האיום האיראני - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיום האיראני

Psychoticat

Recommended Posts

רוב התרחישים לא מדברים על התקפה גרעינית איראנית בהיקף מלא נוסח הסרט War Games על ערי ישראל, זוהי אכן אופציה קיצונית שתוביל לסוף השלטון האירני הנוכחי במחיר כבד מנשוא במונחים ישראליים.

אבל כן מדברים על "זליגת" וחומרים לגופי טרור שישתמשו בה כנגד מטרות מערבית, סיוט שכבר הוצג בכמה .

בנוסף יכולת גרעינית איראני ימנע מישראל חופש פעולה מלא (לא שהיום הוא כזה) מול השכנים הפרו-אירניים שלנו, סוריה חיזבללה וחמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הגרעין האיראני רק יאפשר להם להעיז יותר. ואני לא חושב שישראל כלכך תהסס לתקוף את איראן גם כשיש בידה גרעיני. גם אובמה איים על איראן בתקיפה גרעינית לא מזמן. כשלאיראן יהיו כמה פצצות גרעיניות ספורות יהיה לישראל כבר מערכת נגד טילים לכל הטווחים ורק אם האיראנים מטומטמים הם ירו עלינו באופן ישיר. הם יעדיפו שהחיזבלה והחמאס יעשו את העבודה השחורה ולערער את המשטרים נוספים. הם כבר דוחפים את האף שלהם לתימן,עירק,אפגניסטאן,ומצריים והם כבר כבשו את לבנון.

היטלר התחיל עם צ'כוסלובקיה(פשוט נתנו לו אותה) ואז הוא כבש את פולין. הוא גם נכנס לאוסטריה בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרעין האיראני רק יאפשר להם להעיז יותר. ואני לא חושב שישראל כלכך תהסס לתקוף את איראן גם כשיש בידה גרעיני. גם אובמה איים על איראן בתקיפה גרעינית לא מזמן. כשלאיראן יהיו כמה פצצות גרעיניות ספורות יהיה לישראל כבר מערכת נגד טילים לכל הטווחים ורק אם האיראנים מטומטמים הם ירו עלינו באופן ישיר.

התכוונת להגיד שאם הם יהיו מטומטים הם ירו עלינו ואם אנחנו נהיה מטומטמים נירה עליהם (אני מתכוון לירי הראשוני).
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולת של פצצה גרעינית בתקופתנו זאת רק דרך להגנה, אף אחד לא יתקיף אותך בזה.

אני מכיר איזה טקטיקן שחושב שבעצם הם מכוונים להשתלט על המזרח התיכון כך שהאמריקאים יעזבו את עיראק הם יכבשו אותה כמו נסיון העבר וימשיכו לעבר ערב הסעודית.

סוריה תשתלט על לבנון ועזה לאחר שערביי ידחקו אותנו לים.

ולמה אף אחד לא יעשה משהו בנידון?, בגלל שלאף אחד לא אכפת או ינסה להתערב במלחמה לא שלו במיוחד שהצד השני מצויד בגרעין.(שגם ככה הכלכלה היא בעיה כלל עולמית ולא ירצו להחמיר את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר איזה טקטיקן שחושב שבעצם הם מכוונים להשתלט על המזרח התיכון כך שהאמריקאים יעזבו את עיראק הם יכבשו אותה כמו נסיון העבר וימשיכו לעבר ערב הסעודית.

סוריה תשתלט על לבנון ועזה לאחר שערביי ידחקו אותנו לים.

לאותו טקטיקן קוראים במקרה johns0n והוא מגיב בפורום הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מתכוון למישהו שמוריד ראש בוקר, צהריים וערב. צריך להיות מסומם כדי לחשוב שארה"ב תרשה למישהו להשתלט על מאגרי הנפט העצומים של כווית או ערב הסעודית. וצריך להיות ממש ממש מסומם כדי לחשוב שסוריה תשתלט על ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מתכוון למישהו שמוריד ראש בוקר, צהריים וערב. צריך להיות מסומם כדי לחשוב שארה"ב תרשה למישהו להשתלט על מאגרי הנפט העצומים של כווית או ערב הסעודית. וצריך להיות ממש ממש מסומם כדי לחשוב שסוריה תשתלט על ...

רק תרחישים גדולים שינו תהיסטוריה, וקרו כאלו לא מעט.

לא בא להתווכך רק הצגתי דיעה של מישהו, דעתך לא מענייינת אותי.

יותר נוח לך לחשוב שלא יקרה כלום, חשבת פעם כמה פעמים האמריקאים מכרו אותנו??

אם הפרסים יתנו האמריקאים יקחו וישתקו כמו תמיד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

הצבא שלנו ,כמו כל ,מתכונן תמיד למלחמה על פי המלחמה שהייתה

ולא על פי המלחמה שתהיה.

מחדל יום כיפור עם 3000 החללים שלו זה משחק ילדים לעומת המחדל הנוכחי .

דוגמא טיפוסית לכך:

דוד שלי ניפגע מסאגר שחדר את טנק הצנטריון שלו ביום כיפור ונאלץ למלא שקי חול ולהניח אותם

על השריון של הטנק שלו , כך גם אחי נאלץ למלא שקי חול בלבנון כנגד טילי הקורנט הדו-ראשיים

שהרגו לא מעט מחבריו לחטיבה והשביתו עשרות רבות של מרכבה סימן 4.

(מצחיק שרפא"ל מוכרת לצבאות ידידותיים בדרום אמריקה ומזרח אירופה כבר הרבה שנים טילים

נגד טנקים עם מטען חלול כפול כמו טילי ה-"גיל".

ראשי מערכת הביטחון ומפעל אורדן נרדמו בשמירה אם הם חשבו שחיזבאללה כמו גם סוריה ושאר

אויבינו לא יצטיידו בטילים שכאלו שחודרים את המיגון של הטנקים הטובים ביותר שלנו).

כבר עכשיו,חלק מהמערכות שפיתחנו כנגד טילים בליסטיים כדוגמת הסקאדים שנחתנו עלייה מעירק

חסרות כל ערך.

לחיזבאללה יש כבר אין ספור טק"ק כבדים עם דיוק שמאפשר לפגוע בכול הערים בארץ (מלבד אילת) ובהם טילי סקאד.

למעשה לבנון משמשת כבר מזמן כבסיס טילים איראני קדמי ואנשי משמרות המהפכה ומומחי הטילים שלהם

שורצים בהמוניהם בדרום לבנון ובבקעה, והם אלו שאחראים במידה רבה

לדיוק הפגיעות של הקטיושות ,הגראדים והזילזל בזמן מלחמת לבנון השנייה.

ורסיות מסוימות של טילי סקאד (ראש קרבי של טונה ומעלה) וטק"ק אחרים יכולים לשאת ראש גרעיני\ביולוגי \כימי.

אין הרבה מה שאפשר לעשות אם טיל כזה משוגר בהפתעה מלבנון,

במיוחד אם מדובר בטילי טק"ק כבדים כמו ה- פאג'ר אשר מונעים בדלק מוצק ואפשר לשגרם באופן

כמעט מיידי.

הדיבורים כאן ,על חוסר יעילות של חומרי לחימה כימיים\ביולוגיים ,אין לה כל בסיס

ומי שאומר זאת ,אין לו שום מושג על מה הוא מדבר.

סקאד בודד שמותאם היטב לנשיאה ופיזור יעילים של גז עצבים כמו VX סארין או לחילופין

נבגי אנטרקס או ראש תרמובארי יכול לחסל לבדו אלפי אנשים במידה והוא משוגר בהפתעה,

תוך התחשבות בכיוון הרוח,תנאים מטאורולוגיים אופטימאליים ובשעות בהן שוהים בחוץ הרבה אנשים ללא אמצעי מיגון מינימאליים

קרי ללא מזרקי אטרופין,מסכות ואנטיביוטיקה מקבוצת הדוקסילין (נגד אנטרקס ).

תראו את החתימה שלי למטה:

בניגוד לרובכם,אני יודע על מה אני מדבר!!

כל מי שמכיר באמת את האיומים הלא קונבנציונאליים שעומדים לפנינו יודע שאי חלוקת

מזרקי אטרופין , טבליות אנטיביוטיקה מקבוצת הדוקסילין

וגם וטבליות יוד (נגד ספיגה בגוף של חומרים רדיואקטיביים מפיצוץ אטומי או מראש קרבי מלוכלך

(שמפזר קובלט או צזיום רדיואקטיבי באמצעות חומר נפץ הודף) יודע שזה פשוט רשלנות פושעת

שזועקת לשמיים שתגרום לנו לעשרות עד מאות אלפים של הרוגים,פצועים ונכים שאפשר היה להציל בקלות ובזול

אם רק למישהו מהקודקודים בפיקוד העורף ובמל"ח היה את הביצים לעמוד בפני נערי האוצר ולהסביר להם את

חומרת העניין ושהם יהיו האחראים למותם של מיליונים (אם יתבצע שימוש בנשק אטומי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אי אפשר להתחמק ממלחמה כי זה או הם או אנחנו ....נקווה לטוב ,מה שבטוח שיהיו מלא אבדות אצלנו לדעתי ואנשים יתחילו לטוס מהארץ לחול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ארה"ב השלימה כבר עם אירן גרעינית. כל המהלכים נגד של אובמה הם כדי שלא יגידו שהוא לא עשה דבר (בעיקר לציבור בארה"ב, אבל לא רק), ובגדר אחד בפה ואחד בלב.

ישראל אם תחליט לבצע זאת בעצמה, צריכה לצפות לעימות חריף עם הממשל בארה"ב, ובמאות טילים שיפלו כאן. יש לי ספק אם ביבי מסוגל לבצע זאת, למרות שהוא יודע שצריך.

אני אישית, התחלתי לדאוג לביטוח לעתיד, לי ולמשפחתי. והלוואי וזה יהיה מיותר.

הכלבים נובחים והשיירה עוברת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ארה"ב השלימה כבר עם אירן גרעינית. כל המהלכים נגד של אובמה הם כדי שלא יגידו שהוא לא עשה דבר (בעיקר לציבור בארה"ב, אבל לא רק), ובגדר אחד בפה ואחד בלב.

ישראל אם תחליט לבצע זאת בעצמה, צריכה לצפות לעימות חריף עם הממשל בארה"ב, ובמאות טילים שיפלו כאן. יש לי ספק אם ביבי מסוגל לבצע זאת, למרות שהוא יודע שצריך.

אני אישית, התחלתי לדאוג לביטוח לעתיד, לי ולמשפחתי. והלוואי וזה יהיה מיותר.

מסכים איתך ב-100 אחוז.

המהלכים של אובאמה ,הם מה שניקרא "מס שפתיים".

ככול הידוע לי הוא אסר על המשך מכירת פצצות חודרות בונקרים לישראל וגם הורה לחיל האוויר האמריקאי

לחסום כל מעבר של כלי טיס שלנו דרך המרחב האווירי של עירק ,מה שמקשה מאוד על תקיפה יעילה של איראן.

הפעולות שלו מזכירות לי את פעולות הבריטים שמנעו את כניסתם של יהודים לארץ לפני ובזמן מלחמת

העולם השנייה ובכך גרמו בעקיפין להשמדתם.

אני כמו רבים אחרים,הצבעתי לביבי,לא משום שאני כול כך בעדו,

אלא משום שראיתי בו את הרע במיעוטו.

אולם גם הוא "לא מספק את הסחורה".

אף אחד לא מתלהב ממלחמה ,אולם אם לא תהיה תקיפת מנע יזומה שלנו,

מדובר חד וחלק בהפקרה של מיליונים למוות מזוויע בהשמדה אטומית.

כול המהות שלשמה הוקמה המדינה,היא למנוע שואה נוספת

ואם היא לא עושה זאת, למרות שהיא מסוגלת לכך ,אזי מדובר

בבגידה לכול דבר ועניין.

אגב,על איזה סוג של ביטוח אתה מדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהלכים של אובאמה ,הם מה שניקרא "מס שפתיים".

ככול הידוע לי הוא אסר על המשך מכירת פצצות חודרות בונקרים לישראל וגם הורה לחיל האוויר האמריקאי

לחסום כל מעבר של כלי טיס שלנו דרך המרחב האווירי של עירק ,מה שמקשה מאוד על תקיפה יעילה של איראן.

בולשיט. תבדוק את המקורות שלך.

הפעולות שלו מזכירות לי את פעולות הבריטים שמנעו את כניסתם של יהודים לארץ לפני ובזמן מלחמת

העולם השנייה ובכך גרמו בעקיפין להשמדתם.

אף אחד כאן לא מודע לעובדה שרק בגלל הוטו של רוסיה וסין (וכרגע רק סין) לא הייתה תקיפה באיראן? ארה"ב הציעה כבר לפני שנה התקפה צבאית נקודתית להריסת המתקנים והחומרים אבל רוסיה וסין השתמשו בזכות הוטו ומנעו מההצעה להגיע לדיון במועצת הביטחון של האו"ם. כרגע רוסיה כבר משוכנעת שזה המהלך הנכון. ארה"ב גם מונעת מרוסיה למכור לאיראן את ה-S300, שזה צעד אמיץ.

אני כמו רבים אחרים,הצבעתי לביבי,לא משום שאני כול כך בעדו,

אלא משום שראיתי בו את הרע במיעוטו.

אולם גם הוא "לא מספק את הסחורה".

אני לא מבין איך אפשר להצביע לשקרן צבוע שבכהונה הקודמת שלו מכר את הפנסיות של כל המדינה. אני באמת לא יודע למה הוא יותר טוב מליבני שהוא היה צריך לנצח. ליבני אולי יותר שקטה ביום-יום (וגם נתניהו לא עושה רעש, הדבר היחיד שהוא היה טוב בו זה תוקפנות וגם זה נעלם) אבל בעת עימות היא יודעת להפעיל את השרירים הנחוצים.

אף אחד לא מתלהב ממלחמה ,אולם אם לא תהיה תקיפת מנע יזומה שלנו,

מדובר חד וחלק בהפקרה של מיליונים למוות מזוויע בהשמדה אטומית.

כול המהות שלשמה הוקמה המדינה,היא למנוע שואה נוספת

ואם היא לא עושה זאת, למרות שהיא מסוגלת לכך ,אזי מדובר

בבגידה לכול דבר ועניין.

אגב,על איזה סוג של ביטוח אתה מדבר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...