" ITS ALIVE, ALIVE I TELL YA " - רק אלוהים יכול ? פפחחח. - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

" ITS ALIVE, ALIVE I TELL YA " - רק אלוהים יכול ? פפחחח.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד, אלאל, איך אתה יודע את כול זה? מי מבטיח לך שזה נכון? מה תגיד למישהו אם אלוהים אחר? אולי האלוהים שלו (ומכאן נובע, גם הדרך שלו) צודק ושלך טועה?

איך אני יודע ?

מושג "אלוהים" יש אחד ושייך לכולם, מכיוון שכולם מבינים ומרגישים שיש מישהו שמחזיק את העולם כדי להתקיים זה כוח עליון שיוצר כל, רואה ואינו נראה, (אולי להבדיל לפי המיתולוגיה היוונית שיש "אל" שמחזיק את העולם על כתפיו) בשלשת הדתות הגדולות שנבנו על דגם האלהים שביהדות יש המושג "האני" שבתוכי, והשאלה שלי האם האני כל יכול?, למי אני שייך, איך אני פועל בכל יום, איך יכול להיות שאני מרים את משקל גופי של 95 ק"ג בלי להרגיש כובד, מי שהוא יודע כמה שוקל ראש - אדם? כמעט קרוב ל 1/2 ממשקל הגוף ואיך אני מזיז אותו בקלות לכל הצדדים, איך אני מנתר גופי לגובה בקלות, איך אני רואה כל בוקר את השמש ובלילה את הכוכבים וחוזר, מי זה שמסובב את הגלגל, איך גוף האדם נעשה חלש דווקה בלילה ולמה זה זמן המנוחה, ועוד הרבה דוגמאות של שאלות שמביאים לידי האני לשאול, להבדיל בין האדם לכל היצורים האחרים כולל של המדע, זו "הנשמה" שבתוכי "הבינה" שבתוכי, שיש לאדם, לכן אני יודע שהנשמה של האני שלי קרובה אל האלוהים שהוא היוצר כל, ובזה אני מאמין שיש אלוהים.

מה תגיד למישהו אם אלוהים אחר? אולי האלוהים שלו (ומכאן נובע, גם הדרך שלו) צודק ושלך טועה?

כל אדם מושך את האלוהים שלו אליו לכאן אני ועוצם ידי ורק אני יכול זו תפישה כוחנית ראוותנית, וזה מושך לכאן לטבע

זו תפישה של אין אמונה באלוהים "תאכל היום כי מחר תמות", ואני מושך אל האני שבי לכיוון הבינה היהודית זו התפישה של אברהם אבינו.

האדם חי קל כשהוא עם נשמה אפשר להרים אותו בקלות, אדם מת כבד בלי נשמה ואין בו תפישה להרים אותו . תנסו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יודע ?

מושג "אלוהים" יש אחד ושייך לכולם, מכיוון שכולם מבינים ומרגישים שיש מישהו שמחזיק את העולם כדי להתקיים זה כוח עליון שיוצר כל, רואה ואינו נראה, (אולי להבדיל לפי המיתולוגיה היוונית שיש "אל" שמחזיק את העולם על כתפיו) בשלשת הדתות הגדולות שנבנו על דגם האלהים שביהדות יש המושג "האני" שבתוכי, והשאלה שלי האם האני כל יכול?, למי אני שייך, איך אני פועל בכל יום, איך יכול להיות שאני מרים את משקל גופי של 95 ק"ג בלי להרגיש כובד, מי שהוא יודע כמה שוקל ראש - אדם? כמעט קרוב ל 1/2 ממשקל הגוף ואיך אני מזיז אותו בקלות לכל הצדדים, איך אני מנתר גופי לגובה בקלות, איך אני רואה כל בוקר את השמש ובלילה את הכוכבים וחוזר, מי זה שמסובב את הגלגל, איך גוף האדם נעשה חלש דווקה בלילה ולמה זה זמן המנוחה, ועוד הרבה דוגמאות של שאלות שמביאים לידי האני לשאול, להבדיל בין האדם לכל היצורים האחרים כולל של המדע, זו "הנשמה" שבתוכי "הבינה" שבתוכי, שיש לאדם, לכן אני יודע שהנשמה של האני שלי קרובה אל האלוהים שהוא היוצר כל, ובזה אני מאמין שיש אלוהים.

מה תגיד למישהו אם אלוהים אחר? אולי האלוהים שלו (ומכאן נובע, גם הדרך שלו) צודק ושלך טועה?

כל אדם מושך את האלוהים שלו אליו לכאן אני ועוצם ידי ורק אני יכול זו תפישה כוחנית ראוותנית, וזה מושך לכאן לטבע

זו תפישה של אין אמונה באלוהים "תאכל היום כי מחר תמות", ואני מושך אל האני שבי לכיוון הבינה היהודית זו התפישה של אברהם אבינו.

האדם חי קל כשהוא עם נשמה אפשר להרים אותו בקלות, אדם מת כבד בלי נשמה ואין בו תפישה להרים אותו . תנסו...

אם היתה לך טיפה יותר אחריות על דבריך, היית בודק ומוצא בדיוק עד כמה מה שאמרת כאן שטויות. ראש ששוקל חצי ממשקל הגוף? אדם חלש יותר בלילה (יותר ממישהו שתעיר משינה בצהריים, למשל)? גופה ששוקלת יותר מאותו אדם כשהיה חי?

לצערי, זו בדיוק מידת מחוייבותו של האדם המאמין לאמת - אפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היתה לך טיפה יותר אחריות על דבריך, היית בודק ומוצא בדיוק עד כמה מה שאמרת כאן שטויות. ראש ששוקל חצי ממשקל הגוף? אדם חלש יותר בלילה (יותר ממישהו שתעיר משינה בצהריים, למשל)? גופה ששוקלת יותר מאותו אדם כשהיה חי?

לצערי, זו בדיוק מידת מחוייבותו של האדם המאמין לאמת - אפס.

הדייאלוג אם רק אלוהים יכול?

אתה תמיד מביא השערות לא נכונות, אז תתייחס לעובדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שאל-אל כותב בפלצנות?

הוא גם מסתבך סביב המשפטים שלך עצמו (בקטנה).

אלאל, נסה לענות לי לפוסט המישור בתחילת העמוד הקודם. מעניין אותי לדעת אין בנאדם דתי יכול לענות לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אני שייך, איך אני פועל בכל יום, איך יכול להיות שאני מרים את משקל גופי של 95 ק"ג בלי להרגיש כובד, מי שהוא יודע כמה שוקל ראש - אדם? כמעט קרוב ל 1/2 ממשקל הגוף ואיך אני מזיז אותו בקלות לכל הצדדים, איך אני מנתר גופי לגובה בקלות, איך אני רואה כל בוקר את השמש ובלילה את הכוכבים וחוזר, מי זה שמסובב את הגלגל, איך גוף האדם נעשה חלש דווקה בלילה ולמה זה זמן המנוחה, ועוד הרבה דוגמאות של שאלות שמביאים לידי האני לשאול, להבדיל בין האדם לכל היצורים האחרים כולל של המדע, זו "הנשמה" שבתוכי "הבינה" שבתוכי, שיש לאדם, לכן אני יודע שהנשמה של האני שלי קרובה אל האלוהים שהוא היוצר כל, ובזה אני מאמין שיש אלוהים.

מצחיק איך שבפגמים את ראוה את אלוהים

אתה יודע שתינוקות לא מסוגלים להחזיק את הראש שלהם? נראה לך תכנון יעיל?

ולמה הראש שוקל 1/2 ממשקל הגוף? האם זה נראה לך תכנון יעיל?

אתה מרים את משקל גופך כי אתה רגיל לכך.

יצאה לך פעם להתכל בצורת ההליכה שלנו? האם נראה לך תכנון יעיל?

אז אם אתה טוען שיש נשמה והגוף הוא רק מקום זמני אז הוא חתיכת מקום לא נוח - בכלל לא מתאים ליצור כל יכול, ואולי זה דווקא מציעה על העבודה העלובה שהוא עשה (כמובן יחסית למה שאנחנו מצפים מיצור כל יכול) ויותר מכל כמו שצינתי - פקיד ממשלתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק איך שבפגמים את ראוה את אלוהים

אתה יודע שתינוקות לא מסוגלים להחזיק את הראש שלהם? נראה לך תכנון יעיל?

ולמה הראש שוקל 1/2 ממשקל הגוף? האם זה נראה לך תכנון יעיל?

אתה מרים את משקל גופך כי אתה רגיל לכך.

יצאה לך פעם להתכל בצורת ההליכה שלנו? האם נראה לך תכנון יעיל?

אז אם אתה טוען שיש נשמה והגוף הוא רק מקום זמני אז הוא חתיכת מקום לא נוח - בכלל לא מתאים ליצור כל יכול, ואולי זה דווקא מציעה על העבודה העלובה שהוא עשה (כמובן יחסית למה שאנחנו מצפים מיצור כל יכול) ויותר מכל כמו שצינתי - פקיד ממשלתי?

אם כבר אנחנו חלק מסימס, ואיזה ילד שמן בן 12 עם מתעלל בנו כל היום.

הייתי שוחה עכשיו בבריכה במקום לשבת כאן ולדון בתיאולוגיה, אבל מישהו גנב לנו את הסולם :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לפחות הייתי מצפה להיות יכול לרוץ באותה מהירות כמו כלב, כאילו הם חיה ממש קטנה יחסית אלינו והם רצים במהירות כפולה...

למה אלוהים לא נתן לנו גלגלים?

אם אנחנו כבר בנושא הזה, זה ממש מסריח שאני לא רואה בלילה וחתולים כן, למה זה?

ולמה אני לא יכול לנשום מתחת למים?

ולמה אני חלש פי 10 יותר משימפנזה ממוצעת למרות שאני הולך כל הזמן לחדר כושר?

כי יש אבולוציה וברגע שהתחלנו לפתח כלים ולפתח חשיבה שאר הגוף נזנח, מבחינה ביולוגית נטו אנחנו חלשים ויש לנו מערך חושים מסכן ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יודע ?

מושג "אלוהים" יש אחד ושייך לכולם,

*לקבלת האפקט הרצוי, הכניסו פה קול צורם של זמזם*

טעות ראשונה, לא לכול אדם יש אלוהים, וחלק מאלה שיש יש יותר מאחד.

מכיוון שכולם מבינים ומרגישים שיש מישהו שמחזיק את העולם כדי להתקיים זה כוח עליון שיוצר כל, רואה ואינו נראה,

*לקבלת האפקט הרצוי, הכניסו גם פה קול צורם של זמזם*

טעות שניה! לא כולם חושבים ככה, להלן מושג: חשיבה חופשית.

ממליץ לך לנסות את זה.

בשלשת הדתות הגדולות שנבנו על דגם האלהים שביהדות יש המושג "האני" שבתוכי, והשאלה שלי האם האני כל יכול?, למי אני שייך, איך אני פועל בכל יום, איך יכול להיות שאני מרים את משקל גופי של 95 ק"ג בלי להרגיש כובד, מי שהוא יודע כמה שוקל ראש - אדם? כמעט קרוב ל 1/2 ממשקל הגוף

*אותו סיפור*

טעות שלישית!

http://danny.oz.au/anthropology/notes/human-head-weight.html

ואיך אני מזיז אותו בקלות לכל הצדדים, איך אני מנתר גופי לגובה בקלות, איך אני רואה כל בוקר את השמש ובלילה את הכוכבים וחוזר, מי זה שמסובב את הגלגל, איך גוף האדם נעשה חלש דווקה בלילה ולמה זה זמן המנוחה,

זאת גישה אחת, הגישה השנייה, החכמה יותר, היא ללמוד את הנושא.

להלן: ביולוגיה, אנטומיה.

תתחיל מזה.

ועוד הרבה דוגמאות של שאלות שמביאים לידי האני לשאול, להבדיל בין האדם לכל היצורים האחרים כולל של המדע, זו "הנשמה" שבתוכי "הבינה" שבתוכי, שיש לאדם, לכן אני יודע שהנשמה של האני שלי קרובה אל האלוהים שהוא היוצר כל, ובזה אני מאמין שיש אלוהים.

אתה יודע, מה שאתה אומר פה, זה כמו להגיד, "מעניין איך המחשב והאינטרנט עובדים?! בטח יש את הנשמה של האינטרנט שמחזיקה אותו ומעבירה את המידע, ואנחנו סוגדים לך דרך המודים! וכמו שיש דתות שונות יש מודמים שונים!!!! גאוני!!! אני הולך לסגוד לאלי האינטרנט!"

תנסה, רק לכמה דקות, לפתוח את הראש ולקרוא את:

http://en.wikipedia.org/wiki/Russell%27s_teapot

אה כן, אהבתי שאתה מדגיש משפטים שונים, זה כמעט כמו דרשה של פאנטים דתיים מקצועיים, שמרימים את הקול בקטעים מסויימים לקבלת דרמה ואפקטים, יש לך פוטנציאל בזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נושא קצת "אחר"

למי שיצא להרים גופה בהלוויה,ישים לב שבאמת אפילו 6 גברים מתקשים להרימה,באם אותו אדם היה חי היה קל יותר להרימו.

אם מישהו מתנגד כנראה שלא הרים גופה מימייו (ומקווה שלא תרימו אפעם).

האם ישנו באמת הבדל כה גדול בין משקל מת למשקל חי למרות שמשקלו הפיסי אינו משתנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהתכוונתי לשאול :

האם ה"נשמה" שבתוכנו באמת עושה את הגוף הפיסי שלנו קל* יותר?

כששאלתי רבנים,התשובה הייתה ברורה מאליו.

כששאלתי אנשי רוח ומדע לא הייתה להם תשובה.

*נערך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

זה עניין של שימוש נכון ביציבה ושרירים

כשהאדם חי הוא עוזר במידת מה למרימים אותו בין אם בשיווי משקל ובין אם בצורת אחיזתם בו ובין אם בכוייץ והרפיית שרירים למטרות קשיחות/גימושת הכין שצריך

(תלוי ברמת שיתוף הפעולה שלו, אבל גם במצב בו הוא מנסה להרפות לחלוטין)

קשה לי להאמין שלאיש מקצוע לא הייתה תשובה לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...