת נגד הסמים: שוטרים, בתי משפט, סוהרים, עורכי דין. עלויות מיותרות של מאות מיליוני שקלים בשנה.

מידי מספר חודשים מפרסמת המשטרה, באופן מתוקשר ובשידור חי, מבצע לכידת 40 סוחרי סמים בבאר-שבע, ביפו, או בגליל... תסריט חוזר לאורך עשרות שנים... והתוצאה: אפס. בשבוע ה"תפיסה" משתבשת במקצת האספקה לשוק האזורי, מחירי הסם עולים, צריך לפרוץ ליותר דירות כדי לממנו, עבריין זוטר זוכה לקידום בדרגה במקום זה שנעצר זמנית... מפקד המחוז של משטרת ישראל זוכה ל-2 דקות של סיקור בטלוויזיה והכול חוזר למקומו בשלום... עד למבצע הבא. הצגה על חשבון משלם המיסים.

האיסור החוקי על שימוש בסמים, אינו מונע או מצמצם את השימוש, כל מי שרוצה לעשן או להסניף מוצא את החומר. רק שאלה של מחיר. הנזק שגורמים המשתמשים לעצמם, הוא זניח יחסית לנזק המתמשך שגורמים חוקי-האיסור למיליוני אזרחים תמימים

מקור

http://www.kav.org.il/100994/901

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אנשים לא בוגרים מספיק להשתמש במריחואנה באופן אחראי

מי אתה שתקבע לאנשים בוגרים (מעל גיל 18) מה הם מספיק אחראים לעשות? אם הם מספיק אחראים להחזיק אוטומטי או לשתות אלכוהול (על פי חוק!) אז הם מספיק אחראים לעשן מריחואנה. (שים לב, זה משפט תנאי, כלומר, הדרך היחידה שלך להראות לי שהם לא מספיק אחראים לעשן מריחואנה תהיה להראות קודם כל שהם לא מספיק אחראים לשאת או לשתות אלכוהול - ואם אתה חושב ככה - אתה צריך לתמוך בלדחות את גיל הגיוס [או לבטל את הצבא לחלוטין] ולאסור על שתיית אלכוהול).

עם אלכהול יש לנו בעייה אז עם גראס לא תהיה?אתה רוצה לראות אדם מעשן באנג בתחנת אוטובוס? או פרסומות בפרים טיים של חברות שמייצרות את הגאנג'ה הכי טובה--1 פלוס 1.

אף אחד לא שאל אותך איזה סוג של פרסומות אתה רוצה לראות. אני שונא את ג. יפית ולא סובל לראות אותה בטלוויזיה שלי כל הזמן. אז מה? אני יכול להעביר ערוץ אם זה לא מוצא חן בעיניי. כנ"ל לגבי "אדם מעשן באנג בתחנה" : יש המון אנשים מכוערים - אז? זה אומר שאסור להם להסתובב ברחוב כי לאנשים לא נעים להסתכל עליהם? או אולי נחייב בנות ללבוש סדין שחור שמכסה את כל הראש והגוף - כמו בערב הסעודית - כי יש כמה גברים שלא אוהבים לראות גוף חשוף?

הבעיה שיש לנו עם אלכוהול - גדולה ככל שתהיה - לא הביאה לכך שיאסרו את השימוש בו, ולכן - על פי עקרון השוויון יש להתיר גם שימוש במריחואנה - שההשפעות שלה והנזקים הפוטנציאלים שלה הם (ללא ספק בכלל) קטנים בהרבה מאלו של אלכוהול. אם אתה רוצה שלא תהיה מריחואנה, תאסור שימוש באלכוהול.

וזהו זה לא זכותו של כל אחד לדפוק לעצמו ת'שכל כי הוא לא חיי לבד.וברגע שהוא פוגע בעצמו הוא פוגע בסובבים אותו.

דווקא כן ידידי. זכותי לדוגמא לשבור לעצמי את הרגל. כן כן - אמנם זה לא חוקי להתאבד, אבל אין שום חוק נגד לשבור לעצמי את הרגל אם אני רוצה. גם אין חוק נגד "לדפוק לעצמי את השכל" ולכן זה עדיין חוקי לדוגמא לקרוא אגדות כמו "התנ"ך" או ללכת למכשפים כמו אורן זריף או הרב עובדייה. לכל אדם בוגר מותר לעשות מה שהוא רוצה, כל עוד הוא לא פוגע באנשים אחרים.

אתה טוען שהוא פוגע בסובבים אותו : ובכן, נכון -- גם שתיית אלכוהול מסוגלת להוות סיכון לסביבה. ועדיין, אנחנו מתירים אותה (במגבלות מסויימות) מפני שאנשים בוגרים צריכים להיות מסוגלים לקבל אחריות על חייהם.

באותו אופן זה חוקי לדוגמא להחזיק (כמו אקדח או סכין) למרות היכולת להרוג איתם -- בגלל שהמדינה "סומכת" על אנשים בוגרים שלא ילכו וירצחו אנשים סתם כך.

אני חושב שאתה לא מבין איך עובדת מדינה:

מדינה היא "רע הכרחי" - זו ישות שאין לנו ברירה אלא לקבל אותה בגלל שהאלטרנטיבה (כאוס, אנרכיה) היא גרועה בהרבה. עם זאת, על אף שאנחנו מוכרחים לקבל את קיומה של המדינה, על המדינה לשאוף למינימום (ולא מקסימום) התערבות בחיי האנשים ובחופש שלהם לעשות ככל העולה על רוחם. התירוץ היחיד להגביל את החופש של אדם X הוא על מנת להבטיח את הבטחון של ציבור Y - אבל ה*סיכון* מוכרח להיות מספיק גדול ומספיק וודאי. גם מכוניות יכולות להרוג הולכי רגל, אבל אנחנו סומכים על נהגים שינהגו כחוק ולא יעשו את זה. לכן זה חוקי להשתמש במכוניות.

אתה ידידי - חושב שהמדינה מאפשרת לך (או אמורה לאפשר לך) לכפות את רצונותיך האישיים ("אני לא רוצה לראות אנשים מעשנים באנג באוטובוס או דופקים ת'שכל") על יתר החברה. אז הרשה לי לחדש לך - לא - היא לא מאפשרת לך את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הכוונה שלי.אף אחד לא הוציא את הדת אל מחוץ לחוק אז עכשיו יש לך בעייה איתה.ואתה לא יכול להפטר ממנה.כמה אנשים משתמשים בדת במקום לדאוג לחייהם.כמה רבנים מכשפים או עושי ניסים מפקפקים מנצלים אנשים לרעה וגונבים מהם אלפי שקלים?במקום ללמד אותם את העובדה הפשוטה שהכוח לשנות את חייהם נמצא בידיים שלהם(ברגע שאנשים יקלטו את העובדה הקטנה הזו-הדת תחדל מלהיתקיים ויבוא עידן חדש למין האנושי)

לא צריך לחפש דוגמאות בנרות לכך שאנשים לא בוגרים מספיק.האדם לא ייצור בוגר ולפי דעתי אנשים הם ילדים עד גיל 50.להביא את הדוגמה של הצבא זה עוד הוכחה למה אנשים לא בוגרים.אם האדם היה ייצור בוגר לא היה אפילו פשע אחד.ילד רעב אחד.ואף-אחד לא היה מגדיר אנשים לפי ההכנסה החודשית שלהם.לא היה מעמדות,מלחמות או צורך ללמשלות.ואף-אדם לא היה נותן לאגו של עצמו לנהל את חיו--וזה העיניין שנמצא בראש הרשימה,זה למה האדם לא ייצור בוגר.

אנשים מביאום ילדים בסיטונאות שעדיין הם עצמם ילדים ואין להם את היכולת לממן את הילד או לתת לו משהו בסיס שיפתח את נפשו של הילד נכונה.אנשים מז**ם כמו שפנים עוד בגיל 13.-יש בגרות כאן תגיד לי?--לא סתם סמים זה לא חוקי.

ולגבי הפרסומות אני שאלתי את האנשים כאן-"ההיתם רוצים לראות פרסומות בפריים טיים למריחואנה?"

ולמה לא לאפשר הימורים וקזינו? אתה יודע למה לא? תענה לי על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין רגע:

אז אתה מציעה שאנשים לא בוגרים וטיפשים יגידו לאנשים לא בוגרים וטיפשים אחרים איך לנהל את החיים שלהם?

או שאתה אתה מציעה את עצמך בתור בן אדם החכם?

ROFL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אההה.. רגע איך נחליט ומי יחליט מי אותם האנשים בעלי החוכמה שיגידו לכולם איך לנהל את החיים שלהם??????????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא מדברים כאן על מריחואנה לצרכים רפואים זה משהו אחר לגמרי.אף אחד לא מתנגד לזה(אפילו אני לא)

אם כל הכבוד, כל עוד זה לא חוקי, גם אם זה מאושר לצרכים רפואים, זה עדיין בשליטה של מערכת שמורכבת מאנשים.

וכל עוד שיש אנשים שנרמסים בגלגלי המערכת ולא מקבלים את מה שמגיע להם בצדק וזכות, אז השיטה לא עובדת.

כל עוד שיש אנשים שנפגעים על לא עוול בכפם ע"י מנגנון שמונע חופש, שלא ידברו איתי על אנשים שיבחרו לפגוע בעצמם תחת מנגנון שמאפשר חופש.

איך אפשר להשוות בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש המון אנשים מכוערים - אז? זה אומר שאסור להם להסתובב ברחוב כי לאנשים לא נעים להסתכל עליהם? או אולי נחייב בנות ללבוש סדין שחור שמכסה את כל הראש והגוף - כמו בערב הסעודית - כי יש כמה גברים שלא אוהבים לראות גוף חשוף?

רעיון מצויין! עדיף על חוש האופנה של הישראלית המצוייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקום שבו אישרו סמים חוקיים תסריט האימים לא התממש

קצת חומר למחשבה:

http://news.bbc.co.uk/2/hi/europe/8129545.stm

באתר של ה BBC זה נטען לאט - יש ביוטיוב

בקיצור: בפורטוגל השימוש (לא הסחר) בכל סוגי הסמים חוקי, מאז שעבר החוק הזה לא רק שהפשע ירד אלא אפילו השימוש בסמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...