התקנה ותוכנות ל IR-usb - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנה ותוכנות ל IR-usb

at

Recommended Posts

ניסיתי להתקין התקן IR- אבל נוספה שורה במנהל התקנים -ir adapter

אבל אני לא מצליח להפעיל אותו עם שום תוכנה יכול להיות שלא ביצעתי משהו (האקס-פי זיהה אותו הכנסתי את דרייבר, מה עוד?)

אגב ניסיתי תוכנות כמו winlirc ו- IRAssistant

הצעות איך מתקינים צריך דרייבר או משהו נוסף (אגב אשמח לשמוע גם על תוכנות IR נוספות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על תגובה, ולעניין:

מהרבה חיפוש ברשת מצאתי שחלונות 98 ו me תומכות ומוסיפות בנוסף להתקן אינפרה הרגיל com ו lpt וירטואלים, אבל ל 2000 ו xp יש בעיה והם לא יוצרים אותם - הורדתי עדכון שאמור לתקן (לא בדיוק רק מאפשר התקנה של ערוצים וירטואלים אבל לא יוצר אותם) ואז הורדתי תוכנה שנקראת IrCOMM2k שיוצרת com ויראולי כלומר עכשיו יש לי יציאת com שאמורה לעבוד (עובדת בסיכרון ל palm לפחות למרות שקשר נופל לפעמיים באמצע אבל אני חושב זה בגלל בעיה של palm גם התקן הרגיל בסיכרון ל palm נופל באותו חלק של סיכרון).

עכשיו אני פשוט לא מצליח לעבוד עם התכונות שהזכרתי הן לא מזהות את התקן -

או שאני צריך להתקין plugin מיוחד לתוכנות שאני לא יודע עליו (כרגע היציאה של com צריכה להיות כמו כל התקן אינפרה רגיל של com)

או שהתקן הוירטואלי מזייף ולא עובד איתן

או שאני לא יודע לעבוד עם תוכנות האלה כמו שצריך

אשמח לשמוע הסברים, הצעות, מדרכים (עדיף בעברית) לגבי הממשק והתוכנות וכן תוכנות שעובדות עם התקן -ir (עדיף) או com-ir

הערות:

1. תכונות עדיף לשלטים -כלומר לשלוט מרחוק על מחשב בתוכנות של מוסיקה או סרטים ובכלל כעכבר

2. חפש גם תוכנות אחרות מעוניין בכל מה שאפשר לעשות עם הממשק (ניידים, שליטה ב tv /מכשיר אחר וכל דבר אחר העולה בדעתכם)

3. תסלחו לי על האצה, אבל אני צריך תשובות מהר כי אם לא אצליח לעבוד עם רכיב -ir אני יכול להחזיר אותו רק עד יום שני 20/10.

תודה מראש לכל העונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...