מחשב חדש שקופא ללא אפשרות שליטה - עמוד 5 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש שקופא ללא אפשרות שליטה

bariko

Recommended Posts

אוקיי, עשיתי מספר בדיקות של חיבור וניתוק כוננים חיצוניים. מדי פעם זה הולך בסדר, מדי פעם שוב מופיעה אותה מעצבנת שלא מאפשרת את ההסרה הבטוחה.

כעת אני מבין שהתוכנה שעליה הצביע IVAN לא קשורה לעניין זה, לכן אני כנראה נשאר דורך באותו מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקיי, עשיתי מספר בדיקות של חיבור וניתוק כוננים חיצוניים. מדי פעם זה הולך בסדר, מדי פעם שוב מופיעה אותה מעצבנת שלא מאפשרת את ההסרה הבטוחה.

אין לי כל כך זמן לזה עכשיו, ובספק אם יהיה לי היום, אבל ננסה להסיר את הכוננים החיצוניים משחזור המערכת (בעקרון הייתי ממליץ לך לכבות לגמרי את שחזור המערכת מכיוון שאתה גם ככה משתמש באימאג', לפחות לצורך הבדיקה) ונראה אם התופעה תפתר.

כאמור אני לא כל כך מכיר את Process lasso וחשבתי שהיא יכולה להציג איזה תהליך משתמש במה (וכך לבדוק איזה תהליך משתמש בהתקן החיצוני), אבל IVAN אומר שלא לכך התכוון. הוא התכוון לבדוק בעזרת התוכנה איזה תהליך צורך הכי הרבה משאבים בזמן שהמחשב קופא (הבעיה המקורית בדיון).

אחזור עם עדכון והסבר מאוחר יותר היום או מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

About:blank

תראה, להסיר את הכוננים החיצוניים משחזור המערכת , זה בסדר מבחינתי, אך אינני מעוניין כל כך לכבות את הפונקציה הזו לגמרי.

נכון שיש לי גיבוי אמאג', אבל לפעמים יש תקלות מסויימות ששחזור מערכת פשוט יכול לפתור. ורק אם השחזור לא הצליח, או שהבעיה לא נפתרה, רק אז לשחזר אימאג'

אני חושב ששחזור אימאג' מיידי על כל תקלה, זה יהיה מבחינת "להרוג יתוש עם תותח" :lol:

TAMIRRR013

אז זהו שלא הצלחנו לפתור את הבעיה עדיין.

אם אתה מוכן אצלך לכבות לגמרי את אופציית שחזור המערכת, אז ת'פאדל.

אני אעקוב אחרי תוצאות הניסוי.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנתעסק עם System restore, בדיקה נוספת ושאלה.

נסה שוב לחבר ולנתק את ההתקן כאשר כל החלונות של Internet Explorer סגורים, כמו גם כל החלונות של ה-Explorer (כל החלונות של התיקיות והכוננים שפתוחים).

כמו כן, אתה משתמש במקרה כ- Desktop או כל תוכנה אחרת (איחוי לדיסק או משהו דומה) שאתה יכול לשער שתרצה "לעבוד" על כונן חיצוני שכזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ בכל מקרה של הוצאת התקן חיצוני, אני דואג לסגור את כל התיקיות והכוננים הפתוחים, וגם לסגור את כל דפי הדפדפן.

לא חושב ש- Desktop מותקן אצלי.

יש לי את התוכנה PERFECTDICK11, אבל היא לא פועלת ברקע.

אני מפעילה רק באופן יזום מצידי, כאשר נראה לי שיש צורך באיחוי דיסק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אני ממש מתנצל על שלקח לי כל כך הרבה זמן לענות, היו לי שבוע וחצי די לחוצים.

1. יכול להיות ש-PERFECTDICK11 פועלת ברקע ובין היתר מנטרת/פועל על כוננים חיצוניים? כשאמרת שהיא לא פועלת ברקע התכוונת שבדקת את זה או שרק לא מופיע שום אייקון שלה או משהו דומה?

2. כדי להסיר כונן חיצוני משחזור המערכת קודם יש לשייך לו אות קבועה, קצת אין לי כוח להיכנס עכשיו להסברים בעצמי (מצטער) אז הוראות ניתן למצוא כאן. אם משהו לא יהיה ברור אשמח כמובן לנסות לעזור. לאחר מכן יש להסיר אותו מרשימת הכוננים ששחזור המערכת מנטרת. כדי לעשות זאת יש ללחוץ לחיצה ימנית על הסמל "מחשב" בשולחן העבודה. לבחור במאפיינים ושם בלשונית שחזור (או הגנת) מערכת. שם תופיע רשימת הכוננים יש להוריד את ה-V מהאות ששייכת בשלב הקודם לכונן החיצוני.

אגב, שמת לב במקרה אם התרחשה קפיאה (נושא הדיון המקורי) בימים האחרונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין צורך להתנצל. ממילא גם אני עובר תקופה לא קלה בימים האחרונים, ואין לי הרבה פנאי להתעסק עם המחשב.

1. אני די משוכנע ש- PERFECTDICK11 לא פועלת ברקע. האייקון באמת לא מופיע למטה, אבל מעבר לכך, קיבלתי הוראות מדויקות מהתמיכה שלהם, כיצד לנטרל את התוכנה מפעילות אוטומטית.

2. תודה על המדריך, אבל ממבט ראשוני, זה נראה די מסובך, וכאמור אין לי הרבה פנאי להקדיש לכך כעת. בשלב זה אסתדר עם המצב כמו שהוא. אולי בעתיד כאשר אוכל לנשום קצת יותר אוויר, אנסה לחזור לכך...

בלי עין רעה, בתקופה האחרונה לא התרחש ארוע דומה של קפיאת המחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. האמת שזה ממש לא מסובך, רק לעקוב אחר ההוראות, אבל מה שתחליט מקובל.

אם תזקק לעזרה, תוכל להחיות את הדיון הזה או לפתוח חדש (או לפנות אליי בפרטי, מה שתעדיף) ואנסה להמשיך לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...