Ronnie Coleman, שמונה פעמים מר אולימפיה, מגיע לישראל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ronnie Coleman, שמונה פעמים מר אולימפיה, מגיע לישראל

alex.turovsky

Recommended Posts

חבר מפתח גוף שלח לי את זה.

חשבתי שיעניין פה עוד חברה לפגוש אישית את הבחור ששבר את שיאו של שוורצנגר והוא אחד מגדולי מפתחי הגוף שחיים איתנו כיום.

לפי תוכנית הכנס הוא ידבר על הכל, אימונים, תזונה, סטרואידים, ידגים פיזית תרגילים ויענה על שאלות.

ביום שישי ה-2.7 במכון וינגייט.

http://www.wingate.org.il/Index.asp?ArticleID=461&CategoryID=1260

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

עדכון לאחר הכנס:

עלו כתבות, תמונות וסרטי . תזכרו שהבחור זקן יחסית, לא מתחרה שנתיים ו"לא בכושר" . . .

מאמר על הכנס (בתמונה רוני כשניסה לתחוב פתק בין האבנים ובטעות פירק אחת מהן):

http://www.wingate.org.il/Index.asp?ArticleID=5413&CategoryID=804

הדגמת אימונים. עברו בין הסרטונים עם המספרים מימין:

מופע הראווה בסוף:

גרסה קדמית:

http://www.youtube.com/watch?v=i5iXIY7Ird4&feature=related

גרסה צדדית עם תקריב שרירים:

גרסה מגובה הבמה:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Coleman פשוט דוחה. אגדה או לא, לא הייתי יושב לשמוע אותו מדבר על הסטרואידים שהוא לקח (עדיין לוקח?) גם בחינם.

מבחינתי הוא מייצג את כל מה שרע בbodybuilding.

זו לא אשמתו כמובן, מאז שהIFBB שינה את הדגש בשנות השמונים לMASS על פני פרופורציות וסימטריה כל הbodybuilders נראים זוועה. פשוט מגעיל.

תראו אותו לצד ארנולד ותבינו על מה אני מדבר.

9biw7c.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים לא אבין מה יפה בכל הורידים והענקיות הזאת. הוא נראה כמו nigga-Hulk. תסתכל על שרירי הגב שלו שפשוט גולשים לצדדים. איך אפשר להתלבש נורמאלי ככה? תסתכל על הירכיים האלו, אף ג'ינס בעולם לא יעלה עליו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על שרירי הגב שלו שפשוט גולשים לצדדים.

במקרה lat spread זה ה-תרגיל שלו.

רוב הנצחונות שלו בתחרויות הגיעו בעיקר בגלל הפיתוח "הפריקי" של הגב שלו.

ציטוט של Chris Cormier שהיה התחרות העיקרית שלו במאבקים על התואר

REAR LAT SPREAD

He beat us all with this shot. It used to be lights out when he turned around. You could hang with him from the front, but once he turned around, he'd kill you and win the show. With Ronnie, it was always about the back.

http://findarticles.com/p/articles/mi_m0KFY/is_2_27/ai_n31421593/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Coleman פשוט דוחה. אגדה או לא, לא הייתי יושב לשמוע אותו מדבר על הסטרואידים שהוא לקח (עדיין לוקח?) גם בחינם.

מבחינתי הוא מייצג את כל מה שרע בbodybuilding.

זו לא אשמתו כמובן, מאז שהIFBB שינה את הדגש בשנות השמונים לMASS על פני פרופורציות וסימטריה כל הbodybuilders נראים זוועה. פשוט מגעיל.

תראו אותו לצד ארנולד ותבינו על מה אני מדבר.

9biw7c.jpg

לבן אדם הזה יש גוף דוחה, שום דבר לא יפה בו, הוא OVER מפותח, מה זה העובי הזה של הרגליים לעזאזל? תראו אותו באמת לצד ארנולד איך הוא חסר פרופורציות, לעומתו הגוף של ארנולד פשוט יפה יותר, מפותח כמו שצריך, מושלם לדעתי (למרות שבחיים לא היתי רוצה להראות ככה זה יותר מדי, אז בכלל על COLEMAN הזה...) זה נראה כאילו שניהם מתחרים בתחרות אחרת בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי את הכרזת פרסום לראשונה בוינגייט ב-12 לחודש אאל"ט ותהיתי מה המפלצת אדם הזו עושה שם (לא קראתי פרטים, רק מבט חטוף על התמונה). כל וינגייט מפוצצת בזה (לייתר דיוק כל האולם של הספורט הישגי- פינג פונג, היתעמלות, ג'ודו/היאבקות, כדורסל והחדר כושר).

בכל אופן, אין לי כוונה להגיע. אני גם ככה אהיה בוינגייט שבועיים לפני האירוע הנ"ל ואין לי חשק להתחיל להיטרטר לשם.

אישית אין לי בעיה עם בודי בילדינג, אבל ברגע שזה נהפך להיות עם שימוש בסטירואידים זה נהיה מסריח, מכוער ומגעיל שלא לדבר על פוגם בבריאות. מי פעם שהיה באולם ההישגי בוינגייט באולם למטה איפה שיש היאבקות/ג'ודו/ או משהו בסגנון יכול תמיד לראות תמונה שכזו משמאל בכניסה של אדם שצרך סטירואידים וכיצד זה פוגע בכל אזור בגוף, פשוט מחליא. :-\

עם כל הכבוד לכל התארים שלו, אני אוותר מה שנקרא.

אגב יואב, רוב הבודי בילדרים לא מתעניינים בללבוש את הג'ינס הכי אופנתי של דיזל, אתה תראה אותם לרוב בתצוגות בתחתונים או בחיים עם מכנס קצת/ טריניג והבגדים תמיד בולטים עליהם בצורה מפחידה וניתן לומר גם מכוערת.

לכל האנשים שמתכננים ליסוע ולא יודעים לאן הם צריכים ללכת (לרוב יש שילוט ווינגייט חזקים בסימון דרכים), צריך להגיע לקפיטריה ואז לעלות במדרגות עד הסוף לאולם למעלה (הרשטריט).

תהנו ותביאו כל מי שמתכנן ליסוע... (אלכס) :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לו שאומנם יש לו יותר שרירים, אבל לך יש זקן צרפתי יותר סקסי! ROFL :lol:

אם כל הרשטריט יתמלא (300 מקומות בערך) והקהל יקפוץ עליו אחר"כ בהנחה וזה יתאפשר נראה לי תאלץ להידחס פנימה בין ההמון הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...