Ronnie Coleman, שמונה פעמים מר אולימפיה, מגיע לישראל - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ronnie Coleman, שמונה פעמים מר אולימפיה, מגיע לישראל

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 170
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה מה שמשגע אותי, אין מה להעריץ או בכלל להקשיב לבחור הזה, הוא אשכרה בן אדם חולה, אין כל דבר שגורם לי להעריך אותו ולו במעט

אנשים ששרדו תחרויות כמו "איש הברזל" זה כבר חבר'ה רציניים מר קולמן הוא מבחינתי סוג של נרקומן ולא ספורטאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לכתוב על זה בפורום אחר בבקשה, רווי צבעים ורודים ? :hi:

:lol: נראה לי היתה אי הבנה מסוימת ...

אני לא מבין איך הקולמן הזה יכול להתאמן ככה כל כך הרבה שנים, איך לא נמאס לו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא, תראה איך הוא נראה.. אני אופתע לגלות שהוא בכלל יכול ללכת, והתקף הלב שלו קרוב מתמיד..

BULLSHIT

מאיפה הוצאת את זה? היגיון פשוט, ללא אירובי הוא היה מת מהתקף לב לפני הרבה הרבה זמן

בילדרים מקצועיים מקדישים ללב מספיק תשומת לב, מה גם שבמהלך תהליך החיטוב סיבולת הלב מתפתחת. הוא לא יכול לרוץ 3-4 קילומטר, אבל לא בגלל שהלב לא יחזיק מעמד אלא בגלל בעיות מפרקים.

וד"א, הבנאדם עבד במשטרה- מקום שמצריך סיבולת לב ריאה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שמשגע אותי, אין מה להעריץ או בכלל להקשיב לבחור הזה, הוא אשכרה בן אדם חולה, אין כל דבר שגורם לי להעריך אותו ולו במעט

אנשים ששרדו תחרויות כמו "איש הברזל" זה כבר חבר'ה רציניים מר קולמן הוא מבחינתי סוג של נרקומן ולא ספורטאי

ברור שהוא נרקומן...אף ספורטאי מקצועי אחר לא לוקח סמים משפרי ביצועים, רק בודי-בילדרים עושים את זה :screwy:

לגבי ריצה ואירובי, איך לדעתך הם שומרים על אחוזי שומן נמוכים כאלה(בתקופות מסויימות) אם לא ע"י אימונים אירוביים? :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דיבר על שגרת האימונים שלו. הוא אירובי כל השנה, ובתקופות חיטוב - שעתיים ביום (פעמיים ביום, שעה כל פעם).

סביר להניח שהוא לא רץ, אלא עושה דברים אחרים, כנראה הליכה מהירה ואני מניח שעם שיפוע.

והערה כללית - הוויכוח האם זה 'יפה או לא', הוא עקר ומיותר. מבחינה אסתטית גם בעיניי זה גועלי, אך יחד עם זאת עדיין מרשים בצורה בלתי רגילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ינפץ לך בועה אז טוב מאוד, כי אתה עושה עוול לאחד ומטהר את השני למרות היותו אשם:

ספורטאים בכל התחרויות לוקחים סטרואידים, רובם לא נפתסים כי סטרואידים אנאבוליים הם בדר"כ צעד אחד לפני הבדיקות שמגלות אותם.

- אופניים

- קיאקים

- אגרוף

- בודידילדינג

- התעמלות אומנותית

- בלט

- ריצה

- כל התריאטלון/איש ברזל/איש סמים בפרט

ועוד...

בודיבילדינג זה לא ענף אולימפי אז לא בודקים שם בהחמרה פשוט כי ניסו, כולם נכשלו ומא הפסיקו עם זה. זה ענף לבניית גוף ומאז שנות השמונים כשהדגש עבר למאסה על חשבון פרופורציות, אי אפשר לשלוט יותר בענף מבחינת בדיקות סמים אם רוצים להמשיך אותו בכלל.

כמו שגיא אמר, קולמן אמר שהוא עושה המון קרדיו. רק אחרי מה הכנס הבנתי שאימוני כח, סטרואידים אנאבוליים ושאר תוספים רק עוזרים לבניית שריר וכאמור אם רוצים חיטוב (ושבמילים פשוטות גם "יראו את השריר" בלי שכבת שומן של סנטימטר מעליו שגורם למראה"מנופח" ומכוער), פשוט חייבים לעשות אירובי והרבה. משמע - בדיוק כמו בכל דיאטה או שמירה על חיים בריאים, פשוט לא לאכול שום דבר משמין ולשתות המון מים. אגב הוא ניפץ למישהו ששאל שם בחלק של השאלות עוד מיתוס, כשאמר שהוא לא שותה שום משקאות אנרגטיים ושאר ירקות אלא רק מים והרבה מים ביומיום ובזמן שבועות האימונים היומיים בחדר הכושר לקראת תחרות (כשהיה מופיע דאז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לעשות חיטוב בלי לעבוד על מסה לפני (לא בכמויות של קולמן) זה חסר משמעות מהסיבה הפשוטה שהאדם לא סימטרי בטבעו ויש כמות ממש קטנה של אנשים עם מבנה גוף אידיאלי. אם להתחיל רק חיטוב אפשר להגיע למצב כזה-

שזה לדעתי יותר מגעיל מקולמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שלא, תראה איך הוא נראה.. אני אופתע לגלות שהוא בכלל יכול ללכת, והתקף הלב שלו קרוב מתמיד..

דווקא להיפך, לב של בחור כזה מגיע לגודל של כפפת בייסבול, זה ענקי, אמנם דרושה כמות אדירה של דם לעבור בכל פעימה, אבל התעבות הוורידים על הידיים שלו מעידים בטוח על התעבות של העורקים..ככה שמצד שני אין לו הרבה בעיה עם אוויר וכו', לגבי ריצה אני חושב שהוא יכול לרוץ דיי הרבה, הוא עושה אירובי הרבה וכנראה סיבולת לב ריאה אצלו היא עניין שנמצא בצד הטוב...

עדיין, אני מעדיף גוף כמו של ברוס לי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BULLSHIT

מאיפה הוצאת את זה? היגיון פשוט, ללא אירובי הוא היה מת מהתקף לב לפני הרבה הרבה זמן

בילדרים מקצועיים מקדישים ללב מספיק תשומת לב, מה גם שבמהלך תהליך החיטוב סיבולת הלב מתפתחת. הוא לא יכול לרוץ 3-4 קילומטר, אבל לא בגלל שהלב לא יחזיק מעמד אלא בגלל בעיות מפרקים.

וד"א, הבנאדם עבד במשטרה- מקום שמצריך סיבולת לב ריאה כלשהי.

בתור מה? מחסום? :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא להיפך, לב של בחור כזה מגיע לגודל של כפפת בייסבול, זה ענקי, אמנם דרושה כמות אדירה של דם לעבור בכל פעימה, אבל התעבות הוורידים על הידיים שלו מעידים בטוח על התעבות של העורקים..ככה שמצד שני אין לו הרבה בעיה עם אוויר וכו', לגבי ריצה אני חושב שהוא יכול לרוץ דיי הרבה, הוא עושה אירובי הרבה וכנראה סיבולת לב ריאה אצלו היא עניין שנמצא בצד הטוב...

עדיין, אני מעדיף גוף כמו של ברוס לי :P

האמת שהיפרטרופיה של שריר הלב הוא דבר מאוד מסוכן, ומעלה את הסיכון להתקף לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...