Ronnie Coleman, שמונה פעמים מר אולימפיה, מגיע לישראל - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ronnie Coleman, שמונה פעמים מר אולימפיה, מגיע לישראל

alex.turovsky

Recommended Posts

זה מדהים איך הם מגיעים בערך ל-5% שומן.

אם מישהו רוצה להתחיל במקצוע אז קודם כל הוא עושה כמה חודשי אירובי מטורפים כדי להוריד את כל השומן ואז מתחיל לנפח שרירים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור מתאמן רציני, מגעיל אותי הרעיון של מסת שריר רבה כל כך, חוץ מזה שגם אם המסה הזאת באה באופן נטורלי (נניח...) הלב שלו יפסיק לתפקד בגיל 50 (במקום נניח בגיל 70-80), יש לו שלל של בעיות מפרקים ואני די בטוח גם שהיו לו כמה טראומות בעמוד השדרה (פריצת דיסק במקרה הטוב).

(תראו את זה: http://leegertrained.files.wordpress.com/2010/01/ronnie_coleman_photo340-1.jpg

http://img.photobucket.com/albums/v690/eiker_ir/ruhl2002noc.jpg פשוט גועל נפש)

חוץ מזה שהשרירים שלו לא שווים כלום, אם הוא ייקלע לריב, מספיק שהיריב שלו יברח כמה מאות מטרים ורוני יהיה גמור.

לכל אחד יש מטרה אחרת באימונים. רוני כיום כבר בן כמעט שישים, הוליד שתי בנות ועובד במשטרה כמות זמן נכבדת. הוא אמנם לא הכי בריא לבנאדם בגילו, אבל אני מאמין שהוא הרבה יותר בריא מאמריקאני ממוצע בגילו. לא להגזים, אם הלב שלו היה חלש כ"כ הוא היה מת ממזמן. כל בודי בילדר מאמן גם את הלב בדרך עם המסה ובנוסף תהליך החיטוב מוסיף הרבה מאוד לסיבולת של הלב. בעיות מפרקים מתחילות אצל רוב האוכלוסייה בגילו, נכון אצלו הן יכולות ליהיות יותר חמורות אבל הוא ידע מה הוא מקריב.

גועל נפש כמו כל דבר אחר בימינו הוא יחסי, אחרי הכל אם גועל נפש היה דבר מוסכם ג' יפית הייתה מובטלת.

אם מישהו רוצה להתחיל במקצוע אז קודם כל הוא עושה כמה חודשי אירובי מטורפים כדי להוריד את כל השומן ואז מתחיל לנפח שרירים ?

קודם כל עובדים על מסה, שומרים על מאזן קלוריות חיובי ועובדים עם משקל גבוהה לטווח חזרות קטן (אני אתן לך דוגמא אישית,אני שוקל 77 קילו וצריך לטחון בסביבות ה4000 קלוריות ביום), בלתי אפשרי לעלות במסה בלי לעלות באחוז השומן (בעליית מסה גדולה, לא קילו או שניים)אחרי שמגיעים למסה הרצוייה מתחיל תהליך החיטוב- תפריט מאוד מאוזן, משקלי נוצה להרבה מאוד חזרת, ריצות וכו'. דווקא בשלב החיטוב הבילדרים נוטלים את כמות הכימייה היותר גדולה מאשר במסה.

בודי בילדינג מוגזם? פחח, פעם הוא לא היה מוגזם? כל סוגי הספורט מתקדמים קדימה עם הטכנולוגייה. אתם אומרים קולמן הרס לעצמו את הבריאות... ורגע, בולט ופלפס לא הורסים לעצמם את הבריאות כשהם מעמיסים את הגוף שלהם 200% כל יום? מקצועי זה דבר שדורש הקרבה, וכל ספורטאי מקצועי כבר יודע מה לא יהיה לו בגיל חמישים שישים.

בכל מקרה, אני לא חושב שאני אגיע. מן הסתם שיהיו שם חבר'ה ממש רציניים ומורעלים בנושא, והם יגיעו בכמות דיי נכבדת ככה שהסיכוי שהשאלות של אדם "קטן" יענו יורד. מה גם שאין לי ממש מה לשאול מקולמן, הוא לא המטרה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלו אמר לי שלפני תחרות הוא מגיע ל3% שומן..

גם לפני תחרות הוא קם כל שעתיים בלילה ואוכל משהו, שותה רק מים של aqua nova בגלל הרכיבים, ואם הוא רוצה להתפרע המקסימום שהוא אוכל זה חומוס..

פשוט פסיכי באמת.. חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לפני תחרות הוא קם כל שעתיים בלילה ואוכל משהו, שותה רק מים של aqua nova בגלל הרכיבים, ואם הוא רוצה להתפרע המקסימום שהוא אוכל זה חומוס..

פשוט פסיכי באמת.. חח

אם הוא היה מגיע ל-3% שומן הוא היה מת בגלל פגיעה בתהליכים הורמונליים בגוף. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לא יזיק לי כל העניין הזה. מהילדות כל מורה ומאמן אמר שיש לי המון פוטנציאל לאור מבנה הגוף שלי, רק שאף פעם לא היה לי צורך לעבוד עם שרירים אלא עם הראש אז זנחתי את הרעיון מגיל צעיר.

בתוכי הייתי רוצה לעשות הרבה יותר, לרזות ולהתאמן קבוע בחדר רק שאיכשהו (ואני לא מאלה שמתרצים "אין לי זמן") אני מודה, פשוט אין לי כח רצון. יש לי שרירים ספציפיים מפותחים מעבר לאחרים כמו: "הקופסאות" מאחורי הרגליים למטה או שריר צוואר ורגליים עקב רכיבה על אופניים ודיווש שאני מאוד אוהב, וכל השאר ככה בקטנה מפותחים פחות מהקודמים.

אולי הכנס הזה ייתן לי מוטיבציה להיכנס לזה קצת. מה שכן, אני מדבר על חיטוב ולא הזרקת סטרואידים וניפוח, זה שיעשו אלה שעושים מזה כסף.

זה גם עניין של להתאמן עם חבר. לאופניים נכנסתי בגלל חברים אבל אין לי חבר שגר לידי והולך קבוע לחדר שישמור עליי במשטר נוקשה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, אני בדיוק כמוך. אני רואה במכון כמשהו מונוטוני ומאוד משעמם.. עשרות אם לא מאות חזרות על כל מיני תרגילים משעממים...

בגלל זה אני אוהב להתאמן בחוץ, רכיבה קלה על אופניים עד לטיילת/ים ושם אני עושה מתקנים כמו מתח/מקבילים...

אי אפשר להשוות את זה לחדר , אבל לפחות משהו... בזה לפחות אני יודע שאני יכול להתמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיטוב מוריד מהנפח חתיכה דיי גדולה.

אני מאמין שאחרי הכנס תקבל גל מוטיבצייה דיי גדול. הבעייה של הגלים האלא שהם חולפים דיי מהר, מה גם שלא שווה להקשיב לקולמן אם אתה לא מתאמן לתחרויות כי אחרי הכל גם ביצוע מסויים של תרגילים פוגע.

יש לך הרבה מה ללמוד על נזקים , תוכניות עבודה, שיטות עבודה וכו'. לפי מה שאני רואה יש לך כמה דעות קדומות דיי שגויות על ניפוח וסטרואידים. יש גם ניפוח בריא, בלי סטרואידים. יש לך פייסבוק נכון? אני אראה לך בחור שהגיע לתוצאות מרשימות בלי סטרואידים בכלל ואפילו בלי תפריט מפוצץ, אבל יש לזה חיסרון- לקחו לו כמעט 10 שנים רצופות. אני מציע לך לשוטט בפורומים של בודי ולקרוא קצת גדי לגבש דעה יציבה לגבי המטרה שלך, ואז כל מה שנישאר הוא להזכר בילדות ולהתחיל לעבוד בשביל להגיע אליה

בהצלחה :xyxthumbs:

אלכס, אני בדיוק כמוך. אני רואה במכון כמשהו מונוטוני ומאוד משעמם.. עשרות אם לא מאות חזרות על כל מיני תרגילים משעממים...

בגלל זה אני אוהב להתאמן בחוץ, רכיבה קלה על אופניים עד לטיילת/ים ושם אני עושה מתקנים כמו מתח/מקבילים...

אי אפשר להשוות את זה לחדר , אבל לפחות משהו... בזה לפחות אני יודע שאני יכול להתמיד.

מכון יכול ליהיות דבר מעוד מעניין אם אתה מתעמק בנושא ולא נישאר שעושה כל מה שהמדריך אומר. אני מבין שאצלך רכיבה על אופניים לים ניהית הרגל ואילו מכון הכושר לא, זה מסביר דיי הרבה.

אני גם לא רואה בזה היגיון, איך תוכנית שאתה מחליף כל חודש יכולה ליהיות יותר מונוטונית מרכיבה בכמה מסלולים לאותו מקום לשם ביצוע של אותם תרגילים?

שילוב של השניים נישמע משהו מעניין מאוד...

נ.ב.

אלכס, איפה אתה גר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכון יכול ליהיות דבר מעוד מעניין אם אתה מתעמק בנושא ולא נישאר רובוט שעושה כל מה שהמדריך אומר. אני מבין שאצלך רכיבה על אופניים לים ניהית הרגל ואילו מכון הכושר לא, זה מסביר דיי הרבה.

אני גם לא רואה בזה היגיון, איך תוכנית שאתה מחליף כל חודש יכולה ליהיות יותר מונוטונית מרכיבה בכמה מסלולים לאותו מקום לשם ביצוע של אותם תרגילים?

שילוב של השניים נישמע משהו מעניין מאוד...

אני בכלל לא חסיד של תרגילי המתח/מקבילים וגם הם דיי משעממים אותי אבל כשמדובר בפרק זמן כה קצר....

אני בעיקר נהנה מהרכיבה (אני לא רוכב רק לים, אני גם רוכב בשטח) אני יכול להגיד שהתרגילים הם סוג של בונוס. אם לא הייתי עושה אותם, לא הייתי עושה כלום.

ניסיתי להתמיד בחדר וזה לא הלך. נראה לי שאני אוכל להסתדר גם בלי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט פסיכי באמת.. חח

מה נתפסתם לאקווה נובה? אקווה נובה זה סתם מי ברז מסוננים בהסוואה של מים מינרליים. אין בהם שום דבר בריאותי יותר ממי ברז רגילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה נתפסתם לאקווה נובה? אקווה נובה זה סתם מי ברז מסוננים בהסוואה של מים מינרליים. אין בהם שום דבר בריאותי יותר ממי ברז רגילים

זה משתלב טוב עם התאוריה שלו של 3% שומן

כמו כן, אימונים עם משקל עצמי לא יעזרו לכם לעלות במסת שריר. (מתח, מקבילים, כפיפות בטן, שכיבות סמיכה וכו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...